superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

vat    304
11 godzin temu, konteno napisa艂:

korzysta艂 kto艣 z takich przej艣ci贸wek? szczeg贸lnie chodzi o dewalta聽

聽jak to sie sprawdza z elektronarz臋dziami gdzie jest wi臋cej styk贸w w elektronarz臋dziu ni偶 tylko + i -聽

https://sklep.p4umake.pl/produkt/adapter-przejsciowka-z-bateri-makita-18v-na-narzedzia-dewalt-18v-xr/

Kupi艂em na alliexpress przej艣ci贸wk臋 na bateri臋 dewalta do smarownicy Milwaukee, Dzia艂a聽bdb.聽

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
konteno    1984
2 godziny temu, vat napisa艂:

na bateri臋 dewalta do smarownicy Milwaukee

tam w smarownicy jest tylko + i - czy聽jeszcze jaki艣 dodatkowy styk?聽 tak samo w adapterze po stronie baterii te偶?

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    4183
20 godzin temu, Nieustraszony1044 napisa艂:

Ale zm臋czony聽

Ty te偶 nie pierwszej m艂odo艣ci. Pasowa艂 by Tobie.

• Like 1

Udost臋pnij ten post

fergi99    16
ZetorMisio napisa艂:

1 godzin臋 temu, JarekBazydlo napisa艂:

Jutro albo w 艣rod臋 bede widzial sie z kumplem to bede wiedzia艂 czy cos ma wartego uwagi.

Zapytaj o g艂臋bosza. Najlepiej z wa艂em mulczujacym聽

jakiego glebosza szukasz?

Udost臋pnij ten post

fergi99    16

jak by艣 chcia艂 bez wa艂u to mam bomet musca 4 艂apy z 2019r jak nowy sam kupi艂em z my艣l膮 dorbienia wa艂u ale zaraz trafi艂 si臋 batyra digger wi臋c sobie odpu艣ci艂em

• Thanks 1

Udost臋pnij ten post

fergi99    16

lokalizacja Lpu stan prawie jak nowy cena z transportem wyszed艂 mnie 6700zl za tyle oddam zdj臋cia najgorszy problem bo tego jeszcze na forum nie ogarno艂em

wyslij mi wiadomo艣膰 priv z numerem to ci wy艣l臋 jutro

Udost臋pnij ten post

fergi99    16
ZetorMisio napisa艂:

Nie mo偶na go ciebie wys艂a膰 wiadomo艣ci. Spr贸buj ty do mnie

mam ten sam problem wiadomo艣ci si臋 nie wysy艂aj膮

Udost臋pnij ten post

jahooo    9474
14 godzin temu, fergi99 napisa艂:

Oproznij skrzynk臋, za du偶o wiadomo艣ci masz

Udost臋pnij ten post

fergi99    16
jahooo napisa艂:

tak zrobi艂em i wszystko ju偶 ok ale musia艂em si臋 na kompa zalogowa膰

Udost臋pnij ten post

daron64    4366

Ogl膮dam sobie rano przyczepy - nie daleko domu taka niedu偶a jednoosiowka za ma艂e pieni膮dze - kurcze szkoda, 偶e mnie na miejscu nie ma. Teraz siad艂em mecz obejrze膰, patrz臋 znowu na przyczepy - ju偶 si臋 przemie艣ci艂a kawa艂ek i podro偶a艂a chyba 1.400 od wywo艂awczej z tamtego og艂oszenia. Tu chyba jak si臋 nie siedzi w samochodzie gotowym do jazdy, to szkoda sobie zwraca膰 g艂ow臋 przegl膮daniem og艂osze艅 馃し

Si臋 przy okazji przypomn臋 - mo偶e kto艣 ma na sprzeda偶:聽

- przyczepa jednoosiowa/tandem 5-6t, wywrot wystarczy na ty艂, kwit niepotrzebny, 艣wiat艂a, hamulce tez, NIE do remontu

- agregat uprawowo siewny 2.5m - aktywny, albo najch臋tniej bierny z ci臋偶kim walem

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    4183
Napisano (edytowany)

Tak niestety jest, przyczepa, ci膮gnik, kombajn, handlarze tylko siedz膮 w og艂oszeniach i wy艂apuj膮 okazje. Kombajn w og艂oszeniu 185 tys, dzwonie 偶e przyjade, na drugi dzie艅 rano nieaktualne, po po艂udniu na OLX za 220tys 200km dalej, by艂 z miesi膮c i poszed艂, czysty zysk.

Edytowano przez Krzysztof81

Udost臋pnij ten post

Janeczko    78

Wystawi艂em belarke to tylko mam telefony z Podkarpacia od handlarzy ale nic si臋 nie dogaduj臋 pytaj膮 tylko jaka cena ja odpowiadam 偶e jest w og艂oszeniu przecie偶 oni znowu ile ja 偶e jest w og艂oszeniu i si臋 roz艂膮czaj膮. My艣l膮 偶e powiem daj tysi膮c i zabieraj czy jak ale mo偶e dzia艂a to na niekt贸rych聽

Udost臋pnij ten post

daron64    4366
12 godzin temu, Krzysztof81 napisa艂:

czysty zysk

No tak si臋 kas臋 robi, tanio kupi膰 dro偶ej sprzeda膰. Ale to trzeba mie膰 czas 偶eby tego pilnowa膰. Od znajomego par臋 lat temu handlarz kupi艂 914 - zadzwoni艂, chwil臋 przez telefon pogadali i powiedzia艂, 偶e kupuje, 偶e wieczorem przyjedzie laweta. Wieczorem przyjecha艂 pracownik sam laweta, za艂adowali ci膮gnik, zero ogl膮dania, sprawdzania, kasa do r臋ki i tyle. Jak sprzedawa艂em kombajn, to te偶 - wys艂a艂em par臋 zdj臋膰 i tak bez sciemniania opisa艂em stan, to najpierw zaliczka, potem po d艂u偶szym czasie przyjechali, kasa do r臋ki - zero ogl膮dania maszyny, prosto na lawet臋.

2 godziny temu, Janeczko napisa艂:

My艣l膮 偶e powiem daj tysi膮c i zabieraj czy jak ale mo偶e dzia艂a to na niekt贸rych聽

Ja nie mam nerw贸w do jakiego艣 g艂upiego targowania si臋. Jak sprzedaje, to wol臋 pu艣ci膰 za ni偶sz膮 cen臋, ale nie pier**li膰 si臋 z jakimi艣 maeudami. Jak kupuje to to samo - jak co艣 jest w moim bud偶ecie, to pojad臋, obejrze, jak jest ok, to tylko raz spytam za ile ostatecznie sprzeda i tyle - co艣 spu艣ci, to dobrze, nie to nie - jak jestem zainteresowany, to i tak wezm臋. A jak np z s膮siadem czasem rozmawiam, to cz臋sto m贸wi, 偶e np czego艣 nie kupuje, bo kto艣 za ma艂o chcia艂 spu艣ci膰 馃し no ale to typ cz艂owieka, kt贸ry najtaniej kupuje, najdro偶ej sprzedaje i jeszcze sami si臋 prosz膮 (poza tym - najlepszy s膮siad, jakiego mo偶na by by艂o sobie wymy艣le膰 - zawsze pomocny itd).

A tak jeszcze poza tematem - NAJTANSZY spos贸b na roz艂adunek bb z samochodu, ustawienie i p贸藕niej podniesienie, 偶eby rozsiewacz zasypa膰? Maszt od wid艂aka? Du偶o nie kupuje, wi臋c raczej niedu偶ym autem przywo偶膮 (chyba max 3bb na szeroko艣ci auta). No i przez to, 偶e du偶o nie kupuje, to i du偶o bym nie chcia艂 wydawa膰.聽

• Like 2

Udost臋pnij ten post

Janeczko    78
2 godziny temu, slawek74 napisa艂:

jaka i za ile wystawiona?

Jd 550 wystawiona za 9.9tys

1 godzin臋 temu, daron64 napisa艂:

Ja nie mam nerw贸w do jakiego艣 g艂upiego targowania si臋. Jak sprzedaje, to wol臋 pu艣ci膰 za ni偶sz膮 cen臋, ale nie pier**li膰 si臋 z jakimi艣 maeudami.

Rozumiem ja tak samo nie mam zdrowia do handlarzy ale k*rwa przyjed藕 pasuje to na miejscu targuje ewentualnie telefon typu proponuje Pany xxx i zabieram to co innego ni偶 jak ile cenisz jak cena w og艂oszeniu.

HDS i niech wrzuci Ci na przyczep臋 i wtedy cofasz pod przyczep臋 i sypiesz. Bo czy dla pary woreczk贸w jest sens w inwestycje mocne wchodzi膰 ?

Najtaniej to chyba mia艂e艣 c360 czy co艣 podobnego to do niego tura i tyle

Udost臋pnij ten post

izydor6280    1165
1 godzin臋 temu, daron64 napisa艂:

A tak jeszcze poza tematem - NAJTANSZY spos贸b na roz艂adunek bb z samochodu, ustawienie i p贸藕niej podniesienie, 偶eby rozsiewacz zasypa膰?

w臋dka

艁adowacz do BB - fotka 艂adowarki id:821865 - Galeria rolnicza agrofoto

Polska B

Kupi臋聽zwrotnic臋 lew膮 o艣 okr膮g艂膮 c330/360

Udost臋pnij ten post

daron64    4366
43 minuty temu, Janeczko napisa艂:

HDS i niech wrzuci Ci na przyczep臋 i wtedy cofasz pod przyczep臋 i sypiesz. Bo czy dla pary woreczk贸w jest sens w inwestycje mocne wchodzi膰 ?

Najtaniej to chyba mia艂e艣 c360 czy co艣 podobnego to do niego tura i tyle

Z HDS nie maj膮 w okolicy. Przynajmniej na tych autach, na kt贸rych wo偶膮. Sami sobie w贸zkami laduja, a potem r贸b co chcesz.

60 ju偶 nie ma. Jest 7011, ale to te偶 na razie stoi pod dachem, musz臋 uk艂ad kierowniczy zrobi膰. Ju偶 my艣la艂em o turze do niego, ale te偶 na ma艂ym ci膮gniku to ten tur tylko do tych bb by by艂, bo tak to za wiele roboty nie b臋dzie mia艂 - siana ju偶 nie robie

32 minuty temu, izydor6280 napisa艂:

w臋dka

艁adowacz do BB - fotka 艂adowarki id:821865 - Galeria rolnicza agrofoto

A to te偶 patrzy艂em, tylko bardziej takie 艂amane z si艂ownikiem najlepiej. Cho膰 taka w臋dka najtaniej, bo nawet mam od biedy konstrukcje ju偶 (stary szpikulec do balot贸w), tylko, 偶e trzebaby by艂o to mocno przed艂u偶y膰, 偶eby na aucie podnie艣膰.聽

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez Ursuss12345
      Dzie艅 dobry,
      sprzedam - zrywan膮 w spos贸b r臋czny - porzeczk臋 czarn膮.
      Na plantacji nie by艂y stosowane 偶adne nawozy itp.
      Cena 11 z艂/kg - odbi贸r w Skrzydlnej, Raciechowicach, Szczyrzycu, Dobczycach (i innych okolicznych wsiach).
      Ewentualnie odbi贸r te偶 w Krakowie; w Nowej Hucie (wtedy cena 12 z艂/kg).
      Porzeczka jest uprawiana w spos贸b ekologiczny, dlatego jest bardzo zdrowa Idealna na rozmaite przetwory - jak cho膰by soki, d偶emy itp.
      Kontakt: 579-470-679
      Mi艂ego dnia
      Pozdrawiam
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisa膰 30 ar贸w ziemi rolnej . Chc臋 na niej postawi膰 dom siedlisko. Brak mo偶liwo艣ci przekszta艂cenia dzia艂ki na budowlana . Wed艂ug gminy mo偶na zrobi膰 tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musia艂 bym zrobi膰 kurs rolnika aby mie膰 zrobi膰 siedlisko ?
    • Przez vwzone
      Witam Posiadam pasiek臋 8 uli. Chcia艂bym pozyska膰 mi贸d gryczany. Szukam w艂a艣ciciela pola z mo偶liwo艣cia postawienia uli. Oczywi艣cie odwiedz臋 si臋 pysznym miodkiem. Jestem z Katowic i szukam pola do 100km
    • Przez johny1991
      Witam,
      Zna kto艣 jakie艣 prywatne firmy zajmuj膮ce si臋 doradztwem rolniczym? Czy korzysta艂 kto艣? Je艣li tak to jakie艣 opinie na ich temat? Jak to wychodzi w por贸wnaniu z odr? U mnie w odr jako艣 nie specjalnie si臋 znaj膮 na tym co robi膮(takie mam wra偶enie). W powiatowym ARiMR podobnie...
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj