superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
igor10246    380
Dnia 13.05.2024 o 19:14, robi57362 napisa艂:

dycha b臋dzie troch臋 ma艂o, osobi艣cie polecam lely, a odradzam felle

do case 3 m mo偶esz 艣mia艂o bra膰

nowa wieksza rotacyjka to wcale nie ma艂y koszt

dok艂adnie @daron64聽m贸j z 2,4m kuhn si臋 nudzi, teraz mu przedni tuz,聽 wom zak艂adam i sprz臋g艂o聽聽remontuje to z t膮 2,4 to 20-25 na godzin臋 i jeszcze si臋 rwa艂 przy takiej l偶ejszej trawie a przy wysokiej paski piszcza艂y, dostanie jeszcze vicona 2,75 na prz贸d to zobaczymy jak sobie b臋dzie radzi艂聽聽聽 聽

Polak,聽perkusista, rolnik, mechanik amator

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
robi57362    2414
jacus napisa艂:

Rotacyjna ma ta przewag臋 偶e 艂atwiej naprawi膰聽 za 6 tys kupisz 1.85 ale wtedy to musisz mie膰 lekka nog臋. 2.1 chyba tylko par臋 firm robi聽

tak tylko 偶e z tego co wiem to 80 km juz ma ciezko w 2.1m a w dyskowce po doswiadczeniach z 2.4 m wiem 偶e 艣mia艂o mo偶na brac 2.8

• Like 1

jesli pomoglem kliknij fajne

Udost臋pnij ten post

izydor6280    1162
18 godzin temu, daron64 napisa艂:

https://www.olx.pl/d/oferta/case-magnum-7250-CID757-IDZLL2j.html

Ja rozumiem, 偶e maj膮 opinie za***iste te ci膮gniki, ale kurcze ponad 200k, za prawie 30letni ciagnik. Ktos chyba my艣li, 偶e ma ursusa, albo Zetora 馃槄

patrz膮c na to jakie cyrki s膮 z nowymi ci膮gnikami i jaki jest dost臋p cz臋艣ci do nich wcale si臋 nie dziwi臋 偶e ludzie sobie cen膮 pancerne konstrukcje

Polska B

Kupi臋聽zwrotnic臋 lew膮 o艣 okr膮g艂膮 c330/360

Udost臋pnij ten post

Janeczko    70

A do 30 letnich konstrukcji zagranicznych nie ma problemu z cz臋艣ciami ?

Udost臋pnij ten post

7 godzin temu, igor10246 napisa艂:

dok艂adnie @daron64聽m贸j z 2,4m kuhn si臋 nudzi, teraz mu przedni tuz,聽 wom zak艂adam i sprz臋g艂o聽聽remontuje to z t膮 2,4 to 20-25 na godzin臋 i jeszcze si臋 rwa艂 przy takiej l偶ejszej trawie a przy wysokiej paski piszcza艂y, dostanie jeszcze vicona 2,75 na prz贸d to zobaczymy jak sobie b臋dzie radzi艂聽聽聽 聽

Co to za ci膮gnik 偶e taki wychwalony 馃

Udost臋pnij ten post

daron64    4311
2 godziny temu, izydor6280 napisa艂:

patrz膮c na to jakie cyrki s膮 z nowymi ci膮gnikami i jaki jest dost臋p cz臋艣ci do nich wcale si臋 nie dziwi臋 偶e ludzie sobie cen膮 pancerne konstrukcje

Teraz to w zasadzie za wszystko ludzie si臋 ceni膮. Ostatnio case 1455 widzia艂em chyba z '89 za ponad 150k.聽

Zastanawiam si臋 tylko zawsze jak widz臋 takie og艂oszenia - jak du偶a jest grupa potencjalnych kupuj膮cych. Patrz膮c po okolicznych gospodarstwach, to tak do 100 ha, to najcz臋艣ciej najwi臋ksze ci膮gniki s膮 w okolicach 150koni. Maszyny po ponad 200 koni to ju偶 raczej kilkuset ha gospodarstwa, a powy偶ej 300 kilkutysi臋czne. No i tak si臋 zastanawiam czy jak kto艣 ma te kilkaset ha, to czy jak szuka ci膮gnika to patrzy na 30 letnie maszyny, czy jednak ju偶 na nowe. Tzn ilu jest takich potencjalnych K艂osowskich (sorry, 偶e po nazwisku, ale jako艣 tak mi si臋 od razu skojarzy艂 jak zobaczy艂em to og艂oszenie).

Udost臋pnij ten post

konteno    1934
15 minut temu, daron64 napisa艂:

Teraz to w zasadzie za wszystko ludzie si臋 ceni膮. Ostatnio case 1455 widzia艂em chyba z '89 za ponad 150k.聽

by艂 w pu艅sku taki zapuszczony do remontu generalnego mechaniczno wizualnego to st贸we ta艅szy i chyba poszed艂 , na pancerne legendy zawsze b臋d膮 pasjonaci聽

17 minut temu, daron64 napisa艂:

Maszyny po ponad 200 koni to ju偶 raczej kilkuset ha gospodarstwa,

znajomy ma jd6195聽 i f724 to nie wiem czy ma st贸we z dzier偶awami ale fakt 偶e us艂ugami sie podpiera przy krowach聽

Udost臋pnij ten post

GABBER85    1438

JEST VALtra 190KM聽 okolice 65ty艣,

Dnia 13.05.2024 o 08:30, Baks00 napisa艂:

Robilismy parkingi,zajazdy,cpn i nigdy nie by艂o 偶e ako wstalo,

Przesuni臋cie kraw臋偶nika widzia艂em -kiepski op贸r lub kiepskiej jakosci

na podw贸rku C250 my艣le da膰, pomys艂 na koryto: 2 kraw臋偶niki najazdowe聽 na p艂ask i koryto聽 z kostki obni偶one, krata C250 偶eliwna na podwy偶szeniu 5cm-np rura 4x4cm powinno byc?

Mysla艂em krate wema 4mm p艂askowniki ale widzia艂em u偶ywane to聽 pogiete...

>>>>>>聽

Udost臋pnij ten post

Janeczko    70

Te du偶e ci膮gniki stare to jedynie do freza, mulczera itp sprz臋t贸w jak kto艣 ma kilkaset ha to raczej nie patrzy na stary sprz臋t tylko co艣 nowego i co par臋 lat wymiana na nowszy p贸ki si臋 nie psuje

Udost臋pnij ten post

izydor6280    1162
4 godziny temu, Janeczko napisa艂:

A do 30 letnich konstrukcji zagranicznych nie ma problemu z cz臋艣ciami ?

tam ratujesz si臋 u偶ywk膮 albo dorabiasz
do nowych s膮 cz臋艣ci, ale czas oczekiwania zabija, a w膮tpi臋 aby kto艣 chcia艂 uziemi膰 maszyn臋 na kilka miesi臋cy, mechanik te偶 zapewne si臋 cieszy jak mu zalega na placu

Polska B

Kupi臋聽zwrotnic臋 lew膮 o艣 okr膮g艂膮 c330/360

Udost臋pnij ten post

jahooo    9419
2 godziny temu, Janeczko napisa艂:

Te du偶e ci膮gniki stare to jedynie do freza, mulczera itp sprz臋t贸w jak kto艣 ma kilkaset ha to raczej nie patrzy na stary sprz臋t tylko co艣 nowego i co par臋 lat wymiana na nowszy p贸ki si臋 nie psuje

tak, sp艂acaj膮c kredyt kredytem i modl膮c si臋, 偶eby wytrzyma艂 do ko艅ca gwarancji albo na tej gwarancji usterka nie zosta艂a zakwalifikowana "z winy u偶ytkownika"

znam kilka os贸b, co na remont w sumie taki nie za wielki nowego ci膮gnika wyda艂o tyle, co na kapitalk臋 takiego 30-to latka

sporo os贸b robi zadbanymi, starymi dziadkami i one naprawd臋 daj膮 rad臋, spytajcie Przemka, dlaczego nie pcha si臋 w nowe ci膮gniki, a przeciez przy jego gospodarstwie m贸g艂by - bo do tego starego , podobnie jak ja, poza olejami i filtrami, niewiele dok艂膮da, warto艣膰 niewielka a utrata warto艣ci 偶adna

Udost臋pnij ten post

sladan    330
Napisano (edytowany)

Pany, jakiej firmy no偶e do dysk贸wek wam si臋 najlepiej sprawdzaj膮?

Wary艅ski? Kramp? Granit? Czy jeszcze co innego?

Edytowano przez sladan

Udost臋pnij ten post

igor10246    380
7 godzin temu, Nieustraszony1044 napisa艂:

Co to za ci膮gnik 偶e taki wychwalony 馃

moja 955, aktualnie na warsztacie 3... 955 na sprz臋g艂o monta偶 tuz i wom, 1046 remont przodu, uszczelnianie i gruby przegl膮d przed sezonem , i 844 na remoncie silnika, + kika grat贸w do zielonek,聽

Polak,聽perkusista, rolnik, mechanik amator

Udost臋pnij ten post

1 godzin臋 temu, sladan napisa艂:

Ja pierwszy sezon, narazie postawi臋 na orgina艂 samasz ,ale kto dla nich robi 馃

W rotacyjnej to Wary艅ski lub balmet聽

Udost臋pnij ten post

sladan    330

Szwagier ma na sprzeda偶 kosiark臋 S艂upska 165 i brony ci臋偶kie 5. Do bron dorzuca jeszcze 5 p贸l l偶ejszych. Ile mo偶na za to ceni膰? Mo偶e kto艣 akurat poszukuje?

IMG-20240516-WA0003.jpg

IMG-20240516-WA0005.jpg

Udost臋pnij ten post

jaco512    1025

Kosiarka ok. 1500, brony 500-700

Udost臋pnij ten post

robi57362    2414
sladan napisa艂:

Mws bija granita , warynski w rotacyjce kiedy艣 byl najlepszy

jesli pomoglem kliknij fajne

Udost臋pnij ten post

Janeczko    70
10 godzin temu, jahooo napisa艂:

tak, sp艂acaj膮c kredyt kredytem i modl膮c si臋, 偶eby wytrzyma艂 do ko艅ca gwarancji albo na tej gwarancji usterka nie zosta艂a zakwalifikowana "z winy u偶ytkownika"

znam kilka os贸b, co na remont w sumie taki nie za wielki nowego ci膮gnika wyda艂o tyle, co na kapitalk臋 takiego 30-to latka

sporo os贸b robi zadbanymi, starymi dziadkami i one naprawd臋 daj膮 rad臋, spytajcie Przemka, dlaczego nie pcha si臋 w nowe ci膮gniki, a przeciez przy jego gospodarstwie m贸g艂by - bo do tego starego , podobnie jak ja, poza olejami i filtrami, niewiele dok艂膮da, warto艣膰 niewielka a utrata warto艣ci 偶adna

W moich okolicach w艂a艣nie ma艂o kto pracuje na starym sprz臋cie. Je艣li chodzi o du偶e gospodarstwa to par臋 lat sprzeda偶 wniosek na nowy i zakup nowego a stary pokrywa wk艂ad w艂asny ale to w takim uproszczeniu.聽

Stary ci膮gnik zawsze si臋 popsuje a nowy mo偶e si臋 popsuje.聽

Ale 偶eby nie by艂o to sam si臋 rozgl膮dam za jakim艣 6cylindrowcem 120koni mniej wi臋cej i co艣 zachodniego:)

Udost臋pnij ten post

kizak    2263
9 minut temu, vat napisa艂:

Jakie聽okulary przeciws艂oneczne, polaryzacyjne polecacie do pracy ci膮gnikiem? Teraz mam聽takie, ale za bardzo przyciemniaja

https://allegro.pl/oferta/meskie-okulary-polaryzacyjne-przeciwsloneczne-auta-12445507980

聽ka偶de lepsze ni偶 偶adne ,opr贸cz tych ochronnych za 10 zl ,bo szk艂o m臋tne聽 . Chocia偶 i ochronne je偶d偶膮 w ka偶dym traktorze przynajmniej jedna para聽 ,聽 Bo te lepsze to wyjdziesz z ci膮gnika i 艂azisz i gdzie艣 zostawisz聽 ,i w ko艅cu w jednym 4 pary ,a w innym tylko na polu zauwa偶asz 偶e zosta艂y same z jednym uchem聽 . osobi艣cie nie wydaj臋 do traktor贸w wi臋cej jak 25 z艂 za sztuk臋 ,ale za to od razu kupuj臋 ze dwie聽 ,trzy pary .Wyjdziesz np pod pras臋 zdejmiesz ,po偶niej na nie wleziesz i nie szkoda .

Udost臋pnij ten post

malaczarna    1758

Chcia艂abym zakupi膰 myjk臋 ci艣nieniowa. Mycie kostki, rozrzutnika itp. jaki艣 konkretny model polecacie?

Udost臋pnij ten post

2 godziny temu, sladan napisa艂:

Szwagier ma na sprzeda偶 kosiark臋 S艂upska 165 i brony ci臋偶kie 5. Do bron dorzuca jeszcze 5 p贸l l偶ejszych. Ile mo偶na za to ceni膰? Mo偶e kto艣 akurat poszukuje?

IMG-20240516-WA0003.jpg

IMG-20240516-WA0005.jpg

Kt贸re to ci臋偶kie 馃

Udost臋pnij ten post

jacus    3086
26 minut temu, Andpol napisa艂:

i to wszystko za 3聽 stowy..

kupile z outletu kosiarke tej firmy za 999 czyli -jak za te parametry - bardzo tanio. na poczatek odpadly kolpaki od kol.

dopiero 2 razy koszone wiec trudno powiedziec co zepsuje sie w nastepnej聽kolejnosci.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udost臋pnij ten post

Pawelek998    23
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Nieustraszony1044 napisa艂:

Kt贸re to ci臋偶kie 馃

Te偶 si臋 nad tym zastanawia艂em 馃し聽ale nie dojrza艂em 馃ぃ

Co do myjki ja mam Karcher K5 full Control 300 metr贸w kostki umy艂em tylko trzeba odpowiedni膮 szczotk臋 偶adne cudowne p艂yny聽

Edytowano przez Pawelek998
Dopis

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez Ursuss12345
      Dzie艅 dobry,
      sprzedam - zrywan膮 w spos贸b r臋czny - porzeczk臋 czarn膮.
      Na plantacji nie by艂y stosowane 偶adne nawozy itp.
      Cena 11 z艂/kg - odbi贸r w Skrzydlnej, Raciechowicach, Szczyrzycu, Dobczycach (i innych okolicznych wsiach).
      Ewentualnie odbi贸r te偶 w Krakowie; w Nowej Hucie (wtedy cena 12 z艂/kg).
      Porzeczka jest uprawiana w spos贸b ekologiczny, dlatego jest bardzo zdrowa Idealna na rozmaite przetwory - jak cho膰by soki, d偶emy itp.
      Kontakt: 579-470-679
      Mi艂ego dnia
      Pozdrawiam
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisa膰 30 ar贸w ziemi rolnej . Chc臋 na niej postawi膰 dom siedlisko. Brak mo偶liwo艣ci przekszta艂cenia dzia艂ki na budowlana . Wed艂ug gminy mo偶na zrobi膰 tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musia艂 bym zrobi膰 kurs rolnika aby mie膰 zrobi膰 siedlisko ?
    • Przez Heidi88
      No w艂a艣nie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, poniewa偶 rolnik znacznie r贸偶ni si臋 swoim stylem 偶ycia od innych, a 艣wi臋ta tu偶 tu偶

Wiadomo prezent musi by膰
      - praktyczny i w miar臋 u偶yteczny, ale i niebanalny, wyj膮tkowy i takie tam

ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi si臋 偶e ju偶 ma <_<

Og贸lnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadaj膮

To 29letni hodowca byd艂a kt贸rego ca艂kowicie poch艂ania praca w gospodarstwie, wi臋c czasu na spe艂nianie swoich zainteresowa艅 niewiele, czasem widz臋 jak ogl膮da tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna by膰 dla mnie jaka艣 wskaz贸wka :unsure:

Wi臋c podpowiedzcie mi co by艣cie chcieli dosta膰 od swojej kobiety, od razu zaznaczam 偶e mi艂y czas sp臋dzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy go艂a z kokard膮 na ciele odpada :blink:

Aa i takie w miar臋 realne do spe艂nienia, czyli nie pisa膰 o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj