superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

Krzysztof81    4060

Tam siedz膮 fabrycznie z przeci膮偶eniowym i jednokierunkowym jednocze艣nie.

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
daron64    4311

Takie pytanie, bo si臋 w og贸le nie orientuje w temacie - jakie trzeba mie膰 pieni膮dze, 偶eby my艣le膰 w og贸le o szukaniu kosiarki dyskowej, 偶eby nie trzeba by艂o od razu wk艂ada膰 drugie tyle w remonty? Oczywi艣cie pomijaj膮c kwestie tego jak si臋 trafi. No i czy na 15ha s艂abych starych traw, gdzie jest bardzo nier贸wny teren - nier贸wny w sensie skosy i nier贸wny w sensie dolki- jest sens kupowa膰 stara dyskowa, czy lepiej nowa wi臋ksz膮 rotacyjna? Skosi膰 musz臋 tylko pod doplaty, a s膮siad sprz膮tnie. Pytam, bo ju偶 mnie uj strzela je藕dzi膰 1.65. kr臋cisz si臋 w k贸艂ko ca艂y dzie艅, a roboty nic nie ubywa. Ci膮gnik do dyspozycji 80-90koni z przodem.

Udost臋pnij ten post

andrzej612b    229
26 minut temu, Krzysztof81 napisa艂:

Tam siedz膮 fabrycznie z przeci膮偶eniowym i jednokierunkowym jednocze艣nie.

Czyli co do niej dokupi膰? Mo偶e jaki艣 przyk艂adowy link. Rok je藕dzi艂em z wa艂kiem od przewracarki聽 potinger ale przy rozruchu mocno zgrzyta czyli za s艂abe. A mo偶e kto艣 ma oryginalny wa艂ek od tej kosiarki.聽

Udost臋pnij ten post

PolandOnion    176

B臋bnowe s膮 w og贸le szersze ni偶 2.10m? Nawet jak tak to ich masa b臋dzie duu偶a. Ja mam 2.40 dyskow膮 i wcale taka du偶a nie jest, teraz chcia艂oby si臋 z 2.60. Jak teren bardzo nie r贸wny to czasami nie skopiuje idealnie terenu ale to b臋bnowa du偶a te偶 nie. Ceny to na olx patrz.

Udost臋pnij ten post

igor10246    380

Jak by kto艣 chcia艂 to mam czeszk臋 ztr 165 po przegl膮dzie bez os艂ony za 2000 46-200

Polak,聽perkusista, rolnik, mechanik amator

Udost臋pnij ten post

bratrolnika    28843

Te korytka wytrzymaj膮, tylko musisz je dooko艂a betonem obla膰, z jednej i z drugiej strony opaska z mocnego betonu, z 20cm szeroka

Nie mo偶na ich do bok贸w kostk膮 obk艂ada膰聽

Udost臋pnij ten post

GABBER85    1438

艂aw臋 pod , to zrobie, ale i tak jak korytko jest H=15-20cm to trzeba 8cm na kostke zostawi膰....

I te偶 mi chodzi 偶e nie chc臋 da膰 tak drogiego- 4mb =2000z艂 (!) to wole wyla膰 osadzi膰 k膮townik i krate Wema ...

>>>>>>聽

Udost臋pnij ten post

bratrolnika    28843

Nie, nie doci膮gaj kostki bezpo艣rednio do korytka, tylko po bokach lej beton. Jak ci kiedy艣 tir na podw贸rku zakr臋ci to zepchnie kostk臋 i po艂amie te boczne 艣cianki聽

• Like 1
  • Thanks 1

Udost臋pnij ten post

jahooo    9419

A nie lepiej da膰 takie i si臋 nie bawi膰 ?

Korytka Betonowe, Odwodnienia, Studzienki 艢ciekowe | Betoniarnia Kaczmarek

• Like 2

Udost臋pnij ten post

GABBER85    1438
11 minut temu, jahooo napisa艂:

niechce je藕dzi膰 przez taki d贸艂, mysla艂em o tym i dodatkowo na g贸re krate Wema ale pop臋ka...

>>>>>>聽

Udost臋pnij ten post

bratrolnika    28843
13 minut temu, jahooo napisa艂:

Korytka Betonowe, Odwodnienia, Studzienki 艢ciekowe | Betoniarnia Kaczmarek

Takie to na ma艂y deszcz co najwy偶ej, jak ulewa konkretna to i tamte du偶e korytka do p贸艂 pe艂ne聽

Udost臋pnij ten post

jahooo    9419

widzia艂em takie 0,5m szeroko艣ci i szersze

Udost臋pnij ten post

rafal3939    208

MO呕NA SAmemu zrobi膰 zbrojone korytka, troche zabawy jest z tym

Udost臋pnij ten post

wojtal24    2554
GABBER85 napisa艂:

Odwodnienie liniowe na podw贸rku ktos praktykowa艂 co kupi膰/zrobi膰 偶eby by艂o trwa艂e? Bo te korytka po 400z艂/m to s艂abe sie wydaj膮

https://www.olx.pl/d/oferta/odwodnienie-liniowe-d400-21x21-CID628-IDH9IHu.html

ja pod osobowke kupi艂em takie z obi czy Castoramy wyjolem rz膮dek kostki i jest ok

bratrolnika napisa艂:

Nie, nie doci膮gaj kostki bezpo艣rednio do korytka, tylko po bokach lej beton. Jak ci kiedy艣 tir na podw贸rku zakr臋ci to zepchnie kostk臋 i po艂amie te boczne 艣cianki聽

by艂e艣 mo偶e na motobazarze w 艁odzi oja pierwszy raz jakie tam cuda maja a czesci ze a偶 mnie zdziwi艂o

ZETOR TEAM

Udost臋pnij ten post

Baks00    4522
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, jahooo napisa艂:

widzia艂em takie 0,5m szeroko艣ci i szersze

Te cieki na podw贸rku nie zdaj膮 rezultatu

Mocne korytka,w zale偶no艣ci od nacisku do wyboru w ka偶dym sklepie z kostk膮.Kwestia ceny

3 godziny temu, bratrolnika napisa艂:

Najpro艣ciej, za艂o偶y膰 ca艂y plac a potem odznaczy膰 korytko z聽 delikatnym luzem i wyci膮膰, obsypa膰 nawet suchym betonem聽

Jak ako nie b臋dzie przystosowane do wagi pojazd贸w to 偶adne cuda nie pomog膮聽

Edytowano przez Baks00

Udost臋pnij ten post

Grzechooo    802
rafal3939 napisa艂:

MO呕NA SAmemu zrobi膰 zbrojone korytka, troche zabawy jest z tym

kto w dzisiejszych czasach bawi si臋 w samodzielne robienie korytek z betonu czy jakich pustak贸w? teraz wszystko jest dost臋pne do kupienia i lepszej jako艣ci tonie komuna...

Udost臋pnij ten post

bratrolnika    28843
9 godzin temu, wojtal24 napisa艂:

by艂e艣 mo偶e na motobazarze w 艁odzi oja pierwszy raz jakie tam cuda maja a czesci ze a偶 mnie zdziwi艂o

nie, ostatnio to nawet na jazd臋 motorem czasu nie mam...

8 godzin temu, Baks00 napisa艂:

Najpro艣ciej, za艂o偶y膰 ca艂y plac a potem odznaczy膰 korytko z聽 delikatnym luzem i wyci膮膰, obsypa膰 nawet suchym betonem聽

Jak ako nie b臋dzie przystosowane do wagi pojazd贸w to 偶adne cuda nie pomog膮聽

mam w pracy najmocniejsze dost臋pne, ale jak ci tirem oberka ta艅czy na kostce, to nie ma si艂y, ca艂e place kostki potrafi przesun膮膰, 艂膮cznie z kraw臋偶nikiem

albo jak ci tirem wzd艂u偶 akodren贸w jedzie, ju偶 nie raz si臋 zdarza艂o 偶e kratk臋 przednim ko艂em podbi艂 i bak przebi艂, albo tyln膮 opon臋 rozerwa艂

Udost臋pnij ten post

Baks00    4522
6 minut temu, bratrolnika napisa艂:

nie, ostatnio to nawet na jazd臋 motorem czasu nie mam...

mam w pracy najmocniejsze dost臋pne, ale jak ci tirem oberka ta艅czy na kostce, to nie ma si艂y, ca艂e place kostki potrafi przesun膮膰, 艂膮cznie z kraw臋偶nikiem

albo jak ci tirem wzd艂u偶 akodren贸w jedzie, ju偶 nie raz si臋 zdarza艂o 偶e kratk臋 przednim ko艂em podbi艂 i bak przebi艂, albo tyln膮 opon臋 rozerwa艂

Robilismy parkingi,zajazdy,cpn i nigdy nie by艂o 偶e ako wstalo,

Przesuni臋cie kraw臋偶nika widzia艂em -kiepski op贸r lub kiepskiej jakosci

Udost臋pnij ten post

bratrolnika    28843
17 minut temu, Baks00 napisa艂:

i nigdy nie by艂o 偶e ako wstalo

u nas 艂ama艂o boczne 艣cianki przy akodrenach, dopiero betonowa opaska dooko艂a zniwelowa艂a ten problem

18 minut temu, Baks00 napisa艂:

Przesuni臋cie kraw臋偶nika widzia艂em -kiepski op贸r lub kiepskiej jakosci

jak ch艂opaki zacz臋li kostki nasuwa膰, to na obszarze ok. 50m na ko艅cu brakowa艂o im p贸艂torej kostki

Udost臋pnij ten post

Baks00    4522

Nasuwanie nie ma sensu,mus zrobi膰 konkretnie i przez konkretn膮 ekip臋 馃槈

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez Ursuss12345
      Dzie艅 dobry,
      sprzedam - zrywan膮 w spos贸b r臋czny - porzeczk臋 czarn膮.
      Na plantacji nie by艂y stosowane 偶adne nawozy itp.
      Cena 11 z艂/kg - odbi贸r w Skrzydlnej, Raciechowicach, Szczyrzycu, Dobczycach (i innych okolicznych wsiach).
      Ewentualnie odbi贸r te偶 w Krakowie; w Nowej Hucie (wtedy cena 12 z艂/kg).
      Porzeczka jest uprawiana w spos贸b ekologiczny, dlatego jest bardzo zdrowa Idealna na rozmaite przetwory - jak cho膰by soki, d偶emy itp.
      Kontakt: 579-470-679
      Mi艂ego dnia
      Pozdrawiam
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisa膰 30 ar贸w ziemi rolnej . Chc臋 na niej postawi膰 dom siedlisko. Brak mo偶liwo艣ci przekszta艂cenia dzia艂ki na budowlana . Wed艂ug gminy mo偶na zrobi膰 tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musia艂 bym zrobi膰 kurs rolnika aby mie膰 zrobi膰 siedlisko ?
    • Przez Heidi88
      No w艂a艣nie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, poniewa偶 rolnik znacznie r贸偶ni si臋 swoim stylem 偶ycia od innych, a 艣wi臋ta tu偶 tu偶

Wiadomo prezent musi by膰
      - praktyczny i w miar臋 u偶yteczny, ale i niebanalny, wyj膮tkowy i takie tam

ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi si臋 偶e ju偶 ma <_<

Og贸lnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadaj膮

To 29letni hodowca byd艂a kt贸rego ca艂kowicie poch艂ania praca w gospodarstwie, wi臋c czasu na spe艂nianie swoich zainteresowa艅 niewiele, czasem widz臋 jak ogl膮da tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna by膰 dla mnie jaka艣 wskaz贸wka :unsure:

Wi臋c podpowiedzcie mi co by艣cie chcieli dosta膰 od swojej kobiety, od razu zaznaczam 偶e mi艂y czas sp臋dzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy go艂a z kokard膮 na ciele odpada :blink:

Aa i takie w miar臋 realne do spe艂nienia, czyli nie pisa膰 o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj