superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bartek1992    145
jaco512 napisa艂:

Francuski z fi艅skim sercem nie germa艅ski..

i angielski, pami臋tajmy o kabinie

Sprz臋t rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 W艂adymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
SamaPrawda    417

Poszukuj臋 lampy na solar do obory, dobrze, 偶eby mia艂a czujnik zmierzchu, a nie czujnik ruchu, ale z tego co widz臋 wszystkie maj膮 czujnik ruchu, tak my艣la艂em, jakby ustawi膰 na d艂ugi czas 艣wiecenia, to prawdopodobnie 艣wieci艂a by ca艂膮 noc, mog艂o by si臋 wtedy co艣 w niej uszkodzi膰? Mam troch臋 obawy, 偶eby nie spali膰 budynku..

Udost臋pnij ten post

Bananek    16947
SamaPrawda napisa艂:

Poszukuj臋 lampy na solar do obory, dobrze, 偶eby mia艂a czujnik zmierzchu, a nie czujnik ruchu, ale z tego co widz臋 wszystkie maj膮 czujnik ruchu, tak my艣la艂em, jakby ustawi膰 na d艂ugi czas 艣wiecenia, to prawdopodobnie 艣wieci艂a by ca艂膮 noc, mog艂o by si臋 wtedy co艣 w niej uszkodzi膰? Mam troch臋 obawy, 偶eby nie spali膰 budynku..

to kup z czujnikiem ruchu, zmostkuj modu艂 ruchu na ci膮g艂y i masz lamp臋 z czujnikiem zmierzchu, ale bez ruchu

Udost臋pnij ten post

SamaPrawda    417

Do takich kombinacji potrzeba by elektryka z papierami 馃槅馃槅 ale te偶 o tym my艣la艂em.

Udost臋pnij ten post

kizak    2234
2 godziny temu, SamaPrawda napisa艂:

聽Solarne to na pr膮d sta艂y ,niskowoltowy ,i ledy niskowatowe ,tak jakby na s艂aby akumulator .. Czujnik ruchu na max czu艂o艣c ,zawsze kt贸ra艣 tam si臋 poruszy ,na najd艂u偶szy okres 艣wiecenia ,i dob贸r mocy 艣wiat艂a kt贸ry艣 tam z opcji . Popatrze膰 na yt recenzje u偶ytkownik贸w danej lampy . Bo z tymi mostkowaniami聽 jak m贸wi Bananek to ja nie wiem ,tam modu艂 elektroniczny . Ja to rozebra艂 i z艂o偶y艂 . Kup jak膮s lamp臋 220 v na 10 w np ,daj czas贸wk臋 i b臋dzie zapala膰 si臋 i gasi膰 o ustalonych godzinach . I to najta艅szy i najmniejawaryjny temat . A z uszkodze艅 to tylko wilgo膰 , to niby pisze 偶e聽 hermetyczne ,ale silikonem poprawi膰 nie zaszkodzi . To ledy ,wi臋c i si臋 zbytnio nie nagrzej膮 by wilgo膰 odparowa膰 ,czy plastik stopi膰 . Ale to z moich do艣wiadcze艅聽

Udost臋pnij ten post

SamaPrawda    417

Mam tam lampy za艂o偶one na osobny w艂膮cznik na noc, tylko problem teraz jest taki, 偶e rano szybko widno, a wieczorem p贸藕no ciemno, i lampy 艣wiec膮 bez potrzeby, czas贸wka to fajna opcja, ale przy tych cenach pr膮du, chyba wole spr贸bowa膰 z lamp膮 na solar.

Udost臋pnij ten post

wlamaj1    186
kizak    2234
1 godzin臋 temu, SamaPrawda napisa艂:

Mam tam lampy za艂o偶one na osobny w艂膮cznik na noc, tylko problem teraz jest taki, 偶e rano szybko widno, a wieczorem p贸藕no ciemno, i lampy 艣wiec膮 bez potrzeby, czas贸wka to fajna opcja, ale przy tych cenach pr膮du, chyba wole spr贸bowa膰 z lamp膮 na solar.

聽Tylko s臋k w tyk jak to d艂ugo te g.... chi艅skie b臋d膮 dzia艂a膰聽 . Cenowo s膮 ok ,ale jakby co roku ,czy dwa ,nast臋pny tysi膮c wyda膰 na te lampy plus dodatkowe zaj臋cie i nerw to ja dzi臋kuj臋 .聽 Po czasie to mo偶e i w lato na艂aduje jak baterie sprawne ,ale jak przyjdzie zima to ju偶 lipa mo偶e by膰 i dodatkowo czas贸wka do 220v

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    3946
2 godziny temu, SamaPrawda napisa艂:

W pracy mam mod贸艂 do stetowania o艣wietleniem na placu firmy. Nawet nie wiedzia艂em 偶e takie co艣 jest. Wbijasz tylko date, godzine, a to ma zaprogramowany cykl trwania dnia wed艂ug kalendarza i steruje o艣wietleniem.

Udost臋pnij ten post

MF675ursus    1461

To si臋 nazywa programator czasowy astronomiczny ;)

Edytowano przez MF675ursus

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    3946

Og贸lnie do d*py jest bo jesieni膮 i zim膮 jak jest szaro, buro i ponuro to wy艂膮cza latarnie a jest ciemno jak w d*pie.

Udost臋pnij ten post

bratrolnika    28809

mam i to i to na obiekcie

czujka zmierzchu prosta i tania

zegar astronomiczny drogi w h...

• Like 1

Udost臋pnij ten post

SamaPrawda    417

Zim膮 to nie problem, 偶eby w艂膮czy膰 lampy, jak si臋 idzie wieczorem to trzeba zapala膰, a rano i tak ciemno wi臋c musi si臋 艣wieci膰, bardziej chodzi mi o rozwi膮zanie gdzie dzie艅 jest d艂ugi a noc kr贸tka, chyba zainwestuje narazie w te lampy na czujk臋

Udost臋pnij ten post

jacor73    1162
4 godziny temu, SamaPrawda napisa艂:

Zak艂adasz programator czasowy, ustawiasz o kt贸rej ma si臋 w艂膮czy膰/wy艂膮czy膰 i sprawa za艂atwiona. U mnie Orno chodzi przy pastuchu ju偶 z 7 lat.

https://allegro.pl/oferta/programator-wylacznik-wlacznik-czasowy-na-szyne-10959737894

Udost臋pnij ten post

bartek1992    145
5 minut temu, tytanowyJanusz napisa艂:

w filmie jurassic world mieli podobne, z tym 偶e ta jest wersja mini 馃槀

Sprz臋t rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 W艂adymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udost臋pnij ten post

soltys48    19861
15 minut temu, bartek1992 napisa艂:

https://allegro.pl/oferta/waz-przewod-pneumatyczny-do-kompresora-10x17mm-10m-12854901391

U偶ytkuj臋 kto艣 taki przew贸d, czy warty uwagi ? mo偶e kto艣 poleci jaki艣 porz膮dny przew贸d do spr臋偶arki

Kup w膮偶 zbrojony i sam sobie zrobisz porz膮dny聽

9 minut temu, tytanowyJanusz napisa艂:

Za艂aduj na to cieluna to problem b臋dzie przy roz艂adunku聽

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko聽 itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji 偶e sezon na komunie w pe艂ni chcia艂bym aby艣cie podzielili si臋 pomys艂ami na prezent na komuni臋 dla chrze艣nika chrze艣nicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego 艣wi臋ta. Chcia艂bym aby艣cie pisali przydatne rzeczy kt贸re zostan膮 im na d艂ugo, lub d艂ugo w pami臋ci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadaj膮, a pieni膮dze wydadz膮 i tyle z nich b臋dzie , zach臋cam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykop贸w przerwany zosta艂y stare dreny. W zwi膮zku z tym odtworzy艂em je wykorzystaniem rury drena偶owej. Niestety woda wydostaje si臋 艣rednio intensywn膮 stru偶k膮 w miejscu po艂膮czenia.
      Czy macie mo偶e pomys艂 jak dobrze uszczelni膰 po艂膮czenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego s膮czka? Rura wchodzi na s膮czek na wcisk, ale jako 偶e woda przep艂awa z rury do s膮czka (kt贸rego otw贸r ma mniejsz膮 艣rednic臋), to woda stale wycieka si臋 przez miejsce po艂膮czenia.
      Dzwoni艂em po r贸偶nych sklepach, fachowcach i propozycje by艂y r贸偶ne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara ta艣ma, a nawet glina. Spraw臋 komplikuje jednak fakt, 偶e woda ca艂y czas s膮czy si臋 z po艂膮czenia.

Nie licz臋 wi臋c na idealnie uszczelnienie, ale chcia艂bym zminimalizowa膰 wyciek, bo wod臋 z dzia艂ki i tak potem odrowadz臋 do rowu melioracyjnego.聽
      B臋d臋 wdzi臋czny za sugestie 馃檪

• Przez Micpan
      Czy kto艣 wie co to za b艂膮d?聽
      Nic w instrukcji nie mog臋 znale藕膰 o tym b艂臋dzie.聽

• Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj