superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

migacz    319

Kto艣 wie w okolicach Kalisza jakiego艣 mechanika do Manitou? Sporo rze藕bienia w hydraulice i elektryce

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
Leszy    5156
20 godzin temu, jacor73 napisa艂:

Te偶 takie mia艂em, pierwszy raz ucieka powietrze, klejenie, drugi raz ucieka膰 zacz臋艂o w sobot臋, brak mo偶liwo艣ci kupienia d臋tki to kolejne klejenie, za trzecim razem w艂o偶ona d臋tka i podj臋ta decyzja o zakupie nowych. Nie mog臋 sobie pozwoli膰 na marnowanie cennego czasu i zabaw臋 w klejenia opon albo wk艂adanie 艂at. Jedno klejenie 200, d臋tka powy偶ej 300 do tego zmarnowany czas, dzi臋kuj臋, to nie dla mnie.

Na d臋tce mog膮 spokojnie pochodzi膰 lata jeszcze.聽

Udost臋pnij ten post

Skowron16    20
jaco512    1018
35 minut temu, MF675ursus napisa艂:

Te felgi ma艂e, czy obci膮偶niki du偶e?

Felgi wydaj膮 si臋 od Bizona

Udost臋pnij ten post

konteno    1815
Dnia 9.04.2024 o 22:00, MF675ursus napisa艂:

聽jak za s艂aby podno艣nik to opuszczasz na polu聽

Dnia 16.04.2024 o 07:19, jasiuhonda napisa艂:

potrzebuje do gospodarstwa, ale dosc czesto dlubie w warsztacie i troche w drewnie. stolowa mam fajna sprawa ale czasami potrzebna zwykla. Chce kupic cos konkretnego zeby wytrzymalo jakis czas

do betonu tez ? udar potrzebny ? mo偶e czo艂gow膮聽

https://emast.pl/rebir-wiertarka-bez-udaru-2000w-wolnoobrotowa-ie-1206er

Udost臋pnij ten post

jacor73    1155
2 godziny temu, Leszy napisa艂:

Na d臋tce mog膮 spokojnie pochodzi膰 lata jeszcze.聽

Tak jasne, w drugim by艂a d臋tka i te偶 pszeszczypa艂o. Ile klock贸w, tyle p臋kni臋膰, na obydwu oponach p臋kni臋cia tylko z jednej strony, jaka艣 wada fabryczna mitas贸w

Udost臋pnij ten post

jasiuhonda    65
konteno napisa艂:

Dnia 9.04.2024 o 22:00, MF675ursus napisa艂:

聽jak za s艂aby podno艣nik to opuszczasz na polu聽

Dnia 16.04.2024 o 07:19, jasiuhonda napisa艂:

potrzebuje do gospodarstwa, ale dosc czesto dlubie w warsztacie i troche w drewnie. stolowa mam fajna sprawa ale czasami potrzebna zwykla. Chce kupic cos konkretnego zeby wytrzymalo jakis czas

do betonu tez ? udar potrzebny ? mo偶e czo艂gow膮聽

https://emast.pl/rebir-wiertarka-bez-udaru-2000w-wolnoobrotowa-ie-1206er

kupilem z lidla ta czarna wkretarke. mam baterie wiec samo body nie wychodzi drogo... troche sie pobawilem nia i powiem szczerz臋 ze daje rady praktycznie tak samo jak te na kabel z marketu marki einhell ,riobi itp.

Udost臋pnij ten post

Leszy    5156
2 godziny temu, jacor73 napisa艂:

mitas贸w

W Forterrze mam to za艂o偶one. Kilka razy w roku musz臋 dopompowa膰.聽馃槕

Udost臋pnij ten post

ZetorMisio    422
2 godziny temu, jacor73 napisa艂:

Tak jasne, w drugim by艂a d臋tka i te偶 pszeszczypa艂o. Ile klock贸w, tyle p臋kni臋膰, na obydwu oponach p臋kni臋cia tylko z jednej strony, jaka艣 wada fabryczna mitas贸w

18 minut temu, Leszy napisa艂:

W Forterrze mam to za艂o偶one. Kilka razy w roku musz臋 dopompowa膰.聽馃槕

Zetora z pocz膮tku lat 2000 mia艂y te chujowe mitasy montowane fabrycznie. Kupi艂em ze 3 lata temu takie 2 szt u偶ywane. Tylko 偶e 2 opony od dw贸ch sprzedawc贸w. Jedna ta starsza, z mniejszym bie偶nikiem jest dobra u dzi艣 ja sprzeda艂em na wulkanizacji za 300 z艂 ,a druga niby nowsza z lepszym buerznikiem mia艂a jak si臋 teraz okaza艂o 8 p臋kni臋膰 , a 2 by艂y widoczne do k膮d by艂a za艂o偶ona. Mo偶e chodzi艂a kiedy na za ma艂ym ci艣nieniu???

Udost臋pnij ten post

robi57362    2371
jacor73 napisa艂:

59 minut temu, robi57362 napisa艂:

mam na ciagniku z 5x takimi p臋kni臋ciami i nadal jako艣 chodz膮, szkoda mi ich bo bierznik jeszcze przyzwoity

Te偶 takie mia艂em, pierwszy raz ucieka powietrze, klejenie, drugi raz ucieka膰 zacz臋艂o w sobot臋, brak mo偶liwo艣ci kupienia d臋tki to kolejne klejenie, za trzecim razem w艂o偶ona d臋tka i podj臋ta decyzja o zakupie nowych. Nie mog臋 sobie pozwoli膰 na marnowanie cennego czasu i zabaw臋 w klejenia opon albo wk艂adanie 艂at. Jedno klejenie 200, d臋tka powy偶ej 300 do tego zmarnowany czas, dzi臋kuj臋, to nie dla mnie.

mi narazie raz przeci臋艂o d臋tk臋, ale naprawa max dwie godziny i wsztstko we w艂asnym zakresie, lata na detke niech b臋dzie 5 zl, lata na opone zbrojona du偶a 15 zl i to caly koszt

jesli pomoglem kliknij fajne

Udost臋pnij ten post

jacor73    1155
13 godzin temu, ZetorMisio napisa艂:

Zetora z pocz膮tku lat 2000 mia艂y te chujowe mitasy montowane fabrycznie. Kupi艂em ze 3 lata temu takie 2 szt u偶ywane. Tylko 偶e 2 opony od dw贸ch sprzedawc贸w. Jedna ta starsza, z mniejszym bie偶nikiem jest dobra u dzi艣 ja sprzeda艂em na wulkanizacji za 300 z艂 ,a druga niby nowsza z lepszym buerznikiem mia艂a jak si臋 teraz okaza艂o 8 p臋kni臋膰 , a 2 by艂y widoczne do k膮d by艂a za艂o偶ona. Mo偶e chodzi艂a kiedy na za ma艂ym ci艣nieniu???

Moje by艂y z 2008 bie偶nik praktycznie nie ruszony a sp臋kania przy ka偶dym klocku. Czar臋 goryczy przela艂o, kiedy w ci膮gu 3 miesi臋cy musia艂em 3x na wulkanizacj臋 jecha膰, oczywi艣cie sobota po艂udnie i nie ma gdzie ko艂a zrobi膰. W moich ewidentnie by艂a wada fabryczna, na obydwu p臋kni臋cia z jednej strony, lewe ko艂o od wewn臋trznej strony, prawe od zewn臋trznej. Po 12 latach obydwie opony by艂y ju偶 klejone.

Udost臋pnij ten post

Desperado    4234

Ten przodek pewnie nic nie lepszy od reszty, tak偶e cena taka za kup臋 z艂omu.

Udost臋pnij ten post

ZetorMisio    422

Przecie偶 germa艅ski to nawet przy 16 ty艣 godzin to dopiero dotarty dobrze. Tak m贸wi膮 馃

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko聽 itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji 偶e sezon na komunie w pe艂ni chcia艂bym aby艣cie podzielili si臋 pomys艂ami na prezent na komuni臋 dla chrze艣nika chrze艣nicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego 艣wi臋ta. Chcia艂bym aby艣cie pisali przydatne rzeczy kt贸re zostan膮 im na d艂ugo, lub d艂ugo w pami臋ci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadaj膮, a pieni膮dze wydadz膮 i tyle z nich b臋dzie , zach臋cam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykop贸w przerwany zosta艂y stare dreny. W zwi膮zku z tym odtworzy艂em je wykorzystaniem rury drena偶owej. Niestety woda wydostaje si臋 艣rednio intensywn膮 stru偶k膮 w miejscu po艂膮czenia.
      Czy macie mo偶e pomys艂 jak dobrze uszczelni膰 po艂膮czenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego s膮czka? Rura wchodzi na s膮czek na wcisk, ale jako 偶e woda przep艂awa z rury do s膮czka (kt贸rego otw贸r ma mniejsz膮 艣rednic臋), to woda stale wycieka si臋 przez miejsce po艂膮czenia.
      Dzwoni艂em po r贸偶nych sklepach, fachowcach i propozycje by艂y r贸偶ne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara ta艣ma, a nawet glina. Spraw臋 komplikuje jednak fakt, 偶e woda ca艂y czas s膮czy si臋 z po艂膮czenia.

Nie licz臋 wi臋c na idealnie uszczelnienie, ale chcia艂bym zminimalizowa膰 wyciek, bo wod臋 z dzia艂ki i tak potem odrowadz臋 do rowu melioracyjnego.聽
      B臋d臋 wdzi臋czny za sugestie 馃檪

• Przez Micpan
      Czy kto艣 wie co to za b艂膮d?聽
      Nic w instrukcji nie mog臋 znale藕膰 o tym b艂臋dzie.聽

• Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj