superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

krilan06    2490

Nie, bo to b臋dzie p臋ka膰 dalej, no chyba 偶e dobra cena i tylko jedno takie p臋kni臋cie聽

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
szwagier24    38

Og贸lnie opony bardzo 艂adne , bie偶nik 4 cm tylko to p臋kni臋cie na jednej, cena 2000 za obie.

Udost臋pnij ten post

krilan06    2490
18 minut temu, szwagier24 napisa艂:

Og贸lnie opony bardzo 艂adne , bie偶nik 4 cm tylko to p臋kni臋cie na jednej, cena 2000 za obie.

A jaki rozmiar opon? 1000 z艂 za opon臋 z tym p臋kni臋ciem to wg mnie za du偶o聽

• Like 1

Udost臋pnij ten post

slawek74    12284

p臋kni臋tej opony to za darmo nie chc臋.... 馃う nawa pewnie ze 3 w tym rozmiarze ja w tym roku ju偶 wyda艂em sporo na opony ale nowe ...

jakie kolwiek ale nowe...

• Like 1

Udost臋pnij ten post

kizak    2263

聽U偶ywki kupowa艂em ,na ty艂聽 odwa偶y艂em si臋 raz ,lux 2 w cenie jednej n贸wki . By po bodaj 2 latach jedna za drug膮 po bokach pop臋ka艂y [ a ju偶 nie pami臋tam mo偶e mniej ni偶 dwa lata ,ledwie kilkuletnie Mitasy] . Za to do nap臋du na prz贸d kupuj臋 ,,ch臋tnie'' ,za to 偶e poddarte , i zbli偶a si臋 pr臋dko艣膰 obrotowa mi臋dzy przodem a tylem ,i nie rwie tak pod艂o偶a聽 pracuj膮c z 艂adowaczem .

Udost臋pnij ten post

radekz200    6921
1 godzin臋 temu, slawek74 napisa艂:

p臋kni臋tej opony to za darmo nie chc臋.... 馃う nawa pewnie ze 3 w tym rozmiarze ja w tym roku ju偶 wyda艂em sporo na opony ale nowe ...

jakie kolwiek ale nowe...

ty wariacie 馃槀

• Haha 1

Udost臋pnij ten post

izydor6280    1162
20 godzin temu, szwagier24 napisa艂:

Warto zawraca膰 sobie g艂ow臋 opona z takim uszkodzeniem?

&key=4ddd69c9f7bf45ccd6f227bb8d175ae1005

Screenshot_20240417-205733.png

z艂om

• Like 2

Polska B

Kupi臋聽zwrotnic臋 lew膮 o艣 okr膮g艂膮 c330/360

Udost臋pnij ten post

mf362    1126

Szuka膰 u偶ywanych ale w lepszym stanie聽

Udost臋pnij ten post

Skowron16    20

Panowie potrzebuje rozdzielacz hydrauliczny 3 sekcyjny, ale 偶eby 2 sekcje by艂y nurnikowe a jedna 2 stronnego dzia艂ania mo偶ecie co艣 poleci膰. B臋dzie to pracowa膰 w c-330 w turze i przy wywrocie przyczepy聽

Udost臋pnij ten post

bratrolnika    28838

Dzwo艅 do sklepdlarolnika, skonfiguruj膮 ci dok艂adnie taki jaki b臋dziesz chcia艂聽

Udost臋pnij ten post

robi57362    2406
izydor6280 napisa艂:

20 godzin temu, szwagier24 napisa艂:

Warto zawraca膰 sobie g艂ow臋 opona z takim uszkodzeniem?

z艂om

mam na ciagniku z 5x takimi p臋kni臋ciami i nadal jako艣 chodz膮, szkoda mi ich bo bierznik jeszcze przyzwoity

jesli pomoglem kliknij fajne

Udost臋pnij ten post

jacor73    1193
59 minut temu, robi57362 napisa艂:

mam na ciagniku z 5x takimi p臋kni臋ciami i nadal jako艣 chodz膮, szkoda mi ich bo bierznik jeszcze przyzwoity

Te偶 takie mia艂em, pierwszy raz ucieka powietrze, klejenie, drugi raz ucieka膰 zacz臋艂o w sobot臋, brak mo偶liwo艣ci kupienia d臋tki to kolejne klejenie, za trzecim razem w艂o偶ona d臋tka i podj臋ta decyzja o zakupie nowych. Nie mog臋 sobie pozwoli膰 na marnowanie cennego czasu i zabaw臋 w klejenia opon albo wk艂adanie 艂at. Jedno klejenie 200, d臋tka powy偶ej 300 do tego zmarnowany czas, dzi臋kuj臋, to nie dla mnie.

Udost臋pnij ten post

jacek1296    1700
Dnia 18.04.2024 o 18:45, szwagier24 napisa艂:

To by si臋 diagnosta zdziwi艂 na przegl膮dzie.

Bardziej by si臋 zdziwi艂 w艂a艣ciciel.

Udost臋pnij ten post

kizak    2263

聽Wed艂ug tego zdj臋cia to se mo偶na poocenia膰聽 ,jak plutno ,czy druty wida膰 na tej d艂ugo艣ci to odpu艣c ,nie wiadomo ile to tak je偶dzi艂o z dost臋pem do powietrza i piachu . Ale 偶e艣 napali艂 si臋 na t臋 opn臋 jak szczerbaty na suchary.聽

Udost臋pnij ten post

jaco512    1025

Realny, cho膰 ta seria by艂a kr贸tko produkowana we wsp贸艂pracy z MF w latach 1994-96, to odpowiednik MF 3690

Udost臋pnij ten post

daron64    4306
14 godzin temu, bratrolnika napisa艂:

Dzwo艅 do sklepdlarolnika, skonfiguruj膮 ci dok艂adnie taki jaki b臋dziesz chcia艂聽

Apropos hydrauliki. Sorry, ale.zbiwu b臋dzie przyd艂ugo i nudno.

Taki mam problem w zetorku - mam sobie tam standardowy rozdzielacz i dodatkowy seryjny po lewej stronie. Dodatkowy jest taki, 偶e wajcha w jedn膮 stron臋 - podaj ci艣nienie, puszcz臋 wajch臋 wraca do po艂o偶enia neutralnego, ale oleju nie puszcza - musz臋 wzi膮膰 ni膮 w drug膮 stron臋. No i raz, 偶e strasznie聽 cieknie, a dwa, 偶e mi przepuszcza膰 zacz膮艂 - czyli np pod艂膮czy艂em rozsiewacz, poda艂em ci艣nienie 偶eby zamkn臋艂o zasuwy, pu艣ci艂em wajch臋 i powoli zasuwy si臋 otwieraj膮. Z kolei standardowy ma taka jaby skrajna pozycj臋, gdzie napierdala ca艂y czas ci艣nienie i delikatnie przed tym ma pozycj臋, 偶e olej p贸jdzie do "oporu" i wtedy trzyma, ale nie napierdala ci艣nieniem. No i granica mi臋dzy tymi pozycjami jest bardzo bardzo cienka. Tak, 偶e pod艂膮cze w/w rozsiewacz, zamkn臋 zasuwy i ci臋偶ko trafi膰 w t臋 pozycj臋 gdzie聽 nie napiernicza ci艣nienia ca艂y czas (a jak napiernicza, to z tego dodatkowego leje si臋 jak z kaczej d*py - jeszcze nie rozbiera艂em 偶eby zobaczy膰 sk膮d dok艂adnie). Dodatkowo ma bardzo ma艂y zakres - delikatnie za daleko i napiernicza ci艣nienie, delikatnie za blisko i przepuszcza. Bardzo upierdliwe.聽

Sorry, 偶e tak opisuje, ale nie wiem jak to si臋 tam wszystko prawid艂owo nazywa.

Potrzebowa艂bym takie co艣, 偶eby rozdzielacz mia艂 najlepiej dwie sekcje , kt贸re dzia艂a艂yby tak, 偶e mialyby pozycj臋 taka, 偶e podaje ci艣nienie, puszczam wajch臋 - wajcha wraca w neutralna pozycj臋, nie napiernicza ci艣nienia, ale nie puszcza z powrotem oleju. Czyli ju偶 na przyk艂adzie tego rozsiewacza - daje wajcha ci艣nienie, zamyka zasuwy, puszczam wajch臋 - wajcha wraca, nie napiernicza ci艣nienia, ale nie puszcza oleju, tak 偶e zasuwy trzyma zamkni臋te. 呕eby je otworzy膰 daje wajcha w drug膮 stron臋. Druga pozycja to daje wajcha w jedn膮 stron臋, wajcha trzyma si臋 w tej pozycji i ca艂y czas napiernicza ci艣nienie - czyli np jak mam podpi臋tego piasta z silnikiem hydraulicznym - daje wajch臋 do ko艅ca, wajcha si臋 zatrzaskuje i ca艂y czas daje cisnienie.

No i teraz - ten dodatkowy idzie wymieni膰 na co艣 takiego? Czy najpro艣ciej, to kupic rozdzielacz podpinany pod tylnie szybkoz艂膮cza, tak jak tury pod艂膮czaj膮? Chodzi mi o to, 偶eby to jak najpro艣ciej i jak najtaniej zrobic

W casie mam jedn膮 sekcje w艂a艣nie tak jak bym chcia艂 - bardzo wygodnie to pracuje - daje wajcha troch臋 w jedn膮 stron臋 - podaje ci艣nienie, puszcz臋 ja - wraca w neutralna pozycj臋, nie daje ci艣nienia, ale nie puszcz臋 z powrotem oleju - musz臋 wajcha da膰 w drug膮 stron臋. A opr贸cz tego ma skrajna pozycj臋, gdzie wajcha mi si臋 zatrzaskuje i podaje ca艂y czas ci艣nienie. Dodatkowo tutaj np jak podnosz臋 talerzowke, to jak si艂ownik dojdzie do opory, to wajcha odskakuje, tak 偶e nie nakurwia ca艂y czas ci艣nieniem jak w zetorku. No i czego艣 takiego bym potrzebowa艂. Tylko nie wiem jak to nazwa膰 馃槄

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisa膰 30 ar贸w ziemi rolnej . Chc臋 na niej postawi膰 dom siedlisko. Brak mo偶liwo艣ci przekszta艂cenia dzia艂ki na budowlana . Wed艂ug gminy mo偶na zrobi膰 tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musia艂 bym zrobi膰 kurs rolnika aby mie膰 zrobi膰 siedlisko ?
    • Przez Heidi88
      No w艂a艣nie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, poniewa偶 rolnik znacznie r贸偶ni si臋 swoim stylem 偶ycia od innych, a 艣wi臋ta tu偶 tu偶

Wiadomo prezent musi by膰
      - praktyczny i w miar臋 u偶yteczny, ale i niebanalny, wyj膮tkowy i takie tam

ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi si臋 偶e ju偶 ma <_<

Og贸lnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadaj膮

To 29letni hodowca byd艂a kt贸rego ca艂kowicie poch艂ania praca w gospodarstwie, wi臋c czasu na spe艂nianie swoich zainteresowa艅 niewiele, czasem widz臋 jak ogl膮da tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna by膰 dla mnie jaka艣 wskaz贸wka :unsure:

Wi臋c podpowiedzcie mi co by艣cie chcieli dosta膰 od swojej kobiety, od razu zaznaczam 偶e mi艂y czas sp臋dzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy go艂a z kokard膮 na ciele odpada :blink:

Aa i takie w miar臋 realne do spe艂nienia, czyli nie pisa膰 o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj