superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    28838
46 minut temu, jasiuhonda napisa艂:

potrzebuje do gospodarstwa, ale dosc czesto dlubie w warsztacie i troche w drewnie. stolowa mam fajna sprawa ale czasami potrzebna zwykla. Chce kupic cos konkretnego zeby wytrzymalo jakis czas

M艂ot udarowy SDS Plus sieciowe Bosch 2,7 J 800 W 230 V (GBH 2-26 DFR) 鈥 Cena, Opinie 鈥 M艂oty udarowe 15227658562 鈥 Allegro

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
jasiuhonda    65

nie wiem czy na aku poradzi sobie z grubym wierlem w belce 16 a czasem zdaza mi sie wiercic.

Udost臋pnij ten post

bratrolnika    28838

ostatnio zakupi艂em do firmy akumulatorow膮 Boschk臋 GBH-180 Li i w posadzk臋 przemys艂ow膮 wiert艂em 16 idzie ca艂kiem nie藕le

Udost臋pnij ten post

soltys48    19865
18 minut temu, jasiuhonda napisa艂:

nie wiem czy na aku poradzi sobie z grubym wierlem w belce 16 a czasem zdaza mi sie wiercic.

Radzi i to takim dosy膰 d艂ugim. Fakt tak jak @daron64pisze baterii ubywa.

Mam Metabo z bateriami 5ah

Udost臋pnij ten post

MF675ursus    1464
58 minut temu, bratrolnika napisa艂:

SDS do drewna i przede wszystkim metalu to 艣redni pomys艂, w sumie ka偶da udarowa do takich zastosowa艅 s艂abo si臋 sprawdza- bo zawsze b臋d膮 mie膰 lekki luz na g艂贸wce, a i przyda艂oby si臋 偶eby by艂a wolnoobrotowa, albo chocia偶 dwubiegowa聽

Udost臋pnij ten post

bratrolnika    28838

ona ma drug膮 g艂贸wk臋 bez sds, wi臋c pierwszy pow贸d odpada

te bosche maj膮 wolniejsze obroty ni偶 typowe wiertarki, wi臋c lepiej si臋 nimi wierci, nie pal膮 tak wierte艂

u偶ytkuj臋 w pracy ten model, do wiercenia w stali idealna

Edytowano przez bratrolnika

Udost臋pnij ten post

kizak    2263

聽z tymi wiertarkami to jak z kluczem francuzem ,niczym wszelki rozmiar ,a suma sumarum ma艂o gdzie nim wejdziesz . Przy wiertarce podobnie ,ci臋偶ko poda膰 t臋 jedyn膮 ,bo nie ws臋dzie zadzia艂asz . Ca艂y czas pitolisz wiert艂a 10聽 plus ,to p贸偶niej spr贸buj takie 1,5 mm . proponuj臋 jedn膮 z 500 w聽 na pierdo艂y ,i jedn膮 wolnoobrotow膮 z 1000 w , [ A jak je b臋dziesz mia艂 to dokupisz z jedn膮 na sds i z jedn膮 wkr臋tark臋 ,plus jedn膮 zakr臋tark臋 plus klucz taki z 400 nm plus...... plus.......]馃槈聽 聽

Udost臋pnij ten post

jasiuhonda    65

mam klucz udarowy parkside i dwie baterie 8ah to moze kupie ta czarna wkretarke i zobacze jak ona sobie bedzie radzic. odpada zakup baterii...

Udost臋pnij ten post

malaczarna    1751
Dnia 15.04.2024 o 15:53, jacor73 napisa艂:

Polski Atva 4, wg mnie cena przyst臋pna, a stosunek jako艣ci do ceny bardzo dobry. Mo偶e by膰 zasilany z sieci i z akumulatora, 6J ujarzmi niejedno bydl臋

na ma艂a chuda kr贸wk臋 i jej dzieci a偶 6J?

Udost臋pnij ten post

Shaun    243

Szukam przek艂adni planetarnej przedniego ko艂a do Reni 103.54, najlepiej lubelskie. Kto艣, co艣??

W Czemiernikach ni ma.聽

Udost臋pnij ten post

Chota    15

W Mi臋dzyrzecu pyta艂e艣?

503 102 075

URSUS-Moc i Pot臋ga
IHC-Jeszcze wi臋cej mocy!

Udost臋pnij ten post

Shaun    243

Jeszcze nie, dzi臋kuj臋 bardzo.聽

@Chota, tam te偶 nie ma.聽

Edytowano przez Shaun

Udost臋pnij ten post

jacor73    1193
18 godzin temu, malaczarna napisa艂:

na ma艂a chuda kr贸wk臋 i jej dzieci a偶 6J?

Nie pisa艂a艣, 偶e to ma by膰 na jakiego艣 szkieletora. Dzieci te偶 lubi膮 pobryka膰, chyba, 偶e Ty za nimi te偶馃槈.

Mo偶e by膰 i taki co by chudzina zawa艂u nie dosta艂a

https://allegro.pl/oferta/elektryzator-atva-3-pastuch-o-mocy-4j-15465927651.

Udost臋pnij ten post

Janeczko    69

Panowie porada o drzewo poscinalem sosn臋 na wi臋藕b臋 dachowa na gara偶 i d膮b na schody troch臋 mi si臋 plany zmieni艂y i pytanie ile czasu mog膮 le偶e膰 艣ci臋te razem z kor膮 l? Dodam s膮 na s艂upach wi臋c jest przewiew聽

Udost臋pnij ten post

malaczarna    1751
3 godziny temu, jacor73 napisa艂:

Nie pisa艂a艣, 偶e to ma by膰 na jakiego艣 szkieletora. Dzieci te偶 lubi膮 pobryka膰, chyba, 偶e Ty za nimi te偶馃槈.

Mo偶e by膰 i taki co by chudzina zawa艂u nie dosta艂a

https://allegro.pl/oferta/elektryzator-atva-3-pastuch-o-mocy-4j-15465927651.

W艂a艣nie taki na 3 J zakupi艂am. Kr贸wka ma艂a ale t艂usta. 10 lat bez krowy byli艣my聽

Udost臋pnij ten post

Jurek321    130
1 godzin臋 temu, Janeczko napisa艂:

Panowie porada o drzewo poscinalem sosn臋 na wi臋藕b臋 dachowa na gara偶 i d膮b na schody troch臋 mi si臋 plany zmieni艂y i pytanie ile czasu mog膮 le偶e膰 艣ci臋te razem z kor膮 l? Dodam s膮 na s艂upach wi臋c jest przewiew聽

D膮b u mnie zawsze le偶a艂 oko艂o 1roku do 2 lat, ale聽 z sosn膮 to mo偶e by膰 r贸偶nie, czasami znik膮d sinica si臋 robi, robak te偶 lubi le偶膮ce k艂ody.

• Like 2

Udost臋pnij ten post

13 godzin temu, Shaun napisa艂:

Szukam przek艂adni planetarnej przedniego ko艂a do Reni 103.54, najlepiej lubelskie. Kto艣, co艣??

W Czemiernikach ni ma.聽

https://zebate24.pl/?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw5v2wBhBrEiwAXDDoJSPt8EdMHDhb2ZjMaokZxG112rAr57LKySmiAlltZ3CwJN7IS_YzvRoCfV0QAvD_BwE聽zapytaj w tej firmie kupowa艂em u nich ko艂a z臋bate do聽zwolnicy聽 dana spicer i u nich nowe cz臋艣ci oryginalne by艂y ta艅sze jak u偶ywane na olx聽 聽

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    4037
1 godzin臋 temu, Janeczko napisa艂:

Rok maks bo zaraz b臋dzie robak.

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisa膰 30 ar贸w ziemi rolnej . Chc臋 na niej postawi膰 dom siedlisko. Brak mo偶liwo艣ci przekszta艂cenia dzia艂ki na budowlana . Wed艂ug gminy mo偶na zrobi膰 tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musia艂 bym zrobi膰 kurs rolnika aby mie膰 zrobi膰 siedlisko ?
    • Przez Heidi88
      No w艂a艣nie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, poniewa偶 rolnik znacznie r贸偶ni si臋 swoim stylem 偶ycia od innych, a 艣wi臋ta tu偶 tu偶

Wiadomo prezent musi by膰
      - praktyczny i w miar臋 u偶yteczny, ale i niebanalny, wyj膮tkowy i takie tam

ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi si臋 偶e ju偶 ma <_<

Og贸lnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadaj膮

To 29letni hodowca byd艂a kt贸rego ca艂kowicie poch艂ania praca w gospodarstwie, wi臋c czasu na spe艂nianie swoich zainteresowa艅 niewiele, czasem widz臋 jak ogl膮da tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna by膰 dla mnie jaka艣 wskaz贸wka :unsure:

Wi臋c podpowiedzcie mi co by艣cie chcieli dosta膰 od swojej kobiety, od razu zaznaczam 偶e mi艂y czas sp臋dzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy go艂a z kokard膮 na ciele odpada :blink:

Aa i takie w miar臋 realne do spe艂nienia, czyli nie pisa膰 o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj