superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

jahooo    9417

Mia艂em takie co艣 w rozsiewaczu Unia Brzeg - orginalne, z pulpitem i podp贸rk膮 do ci膮gnika

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
daron64    4310

Pomierze sobie d艂ugo艣ci przewod贸w jakie mi by pasowa艂y i skocz臋 do sklepu. Dzi臋ki panowie

Udost臋pnij ten post

jahooo    9417

U mnie ca艂o艣膰 wraz z pulpicikiem wci膮ga艂o si臋 do kabiny, mocowa艂o do b艂otnika i sterowanie by艂o pod r臋ka lewa-prawa

Udost臋pnij ten post

daron64    4310
4 minuty temu, jahooo napisa艂:

pulpitem i podp贸rk膮 do ci膮gnika

U siebie mam tak teraz 馃憞

1 minut臋 temu, jahooo napisa艂:

wci膮ga艂o si臋 do kabiny

Mi by wystarczy艂o, 偶eby po si臋gni臋ciu r臋k膮 do ty艂u m贸g艂 si臋gn膮膰, a teraz to musz臋 wstawa膰 z fotela. Rzadko w sumie zamykam/otwieram - g艂贸wnie tylko na transport. Ale jednak wkurwiajace, a jak teraz jeszcze jeden przepuszcza, to jest pretekst to ogarn膮膰.

IMG_20220528_132214_copy_901x652.jpg

Udost臋pnij ten post

jasiuhonda    67

mam taki sam amazone. chcialem kupic mds zeby sobie poprawic... A jak w mds ustawia sie wyiew graniczny? bo w amazone zmieniam talerz, tez jest to troche denerwujace

Udost臋pnij ten post

daron64    4310

@soltys48

Dopiero pierwsze testy. Wszystko narazie robione na sztuk臋, 偶eby zobaczy膰 jakie d艂ugo艣ci wszystkiego dobra膰.聽

Wa艂 ma taki minus, 偶e jest do艣膰 w膮ski - jak rami臋 mam tej d艂ugo艣ci 偶eby mi za ci膮gnik nie wystawa艂o, to na r贸wnym i skosie w orane idzie luks, ale jak tylko skos w niezaorane, to go 艣ci膮ga w bruzd臋 i nie chce wyskoczy膰. Ugniata bok ostatniej skiby i w kolejnym przeje藕dzie wygl膮da jakby p艂ug nie dorzuca艂. Teraz ramiee przed艂u偶y艂em, zobaczymy czy b臋dzie r贸偶nica. Tyle z minus贸w. Z plus贸w - generalnie za***ista sprawa taki wa艂 :) co prawda w glinie nie za艂atwi sprawy, ale my艣l臋, 偶e jeden przejazd z uprawa mi odpadnie. Gdzie l偶ejsza ziemia, to grz膮dka. Generalnie my艣l臋, 偶e jakbym si臋 w ko艅cu dorobi艂 agregatu z jakim艣 ci臋偶szym wa艂em, to mo偶na by by艂o prosto po orce sia膰.

IMG_20240410_191700739_copy_918x1632.jpg

IMG_20240410_190021958_copy_918x1632.jpg

IMG_20240410_194913508_copy_1632x918.jpg

IMG_20240410_193612506_copy_1632x918.jpg

Udost臋pnij ten post

soltys48    19865
7 godzin temu, daron64 napisa艂:

@soltys48

Dopiero pierwsze testy. Wszystko narazie robione na sztuk臋, 偶eby zobaczy膰 jakie d艂ugo艣ci wszystkiego dobra膰.聽

Wa艂 ma taki minus, 偶e jest do艣膰 w膮ski - jak rami臋 mam tej d艂ugo艣ci 偶eby mi za ci膮gnik nie wystawa艂o, to na r贸wnym i skosie w orane idzie luks, ale jak tylko skos w niezaorane, to go 艣ci膮ga w bruzd臋 i nie chce wyskoczy膰. Ugniata bok ostatniej skiby i w kolejnym przeje藕dzie wygl膮da jakby p艂ug nie dorzuca艂. Teraz ramiee przed艂u偶y艂em, zobaczymy czy b臋dzie r贸偶nica. Tyle z minus贸w. Z plus贸w - generalnie za***ista sprawa taki wa艂 :) co prawda w glinie nie za艂atwi sprawy, ale my艣l臋, 偶e jeden przejazd z uprawa mi odpadnie. Gdzie l偶ejsza ziemia, to grz膮dka. Generalnie my艣l臋, 偶e jakbym si臋 w ko艅cu dorobi艂 agregatu z jakim艣 ci臋偶szym wa艂em, to mo偶na by by艂o prosto po orce sia膰.

IMG_20240410_191700739_copy_918x1632.jpg

IMG_20240410_190021958_copy_918x1632.jpg

IMG_20240410_194913508_copy_1632x918.jpg

IMG_20240410_193612506_copy_1632x918.jpg

Wg mnie za daleko Masz go wypuszczonego聽

• Thanks 1

Udost臋pnij ten post

daron64    4310
2 godziny temu, soltys48 napisa艂:

Dlatego pisa艂em, 偶e testuje narazie. Po robocie jad臋 dalej ora膰 ju偶 z przed艂u偶onym ramieniem zobacz臋 czy b臋dzie lepiej. Nie chcia艂em narazie skraca膰 odleg艂o艣ci, bo tak mam jakis margines przy cofaniu. Ale to po po艂udniu zobacz臋 jak b臋dzie sz艂o.

A narazie jest tak daleko, bo akurat mia艂em taki kawa艂ek urwanej liny 馃槄

Udost臋pnij ten post

SamaPrawda    423

Nie lepiej wywali膰 ten zaw贸r i bezpo艣rednio z rozdzielacza? Mo偶na szybe zamkn膮膰 i si臋 ju偶 tak nie kurzy w 艣rodku, tylko je偶eli masz tam na si艂owniku jednostronnym i spr臋偶ynie to rozdzielacz musi trzyma膰 ci艣nienie

Udost臋pnij ten post

Grzechooo    798
jasiuhonda napisa艂:

wlkp. ma zerwana tasme, stan oryginal wersja eksportowa. 10 kola bym musial dostac

To ta wersja z piastami 偶e z艂ota i talerzami z platyny?馃

• Haha 2

Udost臋pnij ten post

griga    1107

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-wywrotka-rolnicza-CID757-IDZAEZT.html mo偶e kto艣 ch臋tny na pakiet dw贸ch za 10k

Udost臋pnij ten post

daron64    4310
Dnia 11.04.2024 o 05:10, soltys48 napisa艂:

聽No i mylisz si臋. Przed艂u偶y艂em rami臋 jakie艣 30-40cm i teraz idzie luks, ani razu nie zsun膮艂 mi si臋 w bruzd臋, zapasu jest na 1-3 pier艣cienie - tyle si臋 nak艂ada w zale偶no艣ci jak wa艂 pojdzie.

Skracalem natomiast lin臋 i nie poprawi艂o to nic, a przy zawracaniu (w lewo) wa艂 szed艂 za blisko p艂uga i haczyl o niego. 呕eby tak mocniej skr贸ci膰, to trzeba by by艂o jeszcze da膰 z ty艂u ramie, 偶eby lin臋 trzyma艂o w bok. A tak jak mam - rami臋 przykr臋cone w miejsce przed艂u偶ka, wystarczy 偶eby by艂 z ty艂u zapas.

IMG_20240411_154249544_copy_1632x918.jpg

IMG_20240411_182306922_copy_1632x918.jpg

IMG_20240412_064317845_copy_1632x918.jpg

• Like 1

Udost臋pnij ten post

witejus    8655
Dnia 11.04.2024 o 07:12, jasiuhonda napisa艂:

10 kola bym musial dostac

Mog膮 by膰 od rowera?

• Haha 1

Udost臋pnij ten post

jahooo    9417
13 minut temu, daron64 napisa艂:

Tak zem czu艂, 偶e za 艂atwo sz艂o.

To druga, czy ta, co ju偶 robi艂e艣 ?

Udost臋pnij ten post

mf362    1127

Dola膰 oleju i je藕dzi膰 sko艅czy膰 prac臋 w polu聽

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisa膰 30 ar贸w ziemi rolnej . Chc臋 na niej postawi膰 dom siedlisko. Brak mo偶liwo艣ci przekszta艂cenia dzia艂ki na budowlana . Wed艂ug gminy mo偶na zrobi膰 tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musia艂 bym zrobi膰 kurs rolnika aby mie膰 zrobi膰 siedlisko ?
    • Przez Heidi88
      No w艂a艣nie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, poniewa偶 rolnik znacznie r贸偶ni si臋 swoim stylem 偶ycia od innych, a 艣wi臋ta tu偶 tu偶

Wiadomo prezent musi by膰
      - praktyczny i w miar臋 u偶yteczny, ale i niebanalny, wyj膮tkowy i takie tam

ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi si臋 偶e ju偶 ma <_<

Og贸lnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadaj膮

To 29letni hodowca byd艂a kt贸rego ca艂kowicie poch艂ania praca w gospodarstwie, wi臋c czasu na spe艂nianie swoich zainteresowa艅 niewiele, czasem widz臋 jak ogl膮da tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna by膰 dla mnie jaka艣 wskaz贸wka :unsure:

Wi臋c podpowiedzcie mi co by艣cie chcieli dosta膰 od swojej kobiety, od razu zaznaczam 偶e mi艂y czas sp臋dzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy go艂a z kokard膮 na ciele odpada :blink:

Aa i takie w miar臋 realne do spe艂nienia, czyli nie pisa膰 o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj