superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

konteno    1822
10 godzin temu, bratrolnika napisa艂:

Felga ca艂a???

tak ca艂a , w sumie to i tak moja wina bo to z prze艂adowania聽

3 godziny temu, gregory81 napisa艂:

https://www.tasmyikleje.pl/btasma-naprawcza-do-folii-50mm-x-25m-2?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjw5cOwBhCiARIsAJ5njuZFhvNooGch41_wn1icbAIydZ7LuaK5o99KmyktqfYSjlG1Q--Dlt4aApXYEALw_wcB

Stosowa艂 kto艣 taka lub podobna ta艣m臋 do klejenia聽 tunelu na warzywa? Warte to co艣? Szkoda mi zak艂ada膰 nowej i kombinowa膰 bo oryginalna ma okienka i drzwi lecz rozerwana jest na szewku niedzy bokiem a szczytem i tak si臋 zastanawiam.

u siebie klei艂em prze藕roczyst膮 ta艣m膮 z w艂贸knem szklanym ale i u mnie folia prze藕roczysta

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
stempos1980    7909
10 godzin temu, gregory81 napisa艂:

https://www.tasmyikleje.pl/btasma-naprawcza-do-folii-50mm-x-25m-2?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjw5cOwBhCiARIsAJ5njuZFhvNooGch41_wn1icbAIydZ7LuaK5o99KmyktqfYSjlG1Q--Dlt4aApXYEALw_wcB

Stosowa艂 kto艣 taka lub podobna ta艣m臋 do klejenia聽 tunelu na warzywa? Warte to co艣? Szkoda mi zak艂ada膰 nowej i kombinowa膰 bo oryginalna ma okienka i drzwi lecz rozerwana jest na szewku niedzy bokiem a szczytem i tak si臋 zastanawiam.

Sam stosuje podobne ta艣my do klejenia ale u nas to normalna rzecz na p贸艂ce sklepowej馃榿

Udost臋pnij ten post

jahooo    9289
29 minut temu, stempos1980 napisa艂:

Sam stosuje podobne ta艣my do klejenia ale u nas to normalna rzecz na p贸艂ce sklepowej馃榿

ja mam zgrzewark臋 do folii i kleje 艂aty ze starych kawa艂k贸w

• Like 1

Udost臋pnij ten post

jasiuhonda    65

u mnie dzisiaj psy wlazly przez zamknieta folie i ,,porzadek" zrobily馃榿 salata i rzodkiewka juz du偶a lada dzien na chleb dobra, dobrze ze ze pomidory jeszce nie posadzone.... a folia niestety cala do wymiany

Udost臋pnij ten post

konteno    1822
Dnia 6.04.2024 o 19:45, bratrolnika napisa艂:

@konteno jakby co to 14 z opon膮 Vredesteina聽

20240406_170529.JPG

to nie , tu akurat taka聽

20240404_161719.jpg

11 godzin temu, jasiuhonda napisa艂:

a folia niestety cala do wymiany

psy pewnie te偶聽

• Haha 2

Udost臋pnij ten post

jasiuhonda    65

wina nie do konca psow bo ktos zostawil furtke otwarta. normalnie nie maja dostepu do tunelu, jest ogrodzony.

Udost臋pnij ten post

griga    1093

https://www.olx.pl/d/oferta/case-5120-sprowadzony-dymi-z-odmy-CID757-IDZxLIG.html Zna kto艣 sprzedaj膮cego albo ogl膮da艂 ta sztuk臋?

Udost臋pnij ten post

Mateuszmq    23

Szukam przyczepy samozbieraj膮cej z wymaga艅 to no偶e i wa艂ki do wy艂adunku. Do ci膮gnika 100 km. Cena do 25 tysi臋cy聽

Udost臋pnij ten post

MF675ursus    1461
Napisano (edytowany)

Pewnie jak masz akumulator zasiarczony, to 艂aduje ma艂ym pr膮dem i du偶ym napi臋ciem, nawet do 16,5V, co pomo偶e w odsiarczaniu, wi臋kszo艣膰 "inteligentych" 艂adowarek to ma nazwane jako tryb repair

Edytowano przez MF675ursus
  • Thanks 1

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    3951
3 godziny temu, 6465 napisa艂:

Mam taki podobny. W艂膮czasz tryb聽naprawy- trwa oko艂o 20 godzin. 艁aduje jako艣 pulsacyjnie, nie wiem o co chodzi. Najlepsze jest to 偶e to dzia艂a. Mia艂em akumulator, kt贸ry zdycha艂 na drugi dzie艅, pod艂膮czy艂em do niego t膮 zabawke i teraz naprawde trzyma pr膮d ju偶 kilka dni bez 艂adowania i samoch贸d odpala. Pr贸bowa艂em w innym, nic nie pomog艂o. Mam taki聽https://allegro.pl/oferta/prostownik-automatyczny-z-funkcja-naprawy-12v-24v-10a-ce-14965326604

Mo偶na nim te偶 艂adowa膰 normalnie oraz agmy.

• Thanks 1

Udost臋pnij ten post

jasiuhonda    65

Panowie rozsiewacz rauch mds 921 warty zainteresowania? Zawsze mialem amazone, ale troche denerwuja mnie dwie komory bo na koncu trzeba wejsc i przerzuci膰 troche nawozu z jednej komory do drugiej...

Udost臋pnij ten post

jaco512    1024

Warty, je艣li tylko przek艂adnia nie ma luz贸w聽 to kupuj

Udost臋pnij ten post

jacek1296    1694
10 godzin temu, jasiuhonda napisa艂:

Panowie rozsiewacz rauch mds 921 warty zainteresowania? Zawsze mialem amazone, ale troche denerwuja mnie dwie komory bo na koncu trzeba wejsc i przerzuci膰 troche nawozu z jednej komory do drugiej...

Mam dwukomorowy i jeszcze nawozu nie przerzuca艂em.

Udost臋pnij ten post

kizak    2241

聽Na dwukomorowym ,wiesz czy r贸wno wysiewa ,czy naw贸z si臋 nie podwiesi艂聽 . Te przerzucanie to piku艣 ,bo tylko na zako艅czeniu ,ale jak ci zostaje na dnie nie wyrzucone kilka kilo nawozu ,to wkurza . A najbardziej jak masz wysia膰 30聽 kg trawy ,a w siewniku zostaje z 6 ,i kurna cho膰 we偶 to a wybierz i po kawale r臋koma wypetaj .Wal hektar ,a co tam .

Udost臋pnij ten post

jahooo    9289

Cz臋艣ciowo nie masz racji - jak zostanie w jednej komorze, to wiadomo, ze trzeba zasuwe skalibrowa膰, w jednokomorowym tego nawet nie zobaczysz

ja tylko wtedy co艣 przerzucam, jak przymykam jedn膮 komor臋 z r贸偶nych przyczyn na polu, wtedy zostanie

wystarczy zrobi膰 sobie kalibracj臋 zasuw zgodnie z zaleceniami producenta i nic nie zostanie, kilo nawozu to nie problem przy wysiewaniu 1,5t w rozsiewaczu

Udost臋pnij ten post

SamaPrawda    418

Przecie偶 jednokomorowy te偶 mo偶esz skalibrowa膰.. to 偶e ci w jednej komorze zostanie wi臋cej nawozu wcale nie oznacza, 偶e nier贸wno sieje, wystarczy, 偶e b臋dziesz nawraca艂 w jedn膮 stron臋.. wed艂ug mnie jednokomorowy jest wygodniejszy, wysieje do ko艅ca bez problemu, zw艂aszcza przy przyk艂adzie, 偶e w jedn膮 stron臋 wychodzi po艂贸wk膮 rozsiewacza np 50kg a w rozsiewaczu mamy 60kg ale w dw贸ch komorach..

Udost臋pnij ten post

daron64    4279

Pytanie.

Mam sobie rozsiewacz, kt贸ry ma zamykane zasuwy hydraulicznie (dwie komory, ka偶da sw贸j si艂ownik, dwie zasuwy). Zrobione jest to tak, 偶e od ci膮gnika idzie jeden przew贸d, trafia na dwa zawory r臋czne (zwyk艂e wajchy - otwarte/zamkni臋te) i z ka偶dego zaworu wychodzi juz jeden przew贸d na ka偶dy z silownikow. Tak, 偶e zaworami r臋cznymi mog臋 sobie zamkn膮膰 jedna, b膮d藕 drug膮 stron臋. No i jeden z zawor贸w mi przepuszcza. Do tego chcia艂em da膰 d艂u偶sze przewody, 偶eby przenie艣膰 te zawory bli偶ej ci膮gnika, bo z fotela ich nie si臋gam. No i pytanie mam w zasadzie takie, 偶e jak patrz臋 na internetach, to zawory s膮 takie, 偶e jest jedno wejscie, zaw贸r, jedno wyjscie. Czy tam w innej kombinacji wej艣膰/wyjsc. Ale co mam kupi膰, 偶eby zrobi膰 tak jak mam teraz - wchodzi jeden przew贸d, zasila dwa zawory, z ka偶dego zaworu wychodzi jeden przew贸d?聽 Wpisywa艂em ju偶 blok zawor贸w, zesp贸艂 zawor贸w itd itp i nie widz臋 nic takiego, co bym chcia艂. Podpowiedzcie czego ja w艂a艣ciwie szukam?

Udost臋pnij ten post

jahooo    9289
5 minut temu, daron64 napisa艂:

Pytanie.

Mam sobie rozsiewacz, kt贸ry ma zamykane zasuwy hydraulicznie (dwie komory, ka偶da sw贸j si艂ownik, dwie zasuwy). Zrobione jest to tak, 偶e od ci膮gnika idzie jeden przew贸d, trafia na dwa zawory r臋czne (zwyk艂e wajchy - otwarte/zamkni臋te) i z ka偶dego zaworu wychodzi juz jeden przew贸d na ka偶dy z silownikow. Tak, 偶e zaworami r臋cznymi mog臋 sobie zamkn膮膰 jedna, b膮d藕 drug膮 stron臋. No i jeden z zawor贸w mi przepuszcza. Do tego chcia艂em da膰 d艂u偶sze przewody, 偶eby przenie艣膰 te zawory bli偶ej ci膮gnika, bo z fotela ich nie si臋gam. No i pytanie mam w zasadzie takie, 偶e jak patrz臋 na internetach, to zawory s膮 takie, 偶e jest jedno wejscie, zaw贸r, jedno wyjscie. Czy tam w innej kombinacji wej艣膰/wyjsc. Ale co mam kupi膰, 偶eby zrobi膰 tak jak mam teraz - wchodzi jeden przew贸d, zasila dwa zawory, z ka偶dego zaworu wychodzi jeden przew贸d?聽 Wpisywa艂em ju偶 blok zawor贸w, zesp贸艂 zawor贸w itd itp i nie widz臋 nic takiego, co bym chcia艂. Podpowiedzcie czego ja w艂a艣ciwie szukam?

O to ci chodzi ? https://allegro.pl/oferta/zawor-weze-hydraulika-rozsiewacza-amazone-brzeg-14403837537

• Thanks 1

Udost臋pnij ten post

akmaly    719

Dwa zawory dwudrogowe po艂膮czone przez tr贸jnik. Do tr贸jnika przew贸d z ci膮gnika聽

Kolega by艂 szybszy, dok艂adnie takie co艣聽

Edytowano przez akmaly
  • Thanks 1

Udost臋pnij ten post

daron64    4279

Wpisywa艂em wszystko, ale 偶eby wpisa膰 zaw贸r amazone, to ju偶 zbyt skomplikowane 馃槄

• Haha 1

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko聽 itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji 偶e sezon na komunie w pe艂ni chcia艂bym aby艣cie podzielili si臋 pomys艂ami na prezent na komuni臋 dla chrze艣nika chrze艣nicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego 艣wi臋ta. Chcia艂bym aby艣cie pisali przydatne rzeczy kt贸re zostan膮 im na d艂ugo, lub d艂ugo w pami臋ci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadaj膮, a pieni膮dze wydadz膮 i tyle z nich b臋dzie , zach臋cam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykop贸w przerwany zosta艂y stare dreny. W zwi膮zku z tym odtworzy艂em je wykorzystaniem rury drena偶owej. Niestety woda wydostaje si臋 艣rednio intensywn膮 stru偶k膮 w miejscu po艂膮czenia.
      Czy macie mo偶e pomys艂 jak dobrze uszczelni膰 po艂膮czenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego s膮czka? Rura wchodzi na s膮czek na wcisk, ale jako 偶e woda przep艂awa z rury do s膮czka (kt贸rego otw贸r ma mniejsz膮 艣rednic臋), to woda stale wycieka si臋 przez miejsce po艂膮czenia.
      Dzwoni艂em po r贸偶nych sklepach, fachowcach i propozycje by艂y r贸偶ne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara ta艣ma, a nawet glina. Spraw臋 komplikuje jednak fakt, 偶e woda ca艂y czas s膮czy si臋 z po艂膮czenia.

Nie licz臋 wi臋c na idealnie uszczelnienie, ale chcia艂bym zminimalizowa膰 wyciek, bo wod臋 z dzia艂ki i tak potem odrowadz臋 do rowu melioracyjnego.聽
      B臋d臋 wdzi臋czny za sugestie 馃檪

• Przez Micpan
      Czy kto艣 wie co to za b艂膮d?聽
      Nic w instrukcji nie mog臋 znale藕膰 o tym b艂臋dzie.聽

• Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj