superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szymon09875    10093

Interesowa艂y by kogo艣 przeka藕niki blokowane na przystawce ?聽

Mam jeden cytryn臋 i drugi jedna po艂贸wka wewn臋trzna na drobny frez.聽

Le偶膮 i kurz zbieraj膮 na regale聽

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
bratrolnika    28817

Cztery sztuki masz???

3 minuty temu, konteno napisa艂:

pr贸bowa艂em zorientowa膰 sie w temacie po ile to si臋 kreci o ile jest gdzie艣 w obrocie jeszcze nowe lub u偶ywane, jak chcesz to 25/szt

Udost臋pnij ten post

mzk    182
2 godziny temu, PolandOnion napisa艂:

Jak kogo艣 nie sta膰 na ci膮gnik za 50k to jaki sens ma takie gospodarzenie?

Jak kogo nie sta膰 na produkcj臋 pszenicy za 50z艂 to jaki sens si臋 m臋czy膰 - znakomity tok rozumowania

• Like 2

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    3986
Napisano (edytowany)

To trzeba umie膰 liczy膰, a nie T1 T2 T3, N1, N2, N3,聽 nawoz贸w napierdolono za tysi膮ce, podobnie innych zabieg贸w, czynsz za dzier偶awe 2tys i lament 偶e jest strata.馃う Jedyne co to mo偶e to聽pochwali膰 si臋 przed s膮siadami 偶e ma du偶o hektar贸w i na AF, 偶e uros艂o mu 10 ton na V klasie.

Edytowano przez Krzysztof81
  • Like 1

Udost臋pnij ten post

tytanowyJanusz    3722
10 godzin temu, bratrolnika napisa艂:

聽 co i za ile聽

A masz co艣 ciekawego???

Musia艂 bym si臋 zapyta膰, og贸lnie 2.5z艂/kg

IMG_20240403_143100.jpg

• Thanks 1

Udost臋pnij ten post

bratrolnika    28817

a to inne mocowanie ni偶 u mnie, moje na p艂askownik przykr臋cane ni偶 na rur臋

ale wygl膮da 偶e si臋 z @konteno聽dogadamy

w ka偶dym b膮d藕 razie dzi臋kuj臋 za pami臋膰

• Like 1

Udost臋pnij ten post

daron64    4280
12 godzin temu, PolandOnion napisa艂:

No to nara, no to cze艣膰, ja spadam.

Mi艂o by艂o popisa膰 z cz臋艣ci膮 z Was, ale internetowy znawca powiedzia艂, 偶e nie ma sensu moje gospodarzenie. Trzeba zmieni膰 forum ehh..

cho膰 w sumie 馃馃 przecie偶 i bez gospodarki tu ludzie pisz膮, to mo偶e jednak chwil臋 jeszcze zostan臋, popatrz臋 chocia偶 co i jak prawdziwi rolnicy robi膮..

• Like 1
  • Haha 4

Udost臋pnij ten post

stempos1980    7909
26 minut temu, bratrolnika napisa艂:

a to inne mocowanie ni偶 u mnie, moje na p艂askownik przykr臋cane ni偶 na rur臋

ale wygl膮da 偶e si臋 z @konteno聽dogadamy

w ka偶dym b膮d藕 razie dzi臋kuj臋 za pami臋膰

https://allegro.pl/oferta/uchwyt-zeba-kultywatora-na-rame-50x30-mm-granit-13651360222

Masz takie albo podobne mocowania i dlatego聽

Udost臋pnij ten post

stempos1980    7909
11 minut temu, bratrolnika napisa艂:

ja to i tak musz臋 ramy kawa艂ek dorobi膰, to jako艣 si臋 da rad臋

Jak ty nie dasz rady dorobi膰 ramy to kto to zrobi馃榿馃き

• Thanks 1

Udost臋pnij ten post

PolandOnion    160
mzk napisa艂:

2 godziny temu, PolandOnion napisa艂:

Jak kogo nie sta膰 na produkcj臋 pszenicy za 50z艂 to jaki sens si臋 m臋czy膰 - znakomity tok rozumowania

Po tym jak bambry w okolicy bij膮 si臋 o kolejne dzier偶awy to chyba jednak cena jest dobra.

bratrolnika napisa艂:

24 minuty temu, PolandOnion napisa艂:

Ale og贸lnie czy w danej chwili??? Bo to chyba dwie r贸偶ne sytuacje聽

Og贸lnie, ci膮gnika nie kupuje si臋 chyba jak chleba czy mas艂a, tylko jest to zaplanowany zakup.

Udost臋pnij ten post

Janeczko    68

Zmijka do zbo偶a z koszem i silnikiem na dole kto艣 ma na handel albo ma namiary na co艣 taniego ? Mo偶e so艂tys co艣 wiesz ?

Udost臋pnij ten post

jahooo    9311
2 godziny temu, Janeczko napisa艂:

Zmijka do zbo偶a z koszem i silnikiem na dole kto艣 ma na handel albo ma namiary na co艣 taniego ? Mo偶e so艂tys co艣 wiesz ?

a sk膮d jeste艣 ? kolega pod Lubartowem sprzedaje, chyba 16cm 艣rednicy, silnik i kosz na dole, bodaj偶e 7 czy 8m d艂ugo艣ci

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    3986

Chyba za艂amania nerwowego dostane z tym kupowaniem kombajnu. B臋dzie d艂u偶sza telenowela jak u Nieustraszonego. Trzeba b臋dzie w Rekordzie kapita艂ke robi膰 bo do 偶niw to chyba nic nie wpadnie. Co drugi to lepszy trup. Na zdj臋ciach wszystko super, w gatce tak samo, zajedziesz na miejsce ledwo stoi. Do tego ca艂y dzie艅 stracony i po 500-700km.

Udost臋pnij ten post

soltys48    19862
Dnia 2.04.2024 o 15:02, jedrus2020 napisa艂:

Mi wyskakuje 偶e nie mo偶esz otrzymywa膰 wiadomo艣ci. Mo偶e masz skrzynk臋 zapchan膮. a spr贸buj do mnie na skrzynk臋 jakie艣 zdj臋cia tego wa艂u podes艂a膰

Spr贸buj jeszcze raz聽

Udost臋pnij ten post

jahooo    9311
32 minuty temu, Krzysztof81 napisa艂:

Chyba za艂amania nerwowego dostane z tym kupowaniem kombajnu. B臋dzie d艂u偶sza telenowela jak u Nieustraszonego. Trzeba b臋dzie w Rekordzie kapita艂ke robi膰 bo do 偶niw to chyba nic nie wpadnie. Co drugi to lepszy trup. Na zdj臋ciach wszystko super, w gatce tak samo, zajedziesz na miejsce ledwo stoi. Do tego ca艂y dzie艅 stracony i po 500-700km.

sam szuka艂em 1,5 roku, tylko by艂em leniwy i daleko nie je藕dzi艂em, szuka艂em takich od ch艂opa z podw贸rka

Udost臋pnij ten post

rafto    32
32 minuty temu, Krzysztof81 napisa艂:

Co聽 za kombajny dok艂adnie ogl膮dasz i w jakich cenach聽 ?

Udost臋pnij ten post

krilan06    2481
36 minut temu, Krzysztof81 napisa艂:

Niementeam ma na sprzeda偶 bizona za 50 ty艣 馃き

Udost臋pnij ten post

krilan06    2481

Kto艣 mo偶e podpowiedzie膰 czy taka ch艂odnia - izoterma z samochodu dostawczego nadawa艂aby si臋 na kurnik?聽

Udost臋pnij ten post

szymon09875    10093
Napisano (edytowany)

Tak, kolegi matka dwie czy 3 mia艂a postawione. Jedna z nich z jakiego艣 Lublina chyba teraz mam u siebie postawiona jako magazyn na oleje itp聽

Edytowano przez szymon09875

Udost臋pnij ten post

griga    1098

Weekendowa promocja. Do niedzieli jak kto艣 ch臋tny za 5 mog臋 odda膰 t膮 jednooske. Gratis mog臋 dorzuci膰 ma艂a samor贸bk臋聽

IMG_20240316_121253098_HDR.jpg

Udost臋pnij ten post

tytanowyJanusz    3722
26 minut temu, krilan06 napisa艂:

Kto艣 mo偶e podpowiedzie膰 czy taka ch艂odnia - izoterma z samochodu dostawczego nadawa艂aby si臋 na kurnik?聽

Jasne 偶e tak, tylko go postaw w takim miejscu aby s艂o艅ce mog艂o ogrzewa膰 jego 艣ciany.

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez Heidi88
      No w艂a艣nie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, poniewa偶 rolnik znacznie r贸偶ni si臋 swoim stylem 偶ycia od innych, a 艣wi臋ta tu偶 tu偶

Wiadomo prezent musi by膰
      - praktyczny i w miar臋 u偶yteczny, ale i niebanalny, wyj膮tkowy i takie tam

ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi si臋 偶e ju偶 ma <_<

Og贸lnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadaj膮

To 29letni hodowca byd艂a kt贸rego ca艂kowicie poch艂ania praca w gospodarstwie, wi臋c czasu na spe艂nianie swoich zainteresowa艅 niewiele, czasem widz臋 jak ogl膮da tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna by膰 dla mnie jaka艣 wskaz贸wka :unsure:

Wi臋c podpowiedzcie mi co by艣cie chcieli dosta膰 od swojej kobiety, od razu zaznaczam 偶e mi艂y czas sp臋dzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy go艂a z kokard膮 na ciele odpada :blink:

Aa i takie w miar臋 realne do spe艂nienia, czyli nie pisa膰 o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko聽 itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj