superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

wojtal24    2498
rafto napisa艂:

Wie聽lub ma kto艣 do sprzedania zetora 12245, 14245, 16245 lub ursusa 1234, 1634聽 聽??聽

mo偶e b臋dzie za miesi膮c zetor 10540

rafto napisa艂:

Wie聽lub ma kto艣 do sprzedania zetora 12245, 14245, 16245 lub ursusa 1234, 1634聽 聽??聽

zacytowa艂em Ci臋 w innym temacie nie wiem jak to si臋 sta艂o mo偶e b臋dzie za miesi膮c zetor 10540

ZETOR TEAM

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
daron64    4280
7 godzin temu, sladan napisa艂:

Do zetorka nie, ale w 3p mia艂em od nich. By艂o a偶 za mocne 馃槄

Nie chodzi艂o mi o firm臋, tylko konkretnie i takie wspomaganie w takim ciagniku

4 godziny temu, konteno napisa艂:

do 5211 ojciec kiedy艣 takie kupi艂 jak na fotce

ale jak ju偶 zak艂ada膰 chcesz takie z orbitrolem pod kierownic膮 to szukaj czego艣 z si艂ownikiem z dwustronnym t艂oczyskiem montowanym w poprzek聽

A czemu takie?

Udost臋pnij ten post

Tigon    1499
Napisano (edytowany)
22 godziny temu, lukasz1995 napisa艂:

Ale 65.000z艂 to za dwa聽馃榿.Kto wogule teraz kupuje bizony.Tylko ma艂e gospodarstwa

do 50ha jak masz zr贸偶nicowane uprawy to rekordzie akurat wpisuje si臋 dobrze, gorzej jak ma si臋 du偶e rozdrobnienie. Ja mam taki area艂 nieco ponad i daje rade. 200k na zabytki z zachodu nie sta膰 mnie.

Edytowano przez Tigon

Udost臋pnij ten post

lukasz1995    111
7 minut temu, Tigon napisa艂:

do 50ha jak masz zr贸偶nicowane uprawy to rekordzie akurat wpisuje si臋 dobrze, gorzej jak ma si臋 du偶e rozdrobnienie. Ja mam taki area艂 nieco ponad i daje rade. 200k na zabytki z zachodu nie sta膰 mnie.

Pewnie,偶e da rade.Wystarczy,偶e siejesz rzepak,pszenice,soje i kukurydze

Udost臋pnij ten post

22 godziny temu, lukasz1995 napisa艂:

Ale 65.000z艂 to za dwa聽馃榿.Kto wogule teraz kupuje bizony.Tylko ma艂e gospodarstwa

Ju偶 pisa艂em, szwagier sprzeda艂 jesieni膮 za 70 tys , tylko 偶e na podwoziu rekorda 馃槈

Udost臋pnij ten post

griga    1093

https://www.olx.pl/d/oferta/ciagnik-john-deere-3130-CID757-IDZ4Uhc.html

Mia艂 kto艣 styczno艣膰 z takimi gruzami? Tutaj niby sprz臋g艂o si臋 sko艅czy艂o i pewnie cholera wie co jeszcze.

Strasznie mi si臋 marzy JD 3040/ 3050 w SG2 nawet bez przodu. Ale cenowo to tak se one stoj膮 dla mnie. 3130 za to s膮 do艣膰 dost臋pne cenowo dla mnie. Tylko czy to nie za stary wehiku艂

Udost臋pnij ten post

lukasz1995    111
4 minuty temu, Nieustraszony1044 napisa艂:

Ju偶 pisa艂em, szwagier sprzeda艂 jesieni膮 za 70 tys , tylko 偶e na podwoziu rekorda 馃槈

Pewnie stan idealo.A du偶o by艂o chetnych i ile czasu by艂 wystawiony?

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    3961
4 minuty temu, Nieustraszony1044 napisa艂:

Maj膮 ludzie szcz臋艣cie 偶e znajd膮 takiego idiote kt贸ry to kupi.

Udost臋pnij ten post

krilan06    2476
10 minut temu, tomek222 napisa艂:

Jak my艣licie warto by by艂o pcha膰 si臋 w takiego gruzika? Bo jak patrz臋 na te niby pere艂ki po prawie 30ty艣 to w co drugim trzeba co艣 grzeba膰.

https://www.olx.pl/d/oferta/ursus-c-385-360-902-912-lepszy-jak-zetor-CID757-IDZrEE1.html

Ty wiesz ile b臋dzie trzeba w niego w艂o偶y膰? Tam podejrzewam jest wszystko do roboty

Udost臋pnij ten post

3 minuty temu, lukasz1995 napisa艂:

Pewnie stan idealo.A du偶o by艂o chetnych i ile czasu by艂 wystawiony?

Sprz臋t 艂adny i doszykowany , facet wzi膮艂 we wrze艣niu i prosto w pole bo jeszcze mia艂 ko艅czy膰 jakie艣 zbo偶a 馃槉

5 minut temu, Krzysztof81 napisa艂:

Maj膮 ludzie szcz臋艣cie 偶e znajd膮 takiego idiote kt贸ry to kupi.

Jak masz sprz臋t a nie trupa to i bizona mo偶na sprzeda膰 w dobrej cenie聽

• Like 5

Udost臋pnij ten post

wojtal24    2498
griga napisa艂:

https://www.olx.pl/d/oferta/ciagnik-john-deere-3130-CID757-IDZ4Uhc.html

Mia艂 kto艣 styczno艣膰 z takimi gruzami? Tutaj niby sprz臋g艂o si臋 sko艅czy艂o i pewnie cholera wie co jeszcze.

Strasznie mi si臋 marzy JD 3040/ 3050 w SG2 nawet bez przodu. Ale cenowo to tak se one stoj膮 dla mnie. 3130 za to s膮 do艣膰 dost臋pne cenowo dla mnie. Tylko czy to nie za stary wehiku艂

kwestia dost臋pno艣ci cz臋艣ci i ich cena ale Ty oblatany w tych tematach to dasz rad臋 tylko kwestia ceny cz臋艣ci

ZETOR TEAM

Udost臋pnij ten post

griga    1093

Czasem ogl膮dam jego przygody, zobacz臋 mo偶e napisz臋.

Ale wiesz s膮 ludzie co siedz膮 w temacie wi臋c po co wywarza膰 otwarte drzwi.

Ka偶dy ma swoje koniki i popatrzy ... wie

Udost臋pnij ten post

tomek222    682
1 godzin臋 temu, krilan06 napisa艂:

Ty wiesz ile b臋dzie trzeba w niego w艂o偶y膰? Tam podejrzewam jest wszystko do roboty

No w艂a艣nie nie wiem, mam ch臋膰 podjecha膰 w wolnej chwili zobaczy膰 czy to w og贸le na chodzie jest, ale jak ja mam p艂aci膰 prawie 30 tys tylko dlatego 偶e kto艣 wzi膮艂 puszk臋 farby i opierdzieli艂 byle jak, a mechaniczne i tak trzeba poprawia膰 to te偶 nie interes.

Udost臋pnij ten post

szymon09875    10058
8 godzin temu, griga napisa艂:

Czasem ogl膮dam jego przygody, zobacz臋 mo偶e napisz臋.

Ale wiesz s膮 ludzie co siedz膮 w temacie wi臋c po co wywarza膰 otwarte drzwi.

Ka偶dy ma swoje koniki i popatrzy ... wie

Znajomy takiego sprzedaje, tylko 偶e bez kabiny. Je偶d偶膮cy z dokumentami, kupi艂 to razem z innymi maszynami i stoi u niego.聽

Udost臋pnij ten post

griga    1093
1 godzin臋 temu, szymon09875 napisa艂:

Znajomy takiego sprzedaje, tylko 偶e bez kabiny. Je偶d偶膮cy z dokumentami, kupi艂 to razem z innymi maszynami i stoi u niego.聽

Masz jakie艣 zdj臋cie?

12 minut temu, solek01 napisa艂:

To 艣wie偶y temat wi臋c ma艂e szanse 偶e kto艣 b臋dzie co艣 wiecej o nim wiedzia艂

Udost臋pnij ten post

tomek222    682
9 godzin temu, krilan06 napisa艂:

A tak w sumie to do czego ma s艂u偶y膰 ten ci膮gnik?聽

Za du偶o to by si臋 u mnie nieorobi艂 g艂贸wnie orka i uprawa na nieca艂ych 10 ha, w sumie nie mam wielkiego ci艣nienia na kupno tak se g艂o艣no my艣l臋.

Udost臋pnij ten post

1 godzin臋 temu, tomek222 napisa艂:

Za du偶o to by si臋 u mnie nieorobi艂 g艂贸wnie orka i uprawa na nieca艂ych 10 ha, w sumie nie mam wielkiego ci艣nienia na kupno tak se g艂o艣no my艣l臋.

Zale偶y jak wygl膮da mechanicznie ,聽 patrz膮c tak na ch艂odno to na pocz膮tek trzeba sporo do艂o偶y膰聽

1 godzin臋 temu, slawek74 napisa艂:

偶e te偶 ludzie patrz膮 nactakie trupy... 馃う

Cena czyni cuda , a nie ka偶dego sta膰 na ci膮gnik za 50 ty艣聽

• Like 1

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko聽 itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji 偶e sezon na komunie w pe艂ni chcia艂bym aby艣cie podzielili si臋 pomys艂ami na prezent na komuni臋 dla chrze艣nika chrze艣nicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego 艣wi臋ta. Chcia艂bym aby艣cie pisali przydatne rzeczy kt贸re zostan膮 im na d艂ugo, lub d艂ugo w pami臋ci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadaj膮, a pieni膮dze wydadz膮 i tyle z nich b臋dzie , zach臋cam do wypowiedzi
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj