superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

griga    1098

Za 20 to sam bym kupi艂. Gdzie kupi艂e艣?

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
jahooo    9311

za tak膮 kas臋 kupi艂bym 1046 nawet bez przedniego nap臋du, to bardzo fajne ci膮gniki

Udost臋pnij ten post

jedrus2020    207

Pany b臋d臋 robil wa艂 do grubera 2m. Gruber raczej delikany. 60 z nim latala a teraz Jumz. Mam zamiar zrobi膰 rurowy. Czy wystarcza rurki 5/4cala bezszwowe? 艣rednica 33cm wystarczy?

Udost臋pnij ten post

mf362    1124
11 godzin temu, igor10246 napisa艂:

zegary s膮 od ci艣nienia oleju i pneumatyki, og贸lnie zale偶y co bo jak wyskakuje na grupach bieg贸w to zazwyczaj synchronizator, jak kto艣 nie je藕dzi艂 do ko艅ca to na janusza obruci膰 i powinien jeszcze po艂ow臋 przebiegu pochodzi膰 ale to przy normalnym u偶ytkowaniu a nie katowaniu聽聽聽聽聽

no to prawda, ja teraz kupi艂em 1046 to silnik ig艂a prz贸d luz w ka偶dym mo偶liwym miejscu, poci si臋 rozdzielacz i chyba by艂o by na tyle. jeszcze skrzynie otworz臋 aby zajrze膰 ale za 20 tys to nie z艂a cena, ca艂o艣膰 powinna si臋 5tce zmie艣ci膰 z cz臋艣ciami, tym bardziej 偶e ju偶 mam do艣wiadczenie a przegl膮d i dokumenty jak ksi膮偶ka pisze聽聽聽

Na Facebooku na grupie w艂a艣nie chwali艂a si臋 osoba z takiego zakupu , zapewne to ty . Ihc z 4x4 ?聽

Udost臋pnij ten post

griga    1098

To ja podobne pieni膮dze chce za oryginalna wywrotk臋 na ty艂

Udost臋pnij ten post

igor10246    380

14 godzin temu, griga napisa艂:

Za 20 to sam bym kupi艂. Gdzie kupi艂e艣?

艣l膮sk, wszystko 艂adnie z blahami, po 艣wi臋tach chyba przyje偶d偶a do niego pakiet cz臋艣ci i tur, fotki b臋d膮 jak si臋 z a niego zabior臋 a docelowo聽 wygl膮da膰 ma mniej wi臋cej tak聽Oldtimerclub IHC - Steyr... - Oldtimerclub IHC - Steyr Belgi毛

Polak,聽perkusista, rolnik, mechanik amator

Udost臋pnij ten post

griga    1098

To jeszcze w PL nie藕le. Ja tak patrze ale sam nie wiem czego chc臋

Udost臋pnij ten post

szwagier24    38
2 godziny temu, griga napisa艂:

Masz jakies zdj臋cia,znajomy powoli rozgl膮da si臋 za czym艣 dla siebie.

Udost臋pnij ten post

SamaPrawda    420
jedrus2020 napisa艂:

Pany b臋d臋 robil wa艂 do grubera 2m. Gruber raczej delikany. 60 z nim latala a teraz Jumz. Mam zamiar zrobi膰 rurowy. Czy wystarcza rurki 5/4cala bezszwowe? 艣rednica 33cm wystarczy?

popatrz po og艂oszeniach rurowy wa艂 mo偶na znale藕膰 w cenie jak by艣 zrobi艂 sam

Udost臋pnij ten post

griga    1098
szwagier24 napisa艂:

2 godziny temu, griga napisa艂:

Masz jakies zdj臋cia,znajomy powoli rozgl膮da si臋 za czym艣 dla siebie.

Napisz do mnie na fb, ale w mojej galerii jest jedno

Udost臋pnij ten post

griga    1098

https://www.kleinanzeigen.de/s-anzeige/case-ih-cs-48-kupplung-defekt-steyr-traktor-ihc/2720561006-276-1469 Mo偶e kto艣 chce lepsza 60tke

Udost臋pnij ten post

jedrus2020    207
SamaPrawda napisa艂:

jedrus2020 napisa艂:

popatrz po og艂oszeniach rurowy wa艂 mo偶na znale藕膰 w cenie jak by艣 zrobi艂 sam

w 艂贸dzkim i o艣ciennych nic ciekawego nie znalaz艂em. chcialem narazie zrobi膰 sobie wycene czy jest sens zaczyna膰 d艂ubanie. Wi臋c wracaj膮c do tematu. czy 艣rednica okr臋g贸w 33cm b臋dzie wystarczaj膮ca? I czy rury 5/4cala bed膮 dobre? 6rur wystarczy?

Udost臋pnij ten post

bratrolnika    28817
10 minut temu, jedrus2020 napisa艂:

w 艂贸dzkim i o艣ciennych nic ciekawego nie znalaz艂em. chcialem narazie zrobi膰 sobie wycene czy jest sens zaczyna膰 d艂ubanie. Wi臋c wracaj膮c do tematu. czy 艣rednica okr臋g贸w 33cm b臋dzie wystarczaj膮ca? I czy rury 5/4cala bed膮 dobre? 6rur wystarczy?

Na moje oko 艣rednica wa艂u mog艂aby by膰 wi臋ksza聽

• Like 2

Udost臋pnij ten post

stempos1980    7909
11 minut temu, jedrus2020 napisa艂:

Albo kupi膰 szerszy i go zw臋zi膰聽

Udost臋pnij ten post

jedrus2020    207

przer贸bki nie wchodza w gre. Bo p艂aci膰 a p贸藕niej znowu traci膰 czas i przerabia膰 to ju偶 wole narusowa膰 w cadzie co o jak i pospawa膰 z puzli. Darak my艣lalem te偶 o 40cm. Wi臋kszy ju偶 chyba bez sensu robic. Cz臋艣膰 materia艂贸w ju偶 mam wi臋c koszta my艣le nie b臋d膮 takie du偶e

Udost臋pnij ten post

jahooo    9311
22 minuty temu, stempos1980 napisa艂:

Troch臋 mu si臋 zardzewia艂o 馃榿

normalny stan ci膮gnik贸w z teren贸w nad morzem p贸艂nocnym

Udost臋pnij ten post

bratrolnika    28817
3 minuty temu, jedrus2020 napisa艂:

my艣lalem te偶 o 40cm.

To ju偶 lepiej聽

Udost臋pnij ten post

soltys48    19862
25 minut temu, jedrus2020 napisa艂:

A taki?

IMG20221208110657.jpg

Udost臋pnij ten post

jedrus2020    207
30 minut temu, soltys48 napisa艂:

A taki?

IMG20221208110657.jpg

Ten to za ci臋偶ki do mojego gruberka. Mam co艣 takiego o chce z niego zrobic bezorkowca do JUMZA

20230907_180211.jpg

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez Heidi88
      No w艂a艣nie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, poniewa偶 rolnik znacznie r贸偶ni si臋 swoim stylem 偶ycia od innych, a 艣wi臋ta tu偶 tu偶

Wiadomo prezent musi by膰
      - praktyczny i w miar臋 u偶yteczny, ale i niebanalny, wyj膮tkowy i takie tam

ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi si臋 偶e ju偶 ma <_<

Og贸lnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadaj膮

To 29letni hodowca byd艂a kt贸rego ca艂kowicie poch艂ania praca w gospodarstwie, wi臋c czasu na spe艂nianie swoich zainteresowa艅 niewiele, czasem widz臋 jak ogl膮da tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna by膰 dla mnie jaka艣 wskaz贸wka :unsure:

Wi臋c podpowiedzcie mi co by艣cie chcieli dosta膰 od swojej kobiety, od razu zaznaczam 偶e mi艂y czas sp臋dzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy go艂a z kokard膮 na ciele odpada :blink:

Aa i takie w miar臋 realne do spe艂nienia, czyli nie pisa膰 o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko聽 itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj