superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szymek    75

sprzedam g艂owice oraz blok do 902 g艂owica nie p臋kni臋ta 艣ci膮gni臋t膮 z je偶d偶膮cego ci膮gnika blok prosty nie p臋kni臋ty

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
ko艂alski    0

Wystawi艂em na allegro do sprzeda偶y nasiona trawy. Dzwoni艂 jaki艣 go艣膰 (odbiera艂 ojciec) ze Zwi膮zku nasiennictwa co艣 tam, co艣tam I m贸wi艂 aby usun膮膰 og艂oszenie bo on poda mnie do s膮du bo nie wolno sprzedawa膰 nasion. Ojciec powiedzia艂 偶e to nie s膮 nasiona przeznaczone do siewu, a jako materia艂 do 艣cielenia dla kur, kr贸lik贸w itp ;) a zreszt膮 nikt nie ma obowi膮zku sprawdza膰 co kupuj膮cy robi z nasionami itp. Go艣膰 dalej uparcie straszliwie aby usun膮膰 og艂oszenie... Mog膮 co艣 zrobi膰 na艂o偶y膰 kar臋 czy tylko strasz膮?

Udost臋pnij ten post

jacor73    1235

zale偶y co tam wpisa艂e艣 w tym og艂oszeniu

Udost臋pnij ten post

ko艂alski    0

nigdzie nie ms s艂owa nasiona do siewu itp. kto艣 ma potwierdzone info 偶e komu艣 rzeczywiscie za艂o偶yli spraw臋 s膮dow膮 i zap艂aci艂 jak膮艣 kar臋?

Udost臋pnij ten post

jacor73    1235
13 minut temu, ko艂alski napisa艂:

nigdzie nie ms s艂owa nasiona do siewu itp. kto艣 ma potwierdzone info 偶e komu艣 rzeczywiscie za艂o偶yli spraw臋 s膮dow膮 i zap艂aci艂 jak膮艣 kar臋?

Jak jest tak jak w poni偶szym, to raczej strachy na lachy

https://www.olx.pl/d/oferta/mieszanka-nasion-traw-lakowych-z-przeznaczeniem-na-pasze-CID757-IDXVXrW.html

Udost臋pnij ten post

slawek74    12353

https://www.facebook.com/marketplace/item/266660262660106/ 馃槣

Udost臋pnij ten post

jaco512    1025

Ciekawe po co te dwa manometry z ursusa na desce..

Udost臋pnij ten post

Pawelek998    23

Panowie pytanie聽

S膮siad ma w spadku c385 z turem聽

Jesieni膮 tur chodzi艂 normalnie teraz odpali艂 i tur nie chce podnosi膰 w臋偶ami szarpie troch臋 uniesie do g贸ry i wi臋cej nie p贸jdzie ?聽

M贸wi 偶e nie pami臋ta czy wajcha od hydrauliki (ta od tylnych wyj艣膰 np do kipru) ma by膰 za艂膮czona bo tur podpi臋ty do tylnych wyj艣膰聽

Udost臋pnij ten post

daron64    4311

Wujas jak ma podpi臋te pod tylnie szybkoz艂膮cza, to musi mie膰 wajche ca艂y czas "za艂膮czon膮" - musi sk膮d艣 mie膰 przecie偶 ci艣nienie.聽

• Like 1

Udost臋pnij ten post

griga    1107
3 godziny temu, daron64 napisa艂:

Do poprawek mechanicznych mo偶e znaczy膰 wszystko

A nawet w starym mechanicznym ci膮gniku mo偶e to poch艂on膮膰 fortun臋. Ostatnio patrz臋 sobie na takie starsze z艂omki, ale jak mia艂 bym si臋 艂adowa膰 w co艣 do poprawek to tylko w mega okazyjnej cenie. Inaczej to mo偶e by膰 skarbonka. Dzi艣 mia艂em propozycj臋 Forda 7610 z 艂adowaczem za oko艂o 50 ale dla mnie troszk臋 du偶o jako ci膮gnik kt贸rego tak na prawd臋 nie potrzebuj臋

• Like 1

Udost臋pnij ten post

daron64    4311
Napisano (edytowany)
20 minut temu, griga napisa艂:

nawet w starym mechanicznym ci膮gniku mo偶e to poch艂on膮膰 fortun臋.

W temacie o swoim trupku tam czasem wrzucam ceny niekt贸rych rzeczy i np zdarzaj膮 si臋 graty z zaporowa cena, a czasami niedost臋pne. Cz臋艣膰 jest spoko cenowo, typu pompka zasilaj膮ca zamiennik poni偶ej 100, pompa wody poni偶ej 300, filtry te偶 w miar臋 ok, wtryski 50-150/szt, markowa uszczelka pod g艂owic臋 300 itd itd. Ale jakby co艣 konkretnego typu skrzynia, czy most, to mo偶e bez problemu przekroczy膰 warto艣ci ci膮gnika - np mechanizm w przednim mo艣cie i d艂u偶sza p贸艂o艣 to ceny 1800-2200 euro/szt. i niedost臋pne w kraju (cho膰 np u mnie w 40letnim ci膮gniku wygl膮daj膮 mozna powiedzie膰 jak nowe). Niekt贸re 艂o偶yska mog膮 si臋 trafi膰 nietypowe - np gdzie艣 na grupie widzia艂em ch艂opak pyta艂 o z艂o偶enie igie艂kowe do skrzyni, to wyst臋puje tylko w oryginale. Generalnie jak co艣 robi艂em, to z ciekawo艣ci sprawdza艂em sobie dost臋pno艣膰, to naprawd臋 trzeba mie膰 z ty艂u g艂owy, 偶e jak si臋 kupi trupka, to mo偶na wpa艣膰 po uszy w g贸wno.

Edytowano przez daron64

Udost臋pnij ten post

griga    1107

W艂a艣nie dlatego tak ostro偶nie podchodz臋 do tematu z艂om贸w. Je艣li w og贸le kupi臋 to tylko takiego kt贸ry w razie co p贸jdzie na cz臋艣ci i tyle. Tak samo zrobi艂em z 艂adowark膮 teleskopow膮. Koszt zakupu to koszt cze艣ci w razie W jak by trzeba by艂o sprzeda膰.

Udost臋pnij ten post

superfarmer02    3726

Ze taka ze 艣wiat艂ami i zegarami, z nowym przodem i pokrywa w lepszym stanie da艂em chyba 400聽

Udost臋pnij ten post

6465    12745
56 minut temu, bratrolnika napisa艂:

@6465馃憜

Dzi臋ki Darek. Ona taka jak i moja.

• Like 1

Udost臋pnij ten post

Uziu92    8030

ta za 100. Jak kto艣 chce to zapraszam, jak nie to jedzie na hut臋

Udost臋pnij ten post

igor10246    380
21 godzin temu, GABBER85 napisa艂:

zegary s膮 od ci艣nienia oleju i pneumatyki, og贸lnie zale偶y co bo jak wyskakuje na grupach bieg贸w to zazwyczaj synchronizator, jak kto艣 nie je藕dzi艂 do ko艅ca to na janusza obruci膰 i powinien jeszcze po艂ow臋 przebiegu pochodzi膰 ale to przy normalnym u偶ytkowaniu a nie katowaniu聽聽聽聽聽

6 godzin temu, griga napisa艂:

A nawet w starym mechanicznym ci膮gniku mo偶e to poch艂on膮膰 fortun臋. Ostatnio patrz臋 sobie na takie starsze z艂omki, ale jak mia艂 bym si臋 艂adowa膰 w co艣 do poprawek to tylko w mega okazyjnej cenie. Inaczej to mo偶e by膰 skarbonka. Dzi艣 mia艂em propozycj臋 Forda 7610 z 艂adowaczem za oko艂o 50 ale dla mnie troszk臋 du偶o jako ci膮gnik kt贸rego tak na prawd臋 nie potrzebuj臋

no to prawda, ja teraz kupi艂em 1046 to silnik ig艂a prz贸d luz w ka偶dym mo偶liwym miejscu, poci si臋 rozdzielacz i chyba by艂o by na tyle. jeszcze skrzynie otworz臋 aby zajrze膰 ale za 20 tys to nie z艂a cena, ca艂o艣膰 powinna si臋 5tce zmie艣ci膰 z cz臋艣ciami, tym bardziej 偶e ju偶 mam do艣wiadczenie a przegl膮d i dokumenty jak ksi膮偶ka pisze聽聽聽

• Like 1

Polak,聽perkusista, rolnik, mechanik amator

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez Ursuss12345
      Dzie艅 dobry,
      sprzedam - zrywan膮 w spos贸b r臋czny - porzeczk臋 czarn膮.
      Na plantacji nie by艂y stosowane 偶adne nawozy itp.
      Cena 11 z艂/kg - odbi贸r w Skrzydlnej, Raciechowicach, Szczyrzycu, Dobczycach (i innych okolicznych wsiach).
      Ewentualnie odbi贸r te偶 w Krakowie; w Nowej Hucie (wtedy cena 12 z艂/kg).
      Porzeczka jest uprawiana w spos贸b ekologiczny, dlatego jest bardzo zdrowa Idealna na rozmaite przetwory - jak cho膰by soki, d偶emy itp.
      Kontakt: 579-470-679
      Mi艂ego dnia
      Pozdrawiam
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisa膰 30 ar贸w ziemi rolnej . Chc臋 na niej postawi膰 dom siedlisko. Brak mo偶liwo艣ci przekszta艂cenia dzia艂ki na budowlana . Wed艂ug gminy mo偶na zrobi膰 tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musia艂 bym zrobi膰 kurs rolnika aby mie膰 zrobi膰 siedlisko ?
    • Przez Heidi88
      No w艂a艣nie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, poniewa偶 rolnik znacznie r贸偶ni si臋 swoim stylem 偶ycia od innych, a 艣wi臋ta tu偶 tu偶

Wiadomo prezent musi by膰
      - praktyczny i w miar臋 u偶yteczny, ale i niebanalny, wyj膮tkowy i takie tam

ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi si臋 偶e ju偶 ma <_<

Og贸lnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadaj膮

To 29letni hodowca byd艂a kt贸rego ca艂kowicie poch艂ania praca w gospodarstwie, wi臋c czasu na spe艂nianie swoich zainteresowa艅 niewiele, czasem widz臋 jak ogl膮da tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna by膰 dla mnie jaka艣 wskaz贸wka :unsure:

Wi臋c podpowiedzcie mi co by艣cie chcieli dosta膰 od swojej kobiety, od razu zaznaczam 偶e mi艂y czas sp臋dzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy go艂a z kokard膮 na ciele odpada :blink:

Aa i takie w miar臋 realne do spe艂nienia, czyli nie pisa膰 o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj