superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

bratrolnika    28838
14 minut temu, superfarmer02 napisa艂:

Ty, a tak czysto teoretycznie, ile mo偶na by wzi膮艣膰 za tak膮 przyczepk臋 co przerabia艂em z rozrzutnika?馃

Nie jestem teraz na bie偶膮co, ci臋偶ko mi powiedzie膰聽

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
GABBER85    1415
16 minut temu, superfarmer02 napisa艂:

Ty, a tak czysto teoretycznie, ile mo偶na by wzi膮艣膰 za tak膮 przyczepk臋 co przerabia艂em z rozrzutnika?馃

widzia艂em聽 na olx cos ko艂o 10聽 czarna b. przerobiony

>>>>>>聽

Udost臋pnij ten post

slawek74    12284
GABBER85    1415

bo w lubelskim posz艂y ju偶 na wsch贸d , na export 馃槅

>>>>>>聽

Udost臋pnij ten post

superfarmer02    3719
22 minuty temu, GABBER85 napisa艂:

widzia艂em聽 na olx cos ko艂o 10聽 czarna b. przerobiony

Wywrotka?聽

Udost臋pnij ten post

GABBER85    1415

no tak, a widzia艂em kiedy艣 tak膮 na 偶ywo聽 , dospawane zawiasy z allegro, gruby t艂ok,

bardzo solidnnie to wygl膮da艂o jeszcze z ram膮 czarna b.

>>>>>>聽

Udost臋pnij ten post

Leszy    5302
5 godzin temu, SamaPrawda napisa艂:

Mo偶e nie w temacie, potrzebuje dobre uzasadnienie do wniosku o zmiany lasu na grunty uprawne, du偶o tego niema, nieca艂e 20 ar贸w, robi艂 kto艣 co艣 takiego?

Mo偶e jest tam jaka艣 melioracja czy co艣 i korzenie聽drzew聽zagra偶aj膮 temu ca艂emu systemowi?聽

Udost臋pnij ten post

szwagier24    38
SamaPrawda    422

No w艂a艣nie nic takiego niema, z jednej i drugiej strony jest 艂膮ka, a po艣rodku ten "las" my艣la艂em, 偶eby to 艂adnie opisa膰, 偶e trudny czas w rolnictwie, chcia艂bym podbudowa膰 baz臋 paszow膮, dodatkowo wykarczowanie drzew usprawni艂o by prace po艂owe ale nie wiem czy to wystarczy.

Udost臋pnij ten post

soltys48    19865
10 minut temu, szwagier24 napisa艂:

80 da rad臋 w takim p艂ugu?

Tak

Takiego ci膮gn膮艂em moim farmtrackiem聽

Udost臋pnij ten post

Uziu92    8023

dzi艣 nie zd膮偶y艂em zrobi膰 zdj臋膰 maski, dopiero z wo偶enia obornikilow wr贸ci艂em.

Udost臋pnij ten post

konteno    1889
Dnia 24.03.2024 o 13:40, daron64 napisa艂:

Kufa, teraz tak go b臋d臋 ca艂y czas widzia艂

david-hasselhoff-with-kitt-the-car-pd.jp

Tylko w tle 1044 馃槄

@Nieustraszony1044聽lampki na grilu te czerwone聽migaj膮ce lewo prawo musisz do ursusa za艂o偶y膰聽

• Haha 2

Udost臋pnij ten post

krilan06    2490

O, niedaleko, mo偶e bym podjecha艂 zobaczy膰 馃ぃ

15 godzin temu, Nieustraszony1044 napisa艂:

Panie jestem 馃檵

Witam i o zdrowie pytam 馃榿 Galeri臋 masz pust膮 馃槂

Udost臋pnij ten post

Janeczko    69

Coraz bardziej my艣l臋 czy nie przej艣膰 cz臋艣ciowo na bezorke pytanie czy to ma sens ? Ci膮gnik 75kuni z nap臋dem, talerzowka v my艣la艂em 偶eby zakupi膰 co艣 takiego聽https://www.olx.pl/d/oferta/gruber-glebosz-agregat-scierniskowy-agregat-uprawowy-2-10-9-lap-CID757-IDYu7p4.html

Siew poznaniak na redlicach stopniowych wraz z agregatem.

Ziemi臋 lekkie 4 klasa w CH*j kamieni da to rad臋 czy zosta膰 przy mieszaniu ziemi p艂ugiem. A i w sumie w monokulturze mam i planuje ci膮膰 s艂om臋聽

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisa膰 30 ar贸w ziemi rolnej . Chc臋 na niej postawi膰 dom siedlisko. Brak mo偶liwo艣ci przekszta艂cenia dzia艂ki na budowlana . Wed艂ug gminy mo偶na zrobi膰 tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musia艂 bym zrobi膰 kurs rolnika aby mie膰 zrobi膰 siedlisko ?
    • Przez Heidi88
      No w艂a艣nie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, poniewa偶 rolnik znacznie r贸偶ni si臋 swoim stylem 偶ycia od innych, a 艣wi臋ta tu偶 tu偶

Wiadomo prezent musi by膰
      - praktyczny i w miar臋 u偶yteczny, ale i niebanalny, wyj膮tkowy i takie tam

ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi si臋 偶e ju偶 ma <_<

Og贸lnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadaj膮

To 29letni hodowca byd艂a kt贸rego ca艂kowicie poch艂ania praca w gospodarstwie, wi臋c czasu na spe艂nianie swoich zainteresowa艅 niewiele, czasem widz臋 jak ogl膮da tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna by膰 dla mnie jaka艣 wskaz贸wka :unsure:

Wi臋c podpowiedzcie mi co by艣cie chcieli dosta膰 od swojej kobiety, od razu zaznaczam 偶e mi艂y czas sp臋dzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy go艂a z kokard膮 na ciele odpada :blink:

Aa i takie w miar臋 realne do spe艂nienia, czyli nie pisa膰 o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj