superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

sladan    330
soltys48    19865

Swojego sporo taniej sprzeda艂em聽

9 minut temu, sladan napisa艂:

Podejrzewam, 偶e Grudzi膮dzy po tyle teraz chc膮 馃槄

Chc膮 chc膮聽

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
stempos1980    7916
13 minut temu, soltys48 napisa艂:

Cena lux.

A kolega doprowadzi艂 do 艂adu maszyn臋 i po wielkich przebojach i pr贸bnych ustawieniach nie m贸g艂 ora膰 ale w ko艅cu zadzwoni艂 do mnie i ja pojecha艂 i mu ustawi艂 i poprzestawia艂聽 to teraz pierdusona idzie jak dzik w qq馃榿

Udost臋pnij ten post

wojtal24    2526
sladan napisa艂:

3 godziny temu, wojtal24 napisa艂:

No i nie ma tych legendarnych nabytk贸w w galerii

???

ZETOR TEAM

Udost臋pnij ten post

sladan    330
7 godzin temu, wojtal24 napisa艂:

???

U kolegi Marcina

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    4037
Napisano (edytowany)

Mo偶e nic nie kupi艂 tylko mu si臋 przy艣ni艂o. Teraz ma inne rzeczy na g艂owie.

KxlcTlEdONym16MM.jpg

Edytowano przez Krzysztof81

Udost臋pnij ten post

superfarmer02    3719
4 minuty temu, Krzysztof81 napisa艂:

Mo偶e nic nie kupi艂 tylko mu si臋 przy艣ni艂o. Teraz ma inne rzeczy na g艂owie.

KxlcTlEdONym16MM.jpg

A to jak kto艣 nie doda zdj臋cia w galeri to znaczy 偶e nie ma?聽

• Like 1

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    4037
53 minuty temu, superfarmer02 napisa艂:

A to jak kto艣 nie doda zdj臋cia w galeri to znaczy 偶e nie ma?聽

Du偶o tu聽jest bajkopisarzy co maj膮 tylko w opowie艣ciach, maj膮 ale ich rodzice albo ma to wszystko bank a ja na to:

comment_16324824096HMT5Wr54mvSS7gSpwaPOD.jpg

• Like 1
  • Thanks 1

Udost臋pnij ten post

Janeczko    69

Cyklop nie potrzebny bo tur jest tylko w艂a艣nie jeden ci膮gnik ma tura i obs艂uguje rozsiewacz wi臋c trzeba innego rozwiazania

Udost臋pnij ten post

sladan    330
19 minut temu, Janeczko napisa艂:

Cyklop nie potrzebny bo tur jest tylko w艂a艣nie jeden ci膮gnik ma tura i obs艂uguje rozsiewacz wi臋c trzeba innego rozwiazania

Wsypuj turem do rozsiewacza, a p贸藕niej dopiero go podczepiaj聽

馃槄馃槄馃槄

• Haha 3

Udost臋pnij ten post

Uziu92    8023
sladan napisa艂:

19 minut temu, Janeczko napisa艂:

Wsypuj turem do rozsiewacza, a p贸藕niej dopiero go podczepiaj聽

馃槄馃槄馃槄

kiedy艣 jak mia艂em ci膮gnik z turem to tak zrobi艂em, wsypa艂em worek mocznika w rozsiewacz i podczepialem, ale zrobi艂em to 2 razy, pierwszy i ostatni 馃槀

Udost臋pnij ten post

Desperado    4395
6 minut temu, Janeczko napisa艂:

Wg mnie troch臋 do d*py porada ale dzieki

Zabetonuj z dobrego materia艂u "szubienic臋" w kszta艂cie odwr贸conej litery L na odpowiedniej wysoko艣ci pod rozsiewacz, pod k膮t elki zastrza艂, na ko艅cu wysuni臋ty przyspawany gruby pr臋t i jak przywieziesz turem biga to zaraz go powiesisz, odwr贸cisz ci膮gnik z rozsiewaczem i sypiesz, mo偶na i stojak, ale to wi臋cej zabawy i materia艂u, mo偶na kupi膰 i wci膮gark臋 艂a艅cuchow膮, ale moim zdaniem to zbyteczne, zawiesi turem bez problemu.

Udost臋pnij ten post

slawek74    12284

podobnie mo偶na by czepia膰 za jaki艣 belek w stodole/gara偶u...

Udost臋pnij ten post

Desperado    4395
Napisano (edytowany)
19 minut temu, GABBER85 napisa艂:

na drzewie

Posadzi膰 dopiero drzewo to si臋 pr臋dzej zestarzeje nim cho膰 raz zawiesi na nim biga.聽聽 :P

18 minut temu, slawek74 napisa艂:

podobnie mo偶na by czepia膰 za jaki艣 belek w stodole/gara偶u...

Mo偶na jak jest miejsce, 艂a艅cuch z porz膮dnym hakiem i te偶 by powiesi艂 bezpo艣rednio z tura, byleby stodo艂a si臋 nie zawali艂a.聽聽 馃檰鈥嶁檪锔

Edytowano przez Desperado

Udost臋pnij ten post

Janeczko    69

To chyba co艣 pospawam przy okazji b臋dzie na Mauser 偶eby szybciej wod臋 do oprysku lac

Udost臋pnij ten post

bratrolnika    28838
1 godzin臋 temu, Uziu92 napisa艂:

kiedy艣 jak mia艂em ci膮gnik z turem to tak zrobi艂em, wsypa艂em worek mocznika w rozsiewacz i podczepialem, ale zrobi艂em to 2 razy, pierwszy i ostatni 馃槀

pami臋tam kiedy艣 偶e jednym ciagnikiem 艂adowali艣my obornik na rozrzutnik, i tym samym ci膮gnikiem potem rozrzutnik ci膮gali艣my po polu

艂adowane by艂o trollem-kto mia艂 trolla wie jak si臋 go podpina馃う鈥嶁檪锔

• Like 2
  • Sad 1

Udost臋pnij ten post

Uziu92    8023

te podpinanie najgorsze, w rozsiewaczu naw贸z, to ci臋gnem si臋 pokr臋ci膰 nie da, ci臋偶ko na lagi zapi膮膰 bo gdzie艣 pr臋偶y, albo milimetr nie trafia i ju偶 m臋czarnia. A 艂adowanie jednym i rozrzucanie tym samym to standard w naszych stronach by艂, dobrze jak kto艣 mia艂 rozrzutnik 2 osiowy to 艂atwiej podczepi膰, ale jak na jednej osi i stawiali dyszel na kolku, ko艂ek w ziemi臋 wlaz艂 i si臋 m臋czyli 偶eby to zaczepi膰 馃う

Udost臋pnij ten post

mf362    1126

U mnie w rozrzutniku jest stopka z k贸艂kiem a pod kolko podstawiany drewniany but ( ko艂o nie wpad艂o ani si臋 nie stoczy艂 na boki )聽

Udost臋pnij ten post

GABBER85    1415

ci膮gnik posiada podno艣nik , czasami nawet sprawny,聽 tylko trzeba go wyposa偶y膰 w belke

• Like 2

>>>>>>聽

Udost臋pnij ten post

bratrolnika    28838
10 minut temu, Uziu92 napisa艂:

te podpinanie najgorsze, w rozsiewaczu naw贸z, to ci臋gnem si臋 pokr臋ci膰 nie da, ci臋偶ko na lagi zapi膮膰 bo gdzie艣 pr臋偶y, albo milimetr nie trafia i ju偶 m臋czarnia. A 艂adowanie jednym i rozrzucanie tym samym to standard w naszych stronach by艂, dobrze jak kto艣 mia艂 rozrzutnik 2 osiowy to 艂atwiej podczepi膰, ale jak na jednej osi i stawiali dyszel na kolku, ko艂ek w ziemi臋 wlaz艂 i si臋 m臋czyli 偶eby to zaczepi膰 馃う

tak, rozrzutnik jednoosiowy, i do tego 艂adowacz zawieszany na podno艣nik, to by艂o tylko raz, ale pami臋tam do tej pory

a najlepsze jak si臋 przypadkiem wajch臋 od obrotu ruszy艂o, i si臋 rami臋 sk艂ada艂o w bok i ca艂y 艂adowacz si臋 do ty艂u przewraca艂馃う鈥嶁檪锔

• Haha 1

Udost臋pnij ten post

Uziu92    8023

by艂o min臋艂o, ale co si臋 ludzie nam臋czyli to ich

Udost臋pnij ten post

bratrolnika    28838

dok艂adnie

wtedy ojciec uparcie twierdzi艂 偶e dwa ci膮gniki s膮 nie potrzebne...

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisa膰 30 ar贸w ziemi rolnej . Chc臋 na niej postawi膰 dom siedlisko. Brak mo偶liwo艣ci przekszta艂cenia dzia艂ki na budowlana . Wed艂ug gminy mo偶na zrobi膰 tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musia艂 bym zrobi膰 kurs rolnika aby mie膰 zrobi膰 siedlisko ?
    • Przez Heidi88
      No w艂a艣nie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, poniewa偶 rolnik znacznie r贸偶ni si臋 swoim stylem 偶ycia od innych, a 艣wi臋ta tu偶 tu偶

Wiadomo prezent musi by膰
      - praktyczny i w miar臋 u偶yteczny, ale i niebanalny, wyj膮tkowy i takie tam

ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi si臋 偶e ju偶 ma <_<

Og贸lnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadaj膮

To 29letni hodowca byd艂a kt贸rego ca艂kowicie poch艂ania praca w gospodarstwie, wi臋c czasu na spe艂nianie swoich zainteresowa艅 niewiele, czasem widz臋 jak ogl膮da tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna by膰 dla mnie jaka艣 wskaz贸wka :unsure:

Wi臋c podpowiedzcie mi co by艣cie chcieli dosta膰 od swojej kobiety, od razu zaznaczam 偶e mi艂y czas sp臋dzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy go艂a z kokard膮 na ciele odpada :blink:

Aa i takie w miar臋 realne do spe艂nienia, czyli nie pisa膰 o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj