superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

Grzechooo    798
jahooo napisa艂:

wspawaj sobie mi臋dzy ucho liny z hak ogniwo z 艂a艅cucha 10-12mm (tzn rozci膮膰, za艂o偶y膰 i pospawa膰), b臋dzie to prawdopodobnie najs艂abszy element tego sprz臋gu i jednocze艣nie bezpiecznik nie urwie liny ani haka, a takie ogniwo zawsze 艂atwo naprawi膰 lub wymieni膰

Kurna nie wiem czy taki bezpiecznik jest dobry, ju偶 widz臋 jak on si臋 urywa i lina wali w szyb臋 albo w operatora...馃

• Like 1

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
jahooo    9348
3 minuty temu, Grzechooo napisa艂:

Kurna nie wiem czy taki bezpiecznik jest dobry, ju偶 widz臋 jak on si臋 urywa i lina wali w szyb臋 albo w operatora...馃

to si臋 nie urywa, najpierw pu艣ci spaw, potem zacznie si臋 rozgina膰

poza tym, jak w ka偶dym wypadku, trzeba patrze膰 co si臋 dzieje, a nie gaz w pod艂og臋 i do przodu

znajomy do zrywki u偶ywa ogniw ponacinanych do 艂膮czenia 艂a艅cuch贸w , m贸wi, ze jak zaczynaj膮 ci臋 rozgina膰, to trzeba odpu艣ci膰

Udost臋pnij ten post

MF675ursus    1464
Napisano (edytowany)

A dodatkowo jeszcze jest pocisk odlamkowy, z tego ogniwa ;) Jest sens kombinowa膰 偶e stal膮, skoro za 200 z艂 kupi parciane zawiesia, kt贸re w razie co g艂owy nie urywaj膮?聽

Edytowano przez MF675ursus
  • Like 1

Udost臋pnij ten post

daron64    4307

Dobra, to zadam inaczej pytanie.

Mam sobie liny 12 i 14 mam, w kilku r贸偶nych d艂ugo艣ciach. Wszystkie s膮 zako艅czone kauszami i zaci艣ni臋te. Z czego zrobi膰 zako艅czenia tych linii? Mam kilka hak贸w 3.5 i 5t, kt贸re mog臋, ale nie musz臋 wykorzysta膰. Lin u偶ywam raz na ruski rok, dos艂ownie.

5 minut temu, jaco512 napisa艂:

Ogl膮da艂em r贸偶ne szekle, tylko nie wiem jakiej grubo艣ci/wytrzyma艂o艣ci i czy to w og贸le zda egzamin.聽

Udost臋pnij ten post

jaco512    1025

Sprawd藕 jaki otw贸r masz w haku, 艣rednic臋,

Udost臋pnij ten post

soltys48    19865
2 godziny temu, szymon09875 napisa艂:

A masz dwa ci膮gniki ?

To moim zdaniem nie wykorzystany zakup b臋dzie.聽

Sp贸艂dzielnia B膮decz takich u偶ywa艂a kup臋 lat. Niedawno by艂 na sprzeda偶 z rozsiewaczem za niewiele ponad 6ty艣

24 minuty temu, MF675ursus napisa艂:

A dodatkowo jeszcze jest pocisk odlamkowy, z tego ogniwa ;) Jest sens kombinowa膰 偶e stal膮, skoro za 200 z艂 kupi parciane zawiesia, kt贸re w razie co g艂owy nie urywaj膮?聽

Dzi艣 za 150 kupi艂em 2szt zawiesi 4t na rynku. N贸wki sztuki IMPORT Dania 馃き

Udost臋pnij ten post

jahooo    9348
1 godzin臋 temu, MF675ursus napisa艂:

ogniwo kute 16 nic sobie nie robi z ci膮gnika o mocy 60KM czy nawet z MTZ, s膮siad 40 lat robi艂 w lesie i 偶yje

Udost臋pnij ten post

wlamaj1    190
Napisano (edytowany)
1 godzin臋 temu, daron64 napisa艂:

Ogl膮da艂em r贸偶ne szekle, tylko nie wiem jakiej grubo艣ci/wytrzyma艂o艣ci i czy to w og贸le zda egzamin.聽

https://allegro.pl/oferta/szekla-omega-atest-4-75-tony-z-zabezpieczeniem-9242182606?snapshot=MjAyMi0wMi0yM1QxMDoxOTozOS45NTBaO2J1eWVyO2E4Mjg0MWQwNDdhODc2MDhhNmVmYjljYjg4MzA5OWI0ZjA1MGFmYmQ5OWJlOGEzOGI4ODA2Yjc5OTJkYmRjOTc%3D

Takie co艣 mam. Mo偶e by膰 do 艂膮czenia lin i jako zako艅czenie (偶eby bolec wsadzi膰). Ponad sto koni 4x4 nie rozerwa艂o tego ale r贸wnie偶 ma艂o intensywnie u偶ytkowane...

Mam liny 16

Edytowano przez wlamaj1
  • Like 1

Udost臋pnij ten post

izydor6280    1162
2 godziny temu, bratrolnika napisa艂:

Mo偶na t z zrobi膰 tak jak znajomy: ma trzydziestk臋 i u902, kupi艂 rozsiewacz do du偶ego, i 偶eby work贸w nie sypa膰 tylko z bigbagow to kupi艂 艂adowacz czo艂owy, r贸wnie偶 do du偶ego聽馃う鈥嶁檪锔

mo偶na i tak, tylko ile to razy trzeba si臋 przypina膰 do siewki

1 godzin臋 temu, MF675ursus napisa艂:

Jak za 10k? Przecie偶 s膮 taniej:

https://www.olx.pl/d/oferta/podnosnik-do-big-bogow-CID757-IDXzvaI.html

I to big boga jest w stanie podnie艣膰 ;)

w tej cenie to i jakiego艣 cyklopa czy UNHZ kupi, a taka maszyna b臋dzie bardziej uniwersalna

Polska B

Kupi臋聽zwrotnic臋 lew膮 o艣 okr膮g艂膮 c330/360

Udost臋pnij ten post

sladan    330
3 godziny temu, wojtal24 napisa艂:

No i nie ma tych legendarnych nabytk贸w w galerii

Udost臋pnij ten post

MF675ursus    1464
Napisano (edytowany)
27 minut temu, izydor6280 napisa艂:

mo偶na i tak, tylko ile to razy trzeba si臋 przypina膰 do siewki

w tej cenie to i jakiego艣 cyklopa czy UNHZ kupi, a taka maszyna b臋dzie bardziej uniwersalna

Tyle 偶e przy nawozie nie obs艂u偶ysz si臋 jednym ci膮gnikiem, a z tego co zrozumia艂em to takie jest za艂o偶enie聽

Edytowano przez MF675ursus

Udost臋pnij ten post

Uziu92    8023

panowie zaczep transportowy b臋d臋 mia艂 do sprzedania i mask臋 z mojej siuntki, pisze najpierw tutaj zanim gdzie艣 wrzuc臋 mo偶e kto艣 ch臋tny ? zaczep my艣l臋 150 z艂 a maska 100

Udost臋pnij ten post

daron64    4307
42 minuty temu, wlamaj1 napisa艂:

https://allegro.pl/oferta/szekla-omega-atest-4-75-tony-z-zabezpieczeniem-9242182606?snapshot=MjAyMi0wMi0yM1QxMDoxOTozOS45NTBaO2J1eWVyO2E4Mjg0MWQwNDdhODc2MDhhNmVmYjljYjg4MzA5OWI0ZjA1MGFmYmQ5OWJlOGEzOGI4ODA2Yjc5OTJkYmRjOTc%3D

Takie co艣 mam. Mo偶e by膰 do 艂膮czenia lin i jako zako艅czenie (偶eby bolec wsadzi膰). Ponad sto koni 4x4 nie rozerwa艂o tego ale r贸wnie偶 ma艂o intensywnie u偶ytkowane...

Mam liny 16

Nawet konkretnie ta wrzucilem w koszyk, jak zacz膮艂em szuka膰.

Udost臋pnij ten post

bratrolnika    28838
15 minut temu, Uziu92 napisa艂:

panowie zaczep transportowy b臋d臋 mia艂 do sprzedania i mask臋 z mojej siuntki, pisze najpierw tutaj zanim gdzie艣 wrzuc臋 mo偶e kto艣 ch臋tny ? zaczep my艣l臋 150 z艂 a maska 100

Nie potrzebuj臋, ale tak sobie my艣l臋 偶e za mask臋 (o ile jest 艂adna) to wo艂asz o wiele za ma艂o聽

• Like 3

Udost臋pnij ten post

6465    12601
17 minut temu, Uziu92 napisa艂:

To mask臋 bior臋.

Udost臋pnij ten post

wlamaj1    190
40 minut temu, daron64 napisa艂:

Nawet konkretnie ta wrzucilem w koszyk, jak zacz膮艂em szuka膰.

Sprostowanie - by艂em sprawdzi膰: ta szekla nie nadaje si臋 do 艂膮czenia lin zakutych z kauszami - sworze艅 przechodzi przez kausz臋, szekla nie. Ja mam jedn膮 lin臋 zakut膮 z kausza a na drugiej zakuta jest sama p臋tla, dlatego mog臋 je 艂膮czy膰...

• Thanks 1

Udost臋pnij ten post

Uziu92    8023

w艂a艣nie maska to bardziej na sztuk臋, pognieciona jest od rozrzutnika, jutro zdj臋cia wrzuc臋.

Udost臋pnij ten post

6465    12601
Przed chwil膮, Uziu92 napisa艂:

w艂a艣nie maska to bardziej na sztuk臋, pognieciona jest od rozrzutnika, jutro zdj臋cia wrzuc臋.

Jak wrzucisz zdj臋cia to pod艣wietl mnie.聽

Udost臋pnij ten post

bratrolnika    28838
12 minut temu, Uziu92 napisa艂:

聽No to inna sprawa, po zdj臋ciach twoich sprz臋t贸w wygl膮da艂o 偶e b臋dzie minimum stan bardzo dobry聽

Udost臋pnij ten post

soltys48    19865
Uziu92    8023
bratrolnika napisa艂:

12 minut temu, Uziu92 napisa艂:

聽No to inna sprawa, po zdj臋ciach twoich sprz臋t贸w wygl膮da艂o 偶e b臋dzie minimum stan bardzo dobry聽

pogniotla si臋 przy 艂adowaniu, 偶eby za艂adowa膰 sodimaka musia艂em si臋 opiera膰 maska o rozrzutnik, bo troch臋 tur za kr贸tki.

• Thanks 1

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisa膰 30 ar贸w ziemi rolnej . Chc臋 na niej postawi膰 dom siedlisko. Brak mo偶liwo艣ci przekszta艂cenia dzia艂ki na budowlana . Wed艂ug gminy mo偶na zrobi膰 tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musia艂 bym zrobi膰 kurs rolnika aby mie膰 zrobi膰 siedlisko ?
    • Przez Heidi88
      No w艂a艣nie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, poniewa偶 rolnik znacznie r贸偶ni si臋 swoim stylem 偶ycia od innych, a 艣wi臋ta tu偶 tu偶

Wiadomo prezent musi by膰
      - praktyczny i w miar臋 u偶yteczny, ale i niebanalny, wyj膮tkowy i takie tam

ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi si臋 偶e ju偶 ma <_<

Og贸lnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadaj膮

To 29letni hodowca byd艂a kt贸rego ca艂kowicie poch艂ania praca w gospodarstwie, wi臋c czasu na spe艂nianie swoich zainteresowa艅 niewiele, czasem widz臋 jak ogl膮da tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna by膰 dla mnie jaka艣 wskaz贸wka :unsure:

Wi臋c podpowiedzcie mi co by艣cie chcieli dosta膰 od swojej kobiety, od razu zaznaczam 偶e mi艂y czas sp臋dzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy go艂a z kokard膮 na ciele odpada :blink:

Aa i takie w miar臋 realne do spe艂nienia, czyli nie pisa膰 o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj