agro973

Weidemann czy Manitou?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bardziej zwinne są ładowarki Weidemann bo są przegubowe. Natomiast Manitou są większe, ale manitou lepiej sobie poradzi w trudnym terenie np. ładowanie obornika z pryzmy na polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

nie dodałeś że manitou są dosyć drogie w serwisie (nie wiem jak weidemann)ale ogólnie chwalą manitou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korks    5

sory ale sie określ troche do czego ma ona być wykrzystywana. jakie masz dla niej zadania bo tak to trudno stwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

sory ale sie określ troche do czego ma ona być wykrzystywana. jakie masz dla niej zadania bo tak to trudno stwierdzić

Ja nie mam zamiaru kupować ładowarki, tylko się pytam która lepsza bo obie są fajne i dużo osób kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szerszen    0

ladowarka teleskopowa normalna (nie lamana) firmy weidemann slyszalem ze nie naleza do udanych...moze teraz to poprawili ale takie pogloski slyszalem ze nie udalo im sie te ramie(teleskop)...co do przegubowych ladowarek z firmy weidemann to sa chyba jedne z najlepszych maszyn jakie w zyciu widzialem i posiadam nawet przegubowa z wysuwanym teleskopem B) super sprawa i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damiano604
      Witam, mam problem z ładowarką JCB 536-70 Agri. Po naprawie siłownika skrętu przedniej osi, przednie koła nie chcą skręcać w prawo. Przed rozebraniem miałem 4 koła przekręcone w prawym kierunku (tylne w lewo, przednie w prawo). Po założeniu siłownika tylne były na maksa w lewo a przednie po wpływem powietrza poszły w lewo i teraz jest jakby psi chód tylko ze nie można kręcić w prawo. Luzowałem węże aby wyszło powietrze, niby wyszło bo teraz już leci sam olej ale przednie koła nie chcą ruszyć w prawo, jedynie na lewarku jak podniosę to na zgaszonej przekręcę po podniesieniu ale gdy odpalę to idą lewo. Może ktoś coś podpowie. Pozdrawiam!
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj