Zaloguj się, aby obserwować  
DamianCase014

Zużycie paliwa

Polecane posty

kamil41    29

do normalnej simpy do ciagnik o mocy 60km w zupełnie wystarczy, gorzej jak się robi C360 albo 3p to wtedy nie ma takiej możliwości żeby dobić tak jak powinno być to zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

żeby 3p zrobić jako taką bele z sianokiszonki to gaz w podłogę iniski bieg. a wtedy to nawet 3p spali więcej niż 3 litry :(

ja beluję mf 3060, wom ustawiony na ekonomiczny obroty 1500 i w zwykłej sipmie tragedii ze spalaniem nie ma. tak między 4 a 5 litrów na godzinę wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

@timasz to jak z tą orką ile ci pali na ha albo ile zaorzesz przez godzinę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

a co wy hcecie zeby przy zwyklej sipmie siedemdziesiecio konny ciagnik palil z 15 litrow na godzine przeciez napisalem ze w sianokiszonce pali 4 litry i zareczam ze bele sa odpowiednio zbite pracuje na trojce lub czworce polowej jesli pracowal by z prasa z nozami to napewno spalilby sporo wiecej ale tak to co to dziwnego ze nie zlopie jak smok

kizo na hektar wychodzi mi od 12 do 14 litrow zaznaczam ze mam lekkie ziemie glownie 4a i b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Czyli ,że hektar orzesz jakieś 2 h ?A ile bel na godzinę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

ile zrobie bel na godzine w sianokiszonce to mysle ze okolo dziewieciu moze wiecej bo najczesciej nie zgrabiam na walki ale pewnosci nie mam bo jeszcze nigdy nie liczylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

to dobry jesteś ja kiszonki to robie około 25 a teraz chce robić duzo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

napisalem ze nie mam pewnosci bo nigdy nie liczylem a w slomie wychodzi mi troszke ponad 20 balotow na godzine wiec napisalem ze 9 w sianokiszonce zeby nie bylo ze mam za duza wydajnosc a za male zuzycie paliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

troszkę? zastanawiam sie czy nie przenieśc tego gdzies do same... ale poczatek jest od fendta? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę? zastanawiam sie czy nie przenieśc tego gdzies do same... ale poczatek jest od fendta? :(

no troszke tez tak mysle :)


Power by tradition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrus89    3

U mnie jest tak: 330m w obredlaniu ziemniaków obsypnikiem 4- rzędowym saplil 2.8l, U 4512 w prasowaniu Sipmą pali 4 l, a MTZ w orce pali 8-9 na ekonomicznej pracy 1700-1800obr, tylko ze na 1 motogodzinę musze orac 1 godz i 20 min zegarowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosze piszcie tez o tych markach teraz tez jest dobrze ale interesuja mnie najbardziej te marki case jx1080u, jd, valtra, nh, zetor proxima chodzi o moce od 80km do 90 tych marek :(


Power by tradition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
troszkę? zastanawiam sie czy nie przenieśc tego gdzies do same... ale poczatek jest od fendta? :P

Przenieś do "tematy ogólne" bo tu z deka chaos jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

mf 255 nałożenie 5ciu rozrzutników i stał nie gaszony przez czas jak inny ciągnik wywoził gnój, więc pracował ponad godz, (może 1,5godz?) z czego połowa na wolnych obr i spalił 2 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Taki z Ciebie znawca Fendtow a nawet nie wiesz jak się poprawnie nazwę piszę, jeszcze jeden taki post napiszesz i dostajesz ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez t-tas
      pytam Was jako praktyków jakie lejecie oleje do skrzyni biegów w ciagnikach Ursus,Zetor.Osobiście niemam ciągnika ale czasem zdarza mnie się grzebnąć(ostatnio długa walka z zetorem 7245) i zastanawiam się jaki olej lejecie do skrzyń skoro olej ten zasila układ hydrauliczny. wiem,że olejem który można lać do skrzyni i hydrauliki jest Boxol ale ludzie leją hipol-ostatnio przez hipol w skrzyni zetora nauczyłem się rozbierać i składać na czas podnośnik i rozdzielacz zetora i to z zamknietymi oczami
    • Przez MFargo
      Witam poleci ktoś zamienik oryginalnego filtra paliwa do claasa ? 
      2008r
    • Przez artur04c
      Witam
      Czy stosował ktoś olej do skrzyni MANNOL Multifarm STOU 10W-40 chcę zrobić jako zastępczy fusch agrifarm 10w40, ale może ktoś ma doświadczenie z mannol ?
    • Przez seba2017
      Witam. Chciał bym przejść na jeden olej we wszystkich ciągnikach  ( starszych) bo teraz używam w każdym inny. Firma wykonująca remont silnika polecała mi Mobil Delvac 15w40 lub lepszy. Zauważyłem że polski olej Platinum Ultor Plus 15w40 ma te same klasy jakościowe  API: CI-4/CH-4/CG-4/ SL/ SJ    w ACEA też podobnie: E7/ E5 /E3/B4 /B3 /A3. Czy będzie różnica w ochronie silnika w ciężkiej pracy w wysokiej temperaturze stosując jeden i drugi olej. Jeżeli byłaby podobna jakość to wybrał bym polski olej z racji patriotyzmu zakupowego. O różnicę w cenie mi nie chodzi. Jakie jest Wasze zdanie: nie będzie za dużej różnicy między tymi olejami czy Mobil jest zauważalnie lepszy ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj