janusz20

Landini alpine

Polecane posty

janusz20    106

co sądzicie o tych ciągnikach bo myśle nad zakupem takiego jako pomocniczego o mocy 70km co powiecie w temacie silników YANMAR koszty eksploatacji awaryjność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotra    0

świetny koreański traktor górnej półki hahahaha :D serio to wszystko składane z czego innego takie niewiadomo co.... sąsiad ma to po roku użytkowania sprzedał go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Nie znasz sie kolego @piotra na landinim i nie pisz ze skladany niewiadomo z czego bo to mf tylko ze niebieski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

No mówią że skrzynia biegów CARRARO przedni napęd też EHR jak się nie myle BOSCH silnik YANMAR no to mi się wydaje być dobre zestawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

5h jeśli chodzi z wrotnośc i poręcznośc powinien byc bardzo dobry. Jeśli chodzi o widoczność do tyłu super chodzi mi oczywiście o zaczepy i zaraz za ciągnikiem. Zgadza się tam jest wiele podzespołów mf starszych modeli a silnik nie wiem czy nie perkins. Silnik jest perkinsa kabina i wnętrze bardzo podobne jak w serii 2400 którą mf przestal produkować 2 czy 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Chodzi mi o ciągnik małej mocy do warzyw praca przy opryskiwaczu i takie rożne duperele i do tego chyba takie wolnossące 70KM to świat i ludzie ciągnik z rewersem ma byc ale bez EHR bo w małym to nie przydatne tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

polecam w 100% silniki yannmar mają najnizsze spalanie jakie moze byc , ciągnik jest bardzo wzrotny , dobrze wyciszony , komfort w srodku bardzo dobry , jezdzilem taki to nie w porownaniu do innych marek , malo awaryjny , @piotra a inne ciągniki nie są skladane ? a pozatym przedni most carraro , bosh to same znane firmy ktore w większosci ciągników są montowane , a pozatym to nie zadek koreanski ciągnim jest to ciagnik wloski przychodzący prosto z fabryki w calosci nie jest skladany w polsce


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

a wiecie jak z cenami, bardzo podoba mi się ten traktorek, tyle że pewnie dużo droższy od case czy NH,

kiedyś przymierzałem się do NH t3000, one też mają silniki yanmar i bardzo je chwalili, (t3000=mistral, tylko inny odcień niebieskiego, produkowany przez landiniego dla NH)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawca    0

cena nie jest az tak wygorowana patrząc na wyposarzenie itp

Cena nie jest zbyt duża, jak na taką klasę ciągnika. Silnik to oryginalny perkinks.

 

Cena nie jest zbyt duża, jak na taką klasę ciągnika. Silnik to oryginalny perkinks.

Przepraszam. Alpine ma japoński silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

silniki yanmar mają najmniejsze spalanie jakie może być , w ciagniku landini mistral jest silnik yanmara i ten ciągnik pobił swiatowy rekord w najmniejszym spalaniu , a jako pomocyniczy to alpine ten 70km nadaje sie jak żaden inny , cena nie wysoka a ciągnik z górnej półki jest


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didrzej    4

Zastanawiam się jaki ciągnik wybrać pomiędzy Landinim alpine 70 a NH t4 65, jeszcze nie dostałem pełnej oferty od delera landiniego tak że w tym momencie nie mam porównania cenowego, ale jeżeli chodzi o stronę techniczną, awaryjność, funcjonalność koszty eksploatacji itd... przedstawcie swoje opinie i czym to uzasadniacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dreik
      Witam posiadam ciągnik Lndini 8550(mf 294) chciałem wymienic olej w tylniej zwolnicy nigdzie nie widze korka spustowego ani do wlewania i niewiem czy jest połączona zwolnica ze skrzynią biegów bo jak sprawdzałem na stronie shell to niby jest osobny olej do zwolnicy. Jaki polecacie olej do skrzyni biegów
    • Przez xzibit0000
      Witam. Mam problem dłuższy czas. Mianowicie falowanie obrotów ciagnika. Czasami podczas gaszenia sam zwiększa obroty i powoli gasnie. Na niskich obrotach słaby. Dopiero gdy turbina zaskoczy to coś tam czuć ale to musi się konkretnie rozgrzać.
      Filtry wymienione. Pompa Delhi. 

    • Przez mrrobsont
      Witam ! Od niedawna jestem posiadaczem Landini legend 145 deltasix 2002r. Traktor po ruszeniu wyświetla błąd AL 93 i czasem AL 96 i cały czas wyje buzer. Ciągnik normalnie jeździ zmienia biegi tylko poł biegi uruchamiam ze sprzęgłem  a powinien chyba bez. Proszę o pomoc co to może być. 
    • Przez DAREX
      Witam wszystkich mam taki problem w Landini legend 115 mianowicie gdy zapalam ciągnik to tak jakby był na hamulcu wciskam przycisk półbiegu to się odblokowuje jadę na tym półbiegu i włączam półbieg i naciskam sprzęgło to ciągnik zachowuje się tak jakby hamował. Może ktoś na forum by coś  mi podpowiedział co może być przyczyną tej usterki
    • Przez Szmaja
      witam!
      Chciałem założyć temat typowo do landini 8550, ponieważ nie dawno kupiłem i chciałbym dowiedzieć się o nim jak najwięcej.
      głównym bólem mojego landini jest to że nie działa, albo nie wiem jak wyłączyć hydraulike na której dźwigni, zmieniam i kręce wszystkimi ale coś nie chce zaskoczyć.
      a jeszcze jedno jak powinny być ustawione zawory ?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj