Skocz do zawartości
MANIEK21071995

Cągnik rolniczy z turem i mikrusem czy koparko ładowarka????

Polecane posty

dawidg2    30

Może pod koniec tygodnia będzie stała już u nas bo będzie dobra rama. jeszcze zobaczymy jutro mają przysłać ofertę na zabudowę.

Wiadomość z agroFakt.pl

ReMeK8250    30

@MANIEK21071995 łatwo powiedzieć bierz nowszego jak cena używanego 200 tys. w bdb stanie takiego właśnie modelu 3220 a nowszego 3230 koło 600 tys. jakby to takie było tanie to sam by też wziął :P . A druga sprawa to licz się z tym że tak jak fastrac taniej wyjdzie Cię niż ciężarowy (ale inne ciągniki napewno nie) policzyć same opłaty za samochód (winety, itp.) nie mówiąc o spalaniu i już wiele mniej wychodzi. A skoro masz SĄSIADA, który robi takie roboty ziemne to na co ty liczysz? Jeszcze jak ma takie sprzęty jak wymieniłeś... :blink: Nie ma sensu napewno nie z takim sprzętem jak tu kompinujesz sam robie w takiej branży, więc wiem, a koparko ładowarke uzywaną można kupić a nie wszystko nowe chyba że Cię stać...

jaro    163

Z pewnością-ale operator Mikrusa (znaczy ja :D ) z pewnością przy tym operatorze nie wysiada-ba zaryzykowałbym stwierdzenie że mimo przygniatającej przewagi technicznej gościu poczyszcza rowy wolniej niż ja byle jakim sprzętem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się