Skocz do zawartości
kkk2006

Obciązniki do ursusa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grzes123    0

Witam mam małe pytanie jakie sa wymiary przednich obciążników w ursus 385 ponieważ chciałbym zrobić B) tylko niewiem jakie są wymiary.Prosze o szybkie odpowiedzi z góry dzienki

grzes123    0

Ten link co ty mi dałeś jest do obciążników na koła a mi chodzi o obciążniki na przód.Jak ktoś mógł by zmierzyc

Wiadomość z agroFakt.pl

crvx40    7

ja mam przy 1014 z przodu od zetora czyli te wieksze jak chcesz moge ci zmierzyc

gucik131    7

te po spodem maja : 55cm szerokość później w dół 11 cm (kont 90 stopni), później na skos 19 cm i poprzeczka dolna 27 cm. Właśnie jestem w trakcje robienia :) pozdrawiam

grzes123    0

Wielkie dzienki oto mi chodziło o dlokładne wymiary.A tak nawiasem muwiadz z czego bedziesz robił obciążniki??

gucik131    7

z blachy ze starego pieca kolego właściwie już zrobiliśmy tz obudowę a do środka dam bloczki betonowe. już mam zrobione tylko zamocować ale zimno i leży to "pudło" w piwnicy.

tomus88xD    19

skoro mowa o obciążnikach.. to chciałbym się dowiedzieć ile waży jeden tylni? i ile się ich montuje? bo są krótsze i dłuższe piasty..

gucik131    7

ile waży to nie wiem ale ok 30 kg jeden krążek ja mam po 5 sztuk a widziałem po 6 i 8

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

skoro mowa o obciążnikach.. to chciałbym się dowiedzieć ile waży jeden tylni? i ile się ich montuje? bo są krótsze i dłuższe piasty..

Krążek waży 32,8 kg, powinno być ich po 5 szt na koło, Ursus 1614 ma po 8 szt na koło.

tomus88xD    19

tu akurat wysłałem maila 2 dni temu i nie odzezwał się koleś od tych obciążników.. na allegro jest kilka ale nie jest tam napisane ile sprzedają tych obciążników i czy kompletne z piastami i szpilkami.. na razie poszukam wśród znajomych w "okolicy" a jak nie będzie to chyba z jakiejś aukcji..

urszula    0
Napisano (edytowany)

Witam. Mam pytanie ile kg obciązników ma na przodzie 1014. Ma też obciazniki w przednich kołach? jak tak to ile i po ile kg? pozdrawiam

Edytowano przez Marcin91

ursus55    11

Zgadza się na przednich kołach nie ma obsiążników jest tylko tarcza i felga nowego typu i zestawienie starego typu.

locke    291

Na przodzie są pod serwem 7 sztuk,jeszcze możesz mieć pod lampami i w środku pod filtrem powietrza też są.Ale to zalezy od tego kto ile sobie zamówił w fabryce.

Piotr1216    1128

Witam. Mam Ursusa 902 i chciałbym do niego kupić tylne obciążniki kompletne. Wiecie gdzie można je dostać w woj. warmińsko- mazurskim, albo macie na zbyciu, ponieważ są mi pilnie potrzebne :) .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się