zazoa9

Ursus 7524

Polecane posty

zazoa9    0

Czy produkują jeszcze Ursusa 7524 ? Pytanie zadaje z prośby sąsiada , bo ma zamiar kupić tego Ursusa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

już ni ,bo nie spełniał norm Euro 3a , ale są produkowane podobne modele 6824 9,5 KM i 8024 - 110 Km ten jest naprawdę fajny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazoa9    0

Szkoda , że już ich nie produkują , bo mój sąsiad chce kupić tylko ursusa i żaden inny ciągnik innej marki nie wchodzi w grę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

6824 czy 8024 to nowsza wersja 7524 po prostu. Nowszy silnik.

8024 ma jeszcze EHR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

jak mnie cos takiego denerwuje jak produkowali to chętnych nie było a teraz to by kupił jak już nie ma niech jedzie do fabryki to mu złorzą na życzenie takiego jakiego zechce


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

A może nie miał kasy wcześniej co ?

I za co miał wcześniej kupić ? Za ładne oczy ? bo chyba nie dają !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

no ale skoro teraz go nie produkują to po c pisać że in by chętnie kupił z kabiną SPS jak już ich nie robią albo coś innego wystarczy wejść na stronę ursusa i zerknąć jakie modele i z jakim wyposażeiem teraz robią albo zadzwonić do nich i zapytać czy nie zrobią tekiego na zamówienie


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech sąsiad zadzwoni do Ursusa i się popyta czy by mu nie złożyli (w co wątpię), lub czy do ursusa 8024 mogli założyć maskę z AgroBisa, a jak nie to niech sobie kupi 6824 AgroBis albo niech jeszcze raz zobaczy te nowe maski bo naprawdę fajne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez emtecc
      Witam
      Użytkuje ktoś siewnik stopkowy Agro Masz 2.5m z ursusem 3512. Ma to sens czy tylko męczenie się? Sama waga (590kg) siewnika nie napawa optymizmem 
    • Przez TomaszN
      Witam czy może ktoś posiada komplety przedni napęd od ursusa 5314 ?
    • Przez Bandziornoo
      Witam wszystkich jestem nowym posiadaczem ursusa 3512  97r  nieznam się zbytnio na tych traktorach  ale podczas jazdy z górki jest cichutki jak chybryda ale już pod górkę  coś wyje tak jakby Między silnikiem a skrzynią biegów  mam tylko nadzieję że to nie będzie skrzynią biegów  a zwolnic tam nie ma  ?? Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Piotr5314
      Witam posiadam 5314 z 96r i prosze abyście napisali coś na jego temat tylko obiektywnie <_<
    • Przez Jamalek
      Witam,
      Zwracam się z prośbą o podpowiedź w dwóch tematach
      1) Nasz ursus zaczął w ostatnim sezonie dość mocno kopcić na czarno szczegolnie podczas pracy pod obciążeniem. Od czego może to być. Oleju nie bierze, słaby nie jest, czy pali więcej nie wiem nie sprawdzaliśmy leję się i jedzie. Może trochę ciężej pali na zimnym silniku szczególnie teraz w zimę- one ogólnie ciężko pala zimą ale teraz jakby trochę bardziej. Dwa sezony temu miał robione wtryski, ale czy sa ok to nie wiem. Wyciągać je do sprawdzenia czy szukać gdzieś indziej.
      2) Co się dzieje jak linka od ssania na ciepłym silniku nie chce się wcisnąć, na zimnym wciska się bez problemu. 
       
      Dziękuję za wszystkie podpowiedzi 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj