Skocz do zawartości
Piotrz98

Ciągnik na 55ha

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PatrykGY    4

Moja propozycja:Valtra n142 versu silnik 4 cylindry ale ten sam model co szóstka tylko że 4 cylindry pojemność 4900 cm3 do tych prac co napisałeś będzie idealna tylko nie wiem jak z ceną.Czytałem o niej w gazetce valtra team czy jakoś tak. i rolnik z Jaroszewa koło Gniezna ją posiada i przy 900 mtg miała tylko jedną awarię drobną coś się na wale korbowym przestawiło i komputer nie wprowadzał na wysokie obroty ale przyjechał serwis i za usługę nie wziął nic.Pierwszy przegląd kosztuję 1000 zł a kolejny już 5000 zł bo są wymieniane wszystkie filtry i takie tam :D

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotr6530    0

No tylko kolega Piotrz98 napisał że musi to być 6 cylindrów a nie 4.

Osobiście polecił bym JD 6630 comfort lub Valtre T 141 HiTech

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Organista3303p
      Witam mam zamiar zmodyfikować moje 20 ha gospodarstwo moim celem jest zakup ciągnika.
      Traktor do tej chwili jaki miałem to był zetor 5211 i ciapek mojego taty. Ziemie mamy od 3 do 6 klasy. Traktor ma pełnić role ciągnika głównego. Moje środki na zakup ciągnika wynoszą 50 tyś. Z góry dziękuje na podane mi wszystkie odpowiedzi.
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez r10tomek
      Witam:)
      Planuje kupić nowy ciągnik na około 50ha.
      Mam mały problem ponieważ nie wiem jaki ciągnik wybrać! Ciągnik ten będzie głównym ciągnikiem w gospodarstwie czyli będzie pracował z pługiem przyczepa do sianokiszonek uprawa ziemi oraz transport. Jaki byście radzili 4 czy 6 cylindrowy i z jaką skrzynią bezstopniową czy zwykłą? Proszę o wasze wypowiedzi pozdrawiam. W gospodarstwie są jeszcze inne 4 ciągniki ( Ursus 1224, Zetor 8111, Ursus C-360 i C330)
    • Przez piotrc330
      Dzień dobry jaki ciągnik wybrać na ten areał cena do 120tyś. Ciągnik ma być prosty, mało awaryjny , oszczedny wmiare komfortowy . Do lekich prac bedzie 330 . Bez przesadnej elektorniki , łatwy w serwisowaniu , moc 90-115km
    • Przez Maikel1987
      Witajcie może mi ktoś doradzi czy lepiej na taki areal , czy lepiej mf255 czy c360 3p ? Co jest lepszym wyborem ??