Zaloguj się, aby obserwować  
latajacy

New Holland

Polecane posty

latajacy    0

Moze ktoś wie jak sie sprawują ciagniki New Holland??Chodzi mi o awaryjność i spalanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

lol

na jaki areal?

bo taki smok to juz musi miec kilkaset ha do obrobienia i w cholere sprzetu pod siebie bo sam ciagnik to nic

 

pozdrawiam

YacentY


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom teraz mam tylko ok 180 ale mamy juz zapewniąna dzerżawe 100ha a wiec bedzie miał sie na czym wszaleć :) jak chcesz pogadać na tema nh to odezwij sie do mnie na gg 8467051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

po to jest forum zeby tutaj gadac :P

co do NH to nie mam wiele o czym pogadac poza tym ze te ciagniki mi sie podobaja i kiedys bylo dosc blisko zeby kupic tl100

ale looz, u nas w okolicy bliskiej nikt tym nie jezdzi ale u nas jest malo duzych gospdarstw,

teraz jest jeden obszarnik ktory w tym sezonie mial cos kolo 300ha burakow i on wlasnie ma jd 7810 i do tego tm165

malo goscia znam wiec wiele sie nie dowiem na temat tej maszynki

u nas w okolicy prym wioda mtzty

ale srednia gospodarstwa (tych ktore licze jako gospodarstwa) to jakies 50ha wiec to cos innego


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedaleko nas mam facet tm90 jest bardzo zadowolny....niepowiem Ci ile dokładnie pali ale z tego co słyszałem jest bardzo oszczedny...i co najlepsze jest zwiny i ślny :).....a nie wiecie kto chciał by kupic U1634

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

ja juz pytalem co i za ile ten 1634


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

u lala cena wydaje sie calkiem do rzeczy :P

tylko 8tys wiecej niz dalismy za 100km zetora z 96 :P

przekaze znajomemu co sie rozgladal za taka maszyna

ile godzin nabite?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumun19    9

Ja moge cos dodać na twemat NH.U mnie we wsi gostek ma TL100 i sie skarzy na niego.Kilka razy był serwis bo mu sprzęgło wysiadało i strasznie skrzynia biegów sie psuje.Ostatnio powiedział ze wolał by kupic Zetora który jest mniej awaryjny,ale który wiecej pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

a na ile bys wycenił 1634 Zu z 10/99 z 2400 mtg opony przód 420/70-28 tył 20.8-38. haki, podnosnik bosch ale nie EHR 6900 użdzig skrzyna trójka fotel pneumatyczny elektryczne właczany przedni naped. jestem drugim włascicelem.


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

hmm 80 dobra cena tez na tyle bym go wycenił:cool


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

u mnie w okolicy pracuje kilka nh bis-ów i tdd i tm140 no i nikt nie narzeka

 

70-konny bis w porównaniu z zetorem 7341(78km) saprawuje się lepiej w pracach lekkich i transporcie , nie można porównać ich w cięzkich przacach bo nh orze sztywną 4 (strasznie szybko) a zetor naprawde sporą 4 kvernelanda (troche sie ślimsaczy) no i nh pracuje bezproblemowo ze sporym agregatem od mtz a zetorek pracuje z agregatem od u3514

 

te 8km chyba nie robi dużej różnicy , nh ma chyba lepszą skrzynie, ale zetorek też jest fajny


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

hej luk2782 masz na sprzednie jeszcze tego U1634 facet z wioski szuka takiej maszyny jak mozesz odezwj sie na gg lub podaj do siebie


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

użytkuje ktos albo słyszał ktos opinie o New hollandzie serii TVT najlepiej o 155. interesuja mnie opinie o tych traktorach albo o Case CVX lub Steyer CVT. ciekawy jestem jak sprawdzaja zwłaszcza ich skrzynie biegów.


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emuel    1

my myślimy o nabyciu sobie NEW HOLLAND TD80D może ktoś wie jak sie sprawuje ta maszynka. Bo mi jeden mówił że skszynie biegów to mają plastikowe ale niewiem czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józek    0

Znajomy ma taki ciągnik, ale od niego sie prawdy nie dowie, bo co on ma to jest znakomite i w ogóle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

Poczytajcie na PPR o ciągnikach NH ale tak posty z zeszłego roku. Nie było tam za dobrze pisane o serii TDD. Ja nie mogę nic o nich napisać bo nic nie wiem na ten temat. Może za jakiś czas bo na mojej ulicy gośiu właśnie przyprowadził jakiegoś NH niby 90 konnego ale serii nie widziałem. Tylko głośno mu skrzynia jęczy jak się rozbuja.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

Re: New HollandJa moge cos dodać na twemat NH.U mnie we wsi gostek ma TL100 i sie skarzy na niego.Kilka razy był serwis bo mu sprzęgło wysiadało i strasznie skrzynia biegów sie psuje.Ostatnio powiedział ze wolał by kupic Zetora który jest mniej awaryjny,ale który wiecej pali

 

ja tez taka opinie słysząłem o tl100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

tak z 2002 roku jest wiem dlatego mówię ze chodzi mi o symbol bez A na końcu a o nowych mało mogę pwoiedziec bo niewidziałem ani jednego w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W okolicy rolnik ma nh 90 i po 2 latach mu skrzynia zaczeła szarpac i ogólnie dymi przy przyspieszaniu mówił tez ze jakoś do 1500 obrotów słychac taki jek w skrzyni. wiem że nh ma przewód od smarowania skrzyni w środku skrzyni i to ponoc jest awaryjne, ten co ma nh 90 to mówił ze gościu skrzynie zajezdził z powodu penknietej rurki od smarowania bo nie ma zadniej kontrolki od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzyszt0f
      Witam, doradźcie jakiej mocy ciągnik wybrać na ok 45/50ha myślę nad MF 7s155 albo 7s180 (tylko mf wchodzi w grę) 7s180 przemawia na przyszłość tym że mogę go podnieś do 210km a chyba 7s 155 nie da rady do 200km podkręcić? 
      W przyszłości myślę kupić bezorkowiec, albo jakiś dłutowiec i zastanawiam się nad mocą ciągnika? 
      ziemie w 95% piaski 
      doradzicie coś? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
    • Przez c308
      Witam doszło mi do moich 8 ha 10 ha do obróbki chiałbym kupić nowy porządny traktor w przedziale mocy 70_110 km co proponujecie.Zastanawiam sie nad Tureckim hattatem 398 kolega ma,Jakims lovolem oraz Arbosem napiszcie co polecacie najbardziej,Ciągał by prase,pług cztery skiby,agregat 3 m,przyczepe 5 t.
    • Przez upadłymtz
      Witam. Stoję przed wyborem ciągnika ok.90 koni. Oglądałem wyżej wymienione modele i nie wiem na co się zdecydować.
      W Case skrzynia 12x12 rewers mechaniczny i podnośnik mechaniczny. W New Holland tak samo. Zetor dużo lepiej wyposażony, ale trochę się boję bo ostatnio różne opinie o nim chodzą. Zetor z 2021 roku, jeszcze bez ad blue. Użytkuje ktoś z was takie ciągniki? Jak z awaryjnością?  Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez damianos95
      Witam proszę o podpowiedź co wybrać lepiej renowke 103.54 czy case cs94 renowka full mechaniczny ciągnik czy case skrzynia mechaniczna nie wiem czy jest polbieg jedynie ma ehr i silnik sisu
      Co będzie lepsze na ponad 20ha praca z turem orka agregat itd co będzie tańsze w naprawie dostępność części czy ogólna awaryjnosc tych ciągników 
      Cena dość zblizona jednak 10 lat różnicy między nimi 
      Jakie opinie o silniku sisu jak spalanie awaryjnosc czy części i jeszcze do znawców tematu jakie tam są tuleje ?
      Ogólnie co byście wybrali i dlaczego 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj