sidwinder

Pompa w beczkowozie dymi i piszczy

Polecane posty

sidwinder    0

Witam mam problem z pompą od beczkowozu podczas napełniania beczki pompa zmieniła warkot na piszczacy a jak dam wieksze obroty to leci dym z odpowietrznika(biały ) i pompa słabo ciągnie i jeszcze dodam ze z odpowietrznika nie wydostaje sie nic oleju (a powinno troszeczke )

z góry dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saherb    36

Ty też masz problem z ortografią (powinno być "pompa" zamiast "pąpa") i stylistyką budowy zdań. Brakuje też kropek, przecinków, spacji, wielkich liter i polskich znaków.

Pompa chyba nie ma smarowania i się przegrzewa. Stąd takie objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    636

To mogą być łopatki :D Olej sprawdzałeś regularnie w pompie ??


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sidwinder    0

Tata kupił ja w niemczech 8 lat temu 5 tys litrów.

Zawieżliśmy ja do mechanika i trzeba wymienic łopatki i łożyska. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolwik1990    1

Panowie ja też mam problem ze swoja beczką gdyż też pompka od oleju nie podaje go na pompę co może być przyczyną??? Pompa T509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

pokręć zaworem od regulacji ilości oleju, albo się dysza zapchała i nie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

Sprawdź czy w ogóle ciągnie olej ze zbiorniczka. U mnie było to samo i musiałem łopatki wymienic i pompkę olejową. Koszt 600 zł. Ale teraz działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolwik1990    1

No właśnie nie ciągnie. Chyba to będzie wina pompki olejowej łopatki wymieniałem pół roku temu. Tylko nowa pompka olejowa do tej beczki coś koło 700 zł będzie kosztowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

moglo sciac klin na walku napedu pompki smarujacej-ja tak mialem, odkrec i sprawdz


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

a co tam moglo sie zepsuc, to skomplikowana maszyneria jak nie przymierzajac budowa cepa :D -odkrec dekielek z gory i popatrz czy chodzi krzywka ktora napedza tloczki. chyba ze odkrecily sie sruby regulacyjne smarowania i nic nie podaje.

zakladam ze ta pompka jest taka sama jak u mnie, bo to czasami roznie bywa.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolwik1990    1

Panowie a czy w tym zbiorniczku na olej nie powinno być małej dziurki żeby miała skąd czerpać powietrze bo poregulowałem ja ile się dało i niby troszkę oleju z niej wyleciało, wymieniłem olej na rzadki ale też troszkę poleciało i znowuż nie leci. A może jakiś brud wpadł w środek. Ma ktoś jakieś pomysły? Bo już sam nie wiem co robić czy wymieniać na nową czy pobawić się jeszcze trochę z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolwik1990    1

Panowie tak jak mówiłem nie było odpowietrzenia zbiornika i przez to nie ciągło. Odkręciłem korek i poczekałem może 2 minuty i od razu olej leciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Nie chcę zakłądać nowego tematu więć postanowiłem zapytać tu. Posiadam Beczkowóz Kaweco ( jest w mojej galeri ) w którym to zepsuła mi się pompka olejowa w pompie. Niegdzie nie mogę jej dostać wie ktoś może gdzie można takie pompki dostać? Niebawem wstawię jej zdjęcia.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lagunal6    2

Sprawdź czy w ogóle ciągnie olej ze zbiorniczka. U mnie było to samo i musiałem łopatki wymienic i pompkę olejową. Koszt 600 zł. Ale teraz działa bez zarzutu.

 

A po jakim czasie od włączenia beczki powinien pojawic sie olej w oczku?I ile kropel na minute powinno kapac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0889    1

 W lato prawie ze od razu się pojawia, a w zimę jak olej gesty to po chwili. a ile kropel to nie wiem, w mojej lecą po dwie ale częściej jak co pol minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lagunal6    2

poł minuty?chyba miałeś na mysli co pół sekundy.U mnie pojawia sie gdzies po minucie i kapie już kropla za kroplą.Ale też mi sie wydawało ze powinno od razu zaciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0889    1

spr wężyki może gdzieś  nieszczelne są, albo olej za gesty, jaki używasz?

u mnie co 15-20 s gdzieś kapią 2 krople jedna za druga i jest ok, kiedyś to  1 na minute kapała ale miałem popękane wężyki.

jedna za druga to chyba za często, u kuzyna w nowszej pompie kapie gdzieś co 5 s tylko ze on ma smarowanie w jednym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Arasowsky
      Witam! Pomogliście mi już parę razy, więc i tym razem pewnie znajdziecie rozwiązanie mojego problemu. Mam w swoim T25 tura i z tą sekcją jest wszystko ok. Jak podniesie na maksimum to nawet wajha sama odbija do położenia neutralnego. Natomiast z podnośnikiem, czyli drugą sekcją jest taki problem, że od niedawna zauważyłem jak dojdzie podnośnik do samej góry to wyrzuca olej w okolicach pompy.  Ktoś przerabiał taki problem? Co może być tego powodem?
    • Przez lukasztusin123
      Witam.
      Valtra Valmet 8150, gdzie zamontowana jest pompa, która odpowiada za ciśnienie oleju w skrzyni biegów?  Czy ta sama pompa odpowiada za skrzynię biegów, oraz za całą resztę hydrauliki w traktorze? (wspomaganie, podnośnik itd.)
    • Przez arkadian12
      Witam
      Na OLX
      https://www.olx.pl/oferta/pompa-wtryskowa-international-ihc-case-steyr-mccromick-CID757-IDscaBz.html#e922f8c6a6;promoted
      znalazłem takie ogłoszenie. Potrzebuje do mojego case 956xl z91r pompę. Akurat mam nowszy model VE i do niej nie ma części zamiennych (głowicy) tylko na specjalne zamówienie w BOSCHu.  Ta z ogłoszenia jest do wcześniejszego numeru seryjnego typ VA. Widzę, że jest sporo osób oglądających czy ktoś już może kupił tą pompę, jak się sprawuje. Czy lepiej szukać używanej. Mojej nie da się zregenerować.
    • Przez JumperTomek
      Witam, jak rozpoznać czy posiadam lewą, bądź prawą? Mtz 82 z 94r.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj