RolnikMat

John Deere 1470/1570 CWS/WTS

Polecane posty

groszek    0

Wydaje mi się że ceny raczej bedą jeszcze troche niższe ponieważ na nowy prow jest mało kasy, pozatym jakieś punkty więc trudno bedzie dostać, liczą sie ci którzy juz mają podpisane umowy czyli nie za dużo potencjalnych klientów, Firmy powinny zabiegać o nich jak najlepszą ceną a nikt raczej do 2013 nie wylozy swojej kasy no chyba ze mała grupka a po 2013 niewiadomo co bedzie:) więc na moje wlasnie rozpoczyna się dobry okres do kupna ;) popatrzcie na oferowane promocje a powinno byc jeszcez lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky    1

jakby taką 14-kę sprzedawali po 240-250 netto to dużo ludzi by się skusiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

całkiem niezłe są te wasze pobożne życzenia


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seat    2

yacenty powiedz jaką cenę wynegocjowałeś na jd 1470, bo jak jeden diler powiedział mi 90 tyś euro netto, to płakał że już po kosztach go puszcza. Ciekaw jestem ile można wynegocjować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

moj diler jest teraz na urlopie - nie mam jeszcze ostatecznej ceny.

twoje 90 też nic nie mówi - bo nie wiadomo jaka to konfiguracja maszyny.

moje kombajny są dość mocno udziwnione więc cena będzie wieksza.

ja chce z lepszym hederem z kopiowaniem terenu, z wózkiem, stołem i rozrzutnikiem plew


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky    1

Yacenty : Sa przecież jakieś wyjściowe specyfikacje kombajnów i zawsze o takich mówiemy

 

p.s jdeere 1470 to nie prom kosmiczny i oprócz stołu wózka rozrzutnika plew poszerzenia kół i powiększenia zbiornika za dużo opcji juz nie pozostaje do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

ok, pierwsza cene dostałem 102tys.

stół ZURN, wózek polski, 3 siłowniki przenośnika pochyłego, opony 28.1

zeby była jasność heder 316 (4.8m)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seat    2

yacenty uważasz że warto brać rozrzutnik plew, bo ja słyszałem że jak heder ma powyżej 6m to wtedy warto brać. A opony 28.1 to chyba mają 70cm szerokości- tak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

nad rozrzutnikiem sie zastanawiam,

28.1x25.4=713,74 czyli mają około 710

następne w kolejce są 30.5 czyli około 774,7


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

rozrzutnkim plew jest po to jak bedzie dużo gubił to równo bedzie rosło a bez rozrzutu to sa drogi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Rozrzutnik plew kolego jest po to zeby w zbieranej slomie nie bylo plew tylko czysta słoma. Gdyby mialo po tym "rowno rosnac" :) to dopiero by był cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ja bede u siebie montowal rozrzutnik wlasnie po to zeby rowno roslo.

 

w slomie to masz i tak glownie ziarno z wytrzasaczy ktorych rozrzutnik plew nie dotyczy. te co wypadna przez sita to i tak trafiaja pod walek slomy, wiec chyba za duzo do balotow ich nie naleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

a niekturzy co mają nowe kombajny narazie nie powiem jakaie to więcej gubi jak po biozonie co się mu spieszyło nie powiem bo na nawrotach zgubi ale kupel ma kobajn ze wskaznikami na sitach i na klawiszach to je wyłoczył bo nie umie wyregulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

kolego mógłbyś zacząć pisać po polsku?

ni cholery nie idzie cie zrozumieć na trzeźwo, po % to już wogole jakas magia jest co ty chcesz do nas powiedziec


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

jak się spieszy to wiecie co się cieszy a na pisownie to nie wzracam uwagi do yacenty to mało wypiłeć % nie ma smaku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

to zacznij zwracać uwagę, bo przestaniemy się lubić


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seat    2

Wiecie że jd jest największym producentem kombajnów na świecie, zajmuje pierwsze miejsce (45%), na drugim miejscu są claas i nh mają po 19%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

też byłeś na kombajnowych drzwiach otwartych?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

uważam ze tego typu spokania są bardzo inetersujące, można przyjść na chwilę dowiedzieć się wielu ciekawych informacji teoretycznych, obejrzec jakies animacje, później podejść do 2 maszyn, Panowie dokładnie opowiadają co i jak.

Bardzo dobrze ze firmy organizują tego typu imprezki, z tego co się orientuję podobnie wyglądają spotkania u konkurencji. ludzie nie zdecydowani mogą się bardzo dużo dowiedzieć


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seat    2

też jestem tego zdania, byłem wcześniej na pokazach nh, na polu prezentowali maszyny w pracy, ale prezentacja jd była ciekawsza, lepiej wszystko pokazali, wytłumaczyli. Jak tam yacenty przedstawiciel wrócił już z urlopu, negocjacje posuwają się do przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

wrócił, mnie teraz nie ma w domu więc nie wiem co tam ojciec ustalił ale raczej ten etap jest już za nami


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

i generalnie jak w kalejdoskopie, w weekend ojciec z kims tam gadał, coś tam oglądał i dalej duma co tam wybrać aby było najlepiej - ciekawe czy zdąży z tym dumaniem aby kombajn zajechał na zniwa


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevorfarm    0

Witam.Posiadam JD 1550 WTS od maja tego roku,kupiłem gdyż był tańszy od 1570 o 50 tyś, zł(zaliczkę wpłacałem w grudniu 2009). W żniwa wykosiłem 416 ha bez najmniejszej awarii.Wydajność duża , spalanie małe, polecam szczerze. Kosiłem grykę na polu z 4 innymi kombajnami (3 NH i 1 Claas)-tylko moj jelonek wchodził na na wszystkie górki( brać szerokie lacze) i jako jedyny w całej okolicy nie zakopał się ani razu w tym roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

to jakie masz te szersze lacze? jakas fotka w galerii?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
    • Przez Ursusss
      Witam John Deere 7430p 2007r
      Wszystko działało pięknie po włączeniu świateł włączyłem długie i wszystkie wyświetlacze zgasły odrazu go zgasiłem i teraz jak włączę zapłon to pika i wyświetla traktor z 2 przyczepami i włączają się awaryjne co to może być?? Pomocyyy
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj