Skocz do zawartości
das21

zetor8111/ursus912

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Godlech912    0

Jaką kabiną... Kabinę mają tę samą. Zetor może mieć ale nie musi gruby dach oraz może mieć trochę lepsze wyciszenie kabiny np. tapicerka w środku, wykładzina gumowa itp. No i drzwi w Zetorze otwierają się nie na błotnik tylko w przeciwnym kierunku. (To według mnie jest sporą wadą- widoczność) Poza tym to są te same ciągniki, chociaż stereotyp mówi, że Zetor zawsze dużo pali i w większości przypadków tak jest. Sąsiad ma Proximę Plus to prawie wcale go nie używa, bo mówi, że to smok okropny ;p

Wiadomość z agroFakt.pl

Zetor12111    0

Zetor 8111 ma już gruby dach bo 8011 nie miały wszystkie grubych dachów.Jeżeli ma ten dach to jest zdecydowanie ciszej w środku niż w 912 , a co do spalanie to jak może byc większe jak zetory i ursusy z tej serii mają te same silniki.

@Godlech912 dlaczego sadzisz że drzwi w zetorze utrudniają widocznosc? Ja posiadam 12111 i drzwi nie utrudniają mi widocznosci same się domykają bo są na siłowniki

Godlech912    0

Nie no ja się akurat z tego śmiałem bo taki stereotyp panuje, że Zetor pali dużo. Ktoś kupi Zetora i będzie gadał, że Ursus pewnie pali mniej a guzik prawda bo skoro są takie same to i palą także tyle samo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się