Zaloguj się, aby obserwować  
Ursusik

Obciążniki do Ursusa

Polecane posty

Ursusik    1

Czy wie ktos może gdzie takie odlewaja i gdzie je można kupic,licze na waszą pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A do jakiego modelu?

Popytaj na skladnicy części lub w komisie z używanymi ciągnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
Czy wie ktos może gdzie takie odlewaja i gdzie je można kupic,licze na waszą pomoc :(

 

przeczytalem Twoje pytanie 3 razy ale dalej nie wiem czy interesują Ciebie obciążniki na przód czy na tyl i czy ma to być balast na kola czy mocowany gdzies do ramy


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

no to trzeba bylo obrazu :( ale do tylu, czy do przodu??


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

na twoje będą pasować od ciapka i 60. Celownik ma od ciapka. zobacz jego foty.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Były kiedyś takie na allegro po 300 zł, jak nie to na składnicy powinni sprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

takie od ciapka to widzialem tydzien temu na allegro ale wariat krzyczal po 120 zl za sztukę.

ja mam komplet i to zdjętych ale nie sprzedaje bo mogą być potrzebne (obecnie akurat nie są bo opryskiwacz/rozsiewacz i nosnik wystarczają za dociążenie).


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusik    1

No i dla tego jutro jade zamówic cały komplet na składnice bo nie mam innego zródła ze by takie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I jak zamówiłeś już? Jak tak to można wiedziec ile sobie za nie liczą? Kiedyś pewnie też będę musiał się rozejrzeć za obciążnikami do mf 255.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusik    1

Nom Jutro jade odebrać,Ja mam koła i felgi jak przy c-360 czyli 14.9-28 to zamówiłem maxymalnoł ilosc czyli 210 kg,takie jeśli mas mf to pewnie by ci nie pasowały,ale sprowadzaja tez specjalne do mf,Ja za te dałem 1220 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to ładnie liczą, 6 zł za kilogram. Myślę, że nie powinno być większej różnicy w cenie tych do mfa bo to zwykłe odlewy są, ale kto ich wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistqo    0

Takie odważniki kupuje się w sklepie rolniczym na zamówienie i jest to bardzo łatwo dodać tylko przy zamówieniu trzeba powiedzieć wagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Np. nalewając wody do kół, tylko że taraz jest zima i nie zabardzo ;)

A tak to poszukać na składnicy lub na szrocie [czy też od kogoś odkupić] używane obciążniki na koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

w gazecie czytalem ze koles odlal sobie takie obciazniki z betonu i przymocował do kola za pomoca 4 srub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja bym proponował założyć od c330 albo c360 sam mam zamiar kupić obciążniki do swojego 3512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

O ile się nie mylę to @Celeronik ma w swoim Ferdku założone obciążniki od 330 ;) Więc da radę założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

To zawsze można przerobić w 3512 jest u mnie są trzy dziury na mocowanie obciążników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Arkadinho
      witam! od jakiegoś czasu mam problem z licznikiem motogodzin, zauważyłem że od jakiegoś czasu się zatrzymał i chciałbym to naprawić ale nie wiem jak się do tego zabrać, gdzie ta linka jest puszczona? jeśli ktoś wie od czego muszę zacząć proszę o wskazówki  
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Poszukuję informacji czym najlepiej wygłuszyć kabinę w 3512 Agro. Przy pracy na wyższych obrotach po kabinie roznosi się huk, nie ma tragedii, ale mogło by być ciszej. Po przepatrzeniu starych tematów z AF wiem gdzie trzeba wygłuszać, ale nadal nie wiem co jest najbardziej skuteczne. W internecie do wyboru są maty bitumiczne, butylowe, kauczukowe itp, ale opinie na ich temat są różne bo to maty do wyciszania samochodów. Wiem że też wełna szklana pomaga. Na YT znalazłem film gdzie był Ursus 4512 z taką samą kabiną i była dosyć dobrze wyciszona więc napewno da się to zrobić,ale nie wiadomo czym. Odrazu poinformuję że nauszniki nie zdają egzaminu bo noszę okulary i nauszniki strasznie mi je dogniatają do głowy co jest niewygodne już po niedługim czasie.  Potrzebuje informacji co jest najlepszym materiałem do wygłuszania.
      Zdj dla uwagi żeby było wiadomo co jaka kabinę  chodzi.

    • Przez UltraMario
      Dzień dobry, 
      Przekopałem tematy ale jeszcze nikt o to nie pytał. 
      Czy ktoś wie gdzie kupić przednie błotniki że stelażami do 4514? W Agromie Kraków i w Miechowie nie ma. 
       
      Ewentualnie, jakich wymiarów plastikowe błotniki kupić, aby pasowały na koło rozmiaru 12.4 R24? (przyjechał z Wysp na takich kołach) 
      Jeżeli ktoś robił sam stelaże to prosiłbym o fotki, jak mają wyglądać bo wtedy będę myślał o zakupie plastikowych lub metalowych z gumą
       
      Pozdrawiam
    • Przez patrk4512
      Witam. Kupiłem swojego 4512 z wyjętą nagrzewnica i uciętymi węzami, a ponieważ właśnie przyszła mi nowa to potrzebuje informacji skąd dokładnie te węże wychodzą i którędy one dochodzą do nagrzewnicy. 
    • Przez Kobra66
      Witam! Czy ktoś się orjętuje gdzie można kupić plastikowe elementy błotników tylnych do 4514 z kabiną koja smolniki, dodam że koja tego nie sprzedaje i nie potrafi powiedzieć z kąd to brali do tych kabin. Liczę na pomoc. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj