Wagraf

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych

Polecane posty

stg    21

Czytałem o tym wieloklinie, sam raczej nie da rady się przestawić, a nic nie było robione. Ciągnik lata temu pracował w SKR, więc raczej nie da rady zrobić ciągłość umów. Pola mam na razie tylko 1,85ha w dwóch kawałkach koło domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszłość z SKR-u też nie zachęca. Kolego, tych ciągników jest mnóstwo, choćby w obrębie powiatu, o województwie nie mówiąc, poszukaj jeszcze, nie napalaj się za bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

No nie, ale to 77 rok więc za długo tam nie pracował, a teraz od kilku lat nie pracuje w polu stoi pod wiatą i jest tylko parę razy na kwartał przepalany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Wiem że ciągników jest mnóstwo, ale nie w okolicy i za 8 tyś :)

C 360 ma taki sam zaczep dolny jak c 330?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Uzupełnić braki to tez trochę kosztów ok 550 akumulatory, zaczep 300, obciążniki przednie 200/2szt już jest 1000 do tego niesprawny podnośnik i brak papierów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciejo360    27

Jakiś czas temu ktoś tu pisał, że kupił coś też bez ciągłości umów, ale jeden z właścicieli, chyba już nie żył(czy jakoś tak), ale i tak zarejestrował ciągnik albo przyczepę, poszukaj, albo idz do urzędu, też bym się tak nie napalał na razie, bo nie wiadomo w jakim stanie jest silnik, jedź go obejrzyj i zapytaj się w urzędzie o tą rejestrację, a co do podnośnika poszukaj na forum odpowiedzi, bo taka juz tu padła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak umowy nie pozwala na rejestrację Urzędowi Komunikacji, bo mógłby usankcjonować np kradzież. Kradniesz komuś pojazd z dowodem rejestracyjnym, nie masz umowy, a Starostwo Ci rejestruje??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TelefonyRadom    213

Jak ktoś szuka to mam c330 M z 1987 stan bardzo dobry jeden właściciel robiła na 13 h (6i5 klasa ziemi ) jako główny do 2001 od 2003 tylko raz na jakis czas w beczce a w ostatnich czterech latach zrobiła może 10 mgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Ile za nią chcesz, skąd jesteś, zarejestrowany, trzeba coś w nim zrobić, jaki stan opon, obciążniki masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castokars    0

Witam wszystkich forumowiczów.

Podłączę się pod temat. Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki, spostrzeżenia, opinie co do ciągnika w ogłoszeniu w linku.

http://olx.pl/oferta/ciagnik-sam-CID757-ID9xNgB.html#376ca1d5b0

Co sprawdzić, na co zwrócić uwagę. Z góry dziękuje za informacje. Czy warto wogóle oglądać ten ciągnik wiem że to składak. Czy może lepiej troszkę dołożyć np do t25.

Widziałem gdzieś w internecie taki opis szczegółowy co sprawdzać w przypadku wladimirca ale nie mogę tego odnależc. Pozddrawiam

Edytowano przez castokars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0079    1

kup sobie t 25 są tanie i dobre poszukaj ze sprężarką na przyczepy do 9 tys idzie kupić w b dobrym stanie i masz luks traktorek te traktory nie tyrały niewiadomo ile bo 330 wiecej robiła bo była unas w pgr a t25 nie było a kto ma zadbną 330 to ci nie sprzeda no chyba że chandlaż bo 30 zawsze jest przydatna a t25 to samą robote zrobi bo umnie sąsiad ma 30 i 25 to muwi że nie ma rużnicy oba mało palą i to samo robią i nie słuchaj że 30 więcej ciąga czy coś bo tyle samo pociągnie i t 25 jest szybszy i w lepszym stanie idzie kupić za tanie pieniądze bo teraz 30 to zabytek chyba i chcą po 20 za ładną jak dla mnie nie wart 20 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Znajomy wujka ma t 25. Na pewno nie uciągnie tyle co 330 bo t 25 z dwoma przyczepami(polskie 4 tonówki) nie daje rady ruszyć z miejsca(mieli po rżysku) a c 330 już daje rade, wiadomo szału nie ma ale jakoś idzie.

Jak szukasz czegoś taniego to może lepiej 360 w średnim stanie technicznym da radę znaleźć już za 5 tyś, tylko trzeba szukać, bo nie myśl że wejdziesz teraz na allegro i będziesz miał ful wybór za 5 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert30l    0

Witam   Was  serdecznie  mam  do  was  panowie małe  pytanie  mam możliwość  zakupu ursusa  C 328 i troszke  starszego  sprzętu  (kultywator , brony trójki, plug 2 skibowy obsybnik  do  ziemniaków, kosiarke  listwowa , 2 wozy metalowe ,przyczepa bardzo solidna cała metolowa  do  przewozu zwierząt, stara kopaczka do  ziemniaków rozsiewacz i pare drobiazgow  jeszcze ) ciągnik  ma  pękniety  blok ale jest pospawany  i nie  cieknie długo stał został odpalony i  nawet  dobrze chodzi iestety nie posiada  dokumentow wszystko  za  cene  4500 zł czy  sie  opłaca ??? proszę  o odp. głupich  komentarzy wolałbym nie  czytać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert30l    0

ciągnik stał dosyc brak  akumulatorów  ale został uruchomiony na aku  z  auta i pyka  sobie :) oprócz tych sprzętów  jest  tam  troszke  złomy ( pług konny jakies  luźne  kone stare brony beczka  1000l łańcuchy liny itd.) łączniki 2  2  wałki wom i jakies  drobiazgi czyli  mówicie  panowie  że  brać  nie  zastanawiać  sie .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Maszyny policz po cenie złomu bo pewnie tyle warte ale ciągnik nawet bez papierów ma swoją wartość. Tylko czy Ci potrzebny taki sprzęt? Sprzedać mały ciągnik bez papierów to nie wiem może gdzieś z dala od cywilizacji może komuś się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

na parę arów swojego ogródka to kwit nie potrzebny, a tak jak napisał kolega wyżej, jak się rozmyślisz to daj znać, u nas na wiosnę zostanie zapięty do opryskiwacza, a na jesieni przepięty do bolka, i tyle jego prac będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Nie chodzi mi o uprawę ogródka bo do tego są lepsze wynalazki. Jeśli ktoś musi tylko przejechać przez utwardzoną drogę publiczną to w przypadku jakiegoś zdarzenia drogowego za brak OC ( a nie można jej posiadać bez dokumentów ) kara będzie większa niż wartość ciągnika ( proszę sobie sprawdzić jak grożą konsekwencje za brak OC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, mam problem z moim ursusem c330m. mianowicie jakiś czas temu zauważyłem na bloku olej, poszła uszczelka pod głowicą. wymieniłem uszczelkę, po założeniu, dokręceniu kolejnością i odpowiednim momentem uszczelka puszcza w tym samym miejscu. Ciągnik pracował 3 min, woda w oleju, na zaworach. Uszczelka była 1,2 a założyłem miedzianą 2mm. Głowica przepuszcza? Głowicę mam oddać do planowania i sprawdzenia szczelności ale to koszt 500 zł+, dwa tygodnie czekania i nie wiadomo czy to przyczyna. Jak sprawdzić szczelność tulei? ciągnik potrzebny na sobotę a tutaj takie mankamenty, ok, 3500h przebiegu, żadnych zarysowań na bloku, stara uszczelka zeszła praktycznie sama, silnik ogólnie w dobrej kondycji, nie bierze oleju.  jestem praktycznie pewien że to nie wina bloku tylko tulei lub głowicy, jakieś sugestie?
    • Przez Kamil2710
      Witam!
      Otóż mam problem, na zimę wlałem płyn chłodniczy zamiast wody i w zimę było wszystko w porządku, ale na wiosnę przy przy pracy na działce zauważyłem że temperatura urosła. Okazało się ze płyn trafił do oleju. Jak się dowiedzieć którędy? Bo wlałem wodę zimną i nawet kropla nie ubyła, a jak wlałem gorącą i ciągnik był odpalony to coś ale bardzo mało ubyło.
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, mam problem w swojej c330m, od jakiegoś czasu ciągnik zaczął wariować w kwestii instalacji,  iskrzył na akumulatorze, palił przerywacz kierunkowskazów itd, wie ktoś jak prawidłowo powinny być podpięte kablę w stacyjce ? mam wrażenie że wszystko jest wymieszane ze sobą i tu jest problem.






    • Przez Fabian3
      Zamierzam malować c330 i mam pytanie ile farby pójdzie na maske,błotniki a ile na całe podwozie? Na masce i błotnikach zamierzam położyć podkład i gdzieś około 2/3 warst farby żółtej. Z góry dzięki.
    • Przez abuk14
      Mam kilka pytań dotyczących ładowacza czołowego do Ursusa C-330 M.
      1. Na co zwracac uwagę przy zakupie ( byc może będzie używany)
      2. Jeśli nowy to jakiej marki wybrac??
      3.Czy naprawdę tak ciężko się kreci kierownicą prz zwożeniu bel słomy ( o obornik nawet nie pytam)??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj