Wagraf

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych

Polecane posty

zonk28    1

My na jesień będziemy jednego ciapka sprzedawać jakbyś był kolego chętny to możemy się dogadać.Silnik po generalnym remoncie , wszystko oryginały i najlepsze części , 90% tylnych opon , nowa pompa , nowy rozdzielacz.Most nie wyje , zwolnice cichutkie i bez luzu , 1984 rok.Niema jakiego kolwiek wycieku calutki suchy , silnik POCISK !!!!!!!! Pali na dotyk , nowe akumulatory , alternator , przednie opony jeszcze chyba oryginalne.A tu foto. nr1 nr2 nr3 nr4 nr5 nr6 nr7 nr8 nr9 nr10 nr11 nr12 nr13 a tu orka w małym kawałeczku oczywiście bez dymu :rolleyes: nr14 .

Edytowano przez zonk28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1994    69

Mam dobrego c330 na sprzedaż sprzedaje bo po prostu jest nie potrzebny ma nowa kabine opony silnik po remoncie jak i cały tył


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

Siema!

 

Trochę odkopanie tematu, ale ten się do tego nadaje.

Panowie co powiecie na pierwszy rzut oka na tego ciapka? Może być ten przebieg oryginalny? Ciekawi mnie że przy takim przebiegu powymieniane końcówki drążka kierownicy...

Opony z przodu do wymiany, pisze że od nowości są, a te z tyłu nie są przypadkiem wymienione?

Ma też do sprzedania kabinę, która jest chyba ściągnięta z tego ciapka i na moje oko widać że pomalował przy silniku obudowę sprzęgła(na fotce z kabiną widać że lekko podkład wychodził).

Poniżej link, napiszcie co o nim sądzicie, może ktoś ten traktor zna.

 

http://allegro.pl/ursus-c330-m-c-330-m-c-330-m-nowy-kupuj-nie-czekaj-i2261748590.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

No nie wiem. Wychodziło by my ok. 75 godzin na rok to trochę mało patrząc po oponach no chyba że skoro nie pracował w polu tylko po twardym to może się starły ale mimo to bez kabiny jeszcze to trochę przy drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

Na kabinie mnie zbytnio nie zależy, przez telefon gadał że za 20tyś go puści, może da się jeszcze coś utargować, w sobotę chcę go jechać zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

w zyciu za ciapka nie dalbym 20tys.

za taka cene mozna znalesc cos z zachodu o wiekszej mocy i komforcie

no ale Twoj wybor, opony tylne wygladaja na to g.... ze stomila, wiec moga byc to pierwsze


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Wolałbym MF 255, tyle samo prawie spali a jest czym jechać. Teraz znajomy sprzedał 330 ładnego z 81 za 11,5 z kabiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

ja radzę uczulić się na słowa-zamienię na inny, może być do remontu, co pewnie oznacza że ciągnik nie kupisz od właściciela, tylko od handlarza picownika, który chce zarobić, a tobie może wcisnąć bubel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

Jest to handlarz, bo znalazłem na innej stronce jego ogłoszenie że kupi każdy ciągnik, http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1f8L/

 

Za mf 255 ładnego trzeba dać więcej niż 20 tyś, zazwyczaj mają dużo nalatane, myślałem też nad mf 235, ale też ciężko o dobrego. Na tyle pola co mam to ciapek by mi starczył, a do ciapka tańsze części.

 

Jeszcze jest taki: http://otomoto.pl/ur...el-A160759.html

Też źle nie wygląda, dzwoniłem do gościa to podobno jest po wymianie tłoków i tulei i tego się boję czy takiego po remoncie brać?

Edytowano przez wojt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowaw    0

Ja mam na sprzedaż ursusa c-328 1 rok po remoncie silnika skrzyni podnośnika prawidłowo dotarty 75mth ciśnienie oleju na ciepłym 4 atm cena do negocjacji wiecej informacji pod nr.tel 790441392

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Jak by ciapek był na płaskiej osi i inny rok to ze sprzedażą nie miałbyś problemu a tak to troszkę się pofatygujesz za czym sprzedaż , ale o 16.500 ZAPOMNIJ!!!

Takjie ciapki chodzą po góra 13.000.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SipmaZ224    81

Przecież płaska oś nie ma co się równać nawet z okrągłą to o co chodzi?

I im starczy tym na lepszych częściach był robiony więc też nie wiem co ma rok do tej ceny za tak piękny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padre1989    13

Założyłem ten temat po to by dowiedzieć sie po ile tak naprawde chodza nasze ciapki. mam  do sprzedania i niewiem ile cenić na olx czy allegro ceny chyba sa po zawyżane.posiadam ciapka z 1972 zarejestrowany pełny oryginał instalacja pneumatyczna kompletna silnik laleczka skrzynia i most tez bajka opony tyl nowe kormorany przod samochodowki 205/16 .kolor oryginalne maska blotniki zielone korpusy szare kabina .w oryginale 1200mtg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Sam poszukuję c 330 i orientuję się w cenach. Skoro według Ciebie ceny są zawyżane to ile byś chciał za swojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Z nowymi oponami, tyloma mtg, jak jest w db stanie i jak masz jeszcze komplet obciążników, to 10 mógłbym Ci dać Podeślij kilka zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Ty jesteś z Podlasia, kawałek drogi jest ale jak będzie w miarę dobry sprzęt to warto jechać. Ja jestem z Pomorskiego, Starogard Gdański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Czasem warto jechać. Tata jak dawno temu sprzedawał c 328/330 t oz pomorza aż w góry pojechał. Podeślij mi kilka zdjęć i daj jakiś opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Się rzadko zdarza żeby ktoś chciał mniej kasy niż inni . No ciekawe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

A może chce go szybko sprzedać bo potrzebuje pieniędzy na coś, różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

 a ile jest waszym zdaniem warta 330m z kabiną z 90r , w bdb stanie  cała w oryginale.

Edytowano przez lukasx21

Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, mam problem w swojej c330m, od jakiegoś czasu ciągnik zaczął wariować w kwestii instalacji,  iskrzył na akumulatorze, palił przerywacz kierunkowskazów itd, wie ktoś jak prawidłowo powinny być podpięte kablę w stacyjce ? mam wrażenie że wszystko jest wymieszane ze sobą i tu jest problem.






    • Przez Fabian3
      Zamierzam malować c330 i mam pytanie ile farby pójdzie na maske,błotniki a ile na całe podwozie? Na masce i błotnikach zamierzam położyć podkład i gdzieś około 2/3 warst farby żółtej. Z góry dzięki.
    • Przez abuk14
      Mam kilka pytań dotyczących ładowacza czołowego do Ursusa C-330 M.
      1. Na co zwracac uwagę przy zakupie ( byc może będzie używany)
      2. Jeśli nowy to jakiej marki wybrac??
      3.Czy naprawdę tak ciężko się kreci kierownicą prz zwożeniu bel słomy ( o obornik nawet nie pytam)??
    • Przez DanielKocima
      Witam dostałem od dziadka Ursusa c 330 3p problem polega na tym że nie posiadamy do niego żadnych papierów ani dokumentów a chciałbym go zarejestrować żeby móc legalnie jeździć po drogach, jak się do tego zabrać na zabytek nie wchodzi w grę ponieważ jest inny silnik z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Karol12
      To co w temacie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj