Skocz do zawartości
Grzesiek44

XV Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym

Polecane posty

gesy    1

Miałem jechać jutro ,ale codziennie leje pewnie niewesoło jest,a niemam nowych

gumiaków,w tych od obrządku troch nie teges,dam sobie spokój.Poczytam Wasze wrażenia.

nasil90    94

ja będę od 11;30 Będę chodził z Nikonem na szyi w zielonej bluzie.

Będę do 14 więc się spotkam ze wszystkimi :blink: Do jutra

Wiadomość z agroFakt.pl

radzikus    0

Byłem, niestety błoto dosyć spore dlatego też jeżeli jutro rano jeszcze będzie siąpiło to obligatoryjnie weźcie gumaki :blink:

Jeżeli będzie słonko to jedynym problemem będzie ryzyko zakopania sie autem- mi się ten wyczyn dzisiaj udał- we trzech mnie wypychali :huh:

Ponadto spostrzeżenia z dzisiejszego dnia: jest różnica w obsłudze/ wyjaśnianiu/chęci przedstawiciela handlowego/ogólnej motywacji na odpowiadanie na pytania. Pracownik jednego z dealerów zachowywał sie tak jakby pozjadał wszystkie mózgi w okolicy- na pytania odpowiadał pytaniem, jeżeli przekręciłem jakieś oznaczenie to udawał ze nie wie o co chodzi by po chwili poprawiać mnie w dość ordynarny sposób.Zachowanie tego typu może skutecznie zniechęcić do marki-jak by nie patrzeć to handlowiec ma byc ekspertem, oraz wizytówka marki. Z tych pozytywnych to P.Michał od Korbanka, oraz dealer Kuboty z Garwolina: cierpliwie, oraz życzliwie wyjaśniali wszystko, odpowiadali nawet na te dosyć niecodzienne pytania.

Jutro pewnie też sie przejadę tym razem pooglądać trochę zwierzyny :D

Lukasz5714    11

Hehe :blink:

To ja jutro wbijam w gumofilcach :) :huh: :D:) B)

ja bede też cos koło 10 wiec do mf u korbanka na 12 dolece :D

danielhaker    823

A ja Jeżdziłem casem 435 :) B)

Koło 3? Fajnie było tylko jak zwykle za późno przyjechałem i jak zwykle błoto :D Zaraz wstawie pare fotek tylko na niektórych będzie słaba jakość bo brat robił :P

Pawel20    49

Byłem, niestety błoto dosyć spore dlatego też jeżeli jutro rano jeszcze będzie siąpiło to obligatoryjnie weźcie gumaki :P

Jeżeli będzie słonko to jedynym problemem będzie ryzyko zakopania sie autem- mi się ten wyczyn dzisiaj udał- we trzech mnie wypychali :D

Ponadto spostrzeżenia z dzisiejszego dnia: jest różnica w obsłudze/ wyjaśnianiu/chęci przedstawiciela handlowego/ogólnej motywacji na odpowiadanie na pytania. Pracownik jednego z dealerów zachowywał sie tak jakby pozjadał wszystkie mózgi w okolicy- na pytania odpowiadał pytaniem, jeżeli przekręciłem jakieś oznaczenie to udawał ze nie wie o co chodzi by po chwili poprawiać mnie w dość ordynarny sposób.Zachowanie tego typu może skutecznie zniechęcić do marki-jak by nie patrzeć to handlowiec ma byc ekspertem, oraz wizytówka marki. Z tych pozytywnych to P.Michał od Korbanka, oraz dealer Kuboty z Garwolina: cierpliwie, oraz życzliwie wyjaśniali wszystko, odpowiadali nawet na te dosyć niecodzienne pytania.

Jutro pewnie też sie przejadę tym razem pooglądać trochę zwierzyny :)

Ten sprzedawca z Garwolina to Bielecki, a może to jego żona Cię dorwała, ona do dopiero ma gadanie...

Trafik    0

Miałeś dobre chody jak chłopaki z piomaru dali Ci rundę!;p

Ten sprzedawca z Garwolina to Bielecki, a może to jego żona Cię dorwała, ona do dopiero ma gadanie...

ma ma już nie raz wpadałem w nią w temat:D

Ale ceny ma bardzo rozsądne i da się potargować, na przeglądy przyjeżdża punktualnie, czego więcej chcieć Super sprzedawca!:P

hodowca94    168

Ale mi dał za pośrednictwem tak ładnie to ja nawet nie chciałem B) ale się namyśliłem B) a dokładnie to za tym casem w namiocie była moja chrzestna ona pracuje w case i kazała temu gościowi dać mi się przejechać no i jeździłem trudno przyzwyczaić się do tego skrętu :P a taki kejsik w tym wyposażeniu milion złotych :D a nawet komputera z boku nie miał :) ale wrażenia zostaną w pamięci :)

Pawel20    49

Miałeś dobre chody jak chłopaki z piomaru dali Ci rundę!;p

ma ma już nie raz wpadałem w nią w temat:D

Ale ceny ma bardzo rozsądne i da się potargować, na przeglądy przyjeżdża punktualnie, czego więcej chcieć Super sprzedawca!:P

Powiem, że Sokółkę 1500zł tańszą znalazłem niż u niego, ale te Kuboty co ma to nawet ciekawe.

Trafik    0

Ten Case stał cały tydzień w nowej składnicy Piomaru pod Sokołowem Podlaskim :P

@Pawel20

Ja u Niego kilka lat temu Brałem Pronara z turem, lepszej oferty we wschodniej Polsce nie było :D

pioter03    26

Byliśmy i my. Mniej błota niż w tamtym roku chociaż kilka samochodów się zakopało na tym polu , ale jak by deszcz popadał to dopiero by było na tym wyjeździe :P Miałem być na spotkaniu ale nie wytrwaliśmy do godziny 2. A Case widział chyba każdy konkret maszyna.

hodowca94    168

Ten keis był zgłoszony do takiego konkursu i wygrał i chyba dlatego tam był ze względu na ten konkurs ale to i dobrze przynajmniej miałem co robić.

radzikus    0

Ten mały Fendt 212 był fajny. Siedziałem w nim :P

MF Korbankowy też ok no i cena tez dobra- w cenie JD 5080R mam to samo wyposażenie oraz wiekszą moc (MF5435).

Mam cholerny mętlik w głowie- myślałem , że po wystawie będę wiedział już co chcę a tu jeszcze większe dylematy....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?