Skocz do zawartości
Grzesiek44

XV Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

nasil90    94

Jak byłeś gdzieś na wystawie ostatnio to nie warto nie ma tam nowości to samo co roku praktycznie, gdyby nie to że mam 30 km to bym się tam nie pojawiał wcale

danielhaker    803

Ja mam +- 25km i pierwszy raz byłem 2 lata temu. W tamtym roku nie byłem ale nie pamiętam z jakiego powodu. Spodobało mi się :)

nasil90    94

Ja tam jeżdżę od 5 lat jak byłem młodszy to jakoś mnie to fascynowało a teraz pojadę zrobię fotek i na tym się zabawa kończy pozostaje tylko rozpacz i smutek jakie to wszystko drogie :)

radzikus    0

Jeszcze parę ładnych alt temu jak wszystko odbywało się na terenie "rolnika" byłem co roku ponieważ byłem uczniem tej szkoły :)

Ostatnio gorzej z czasem, ale na ta wystawę nawet jeśli będzie lało (a pogoda ma być ładna na weekend) pojawię sie tym bardziej, ze z racji ostatniego rzutu prow każdy chce pokazać sie z jak najlepszej strony w tym ma być Korbanek z Fendem i MF'em, oraz Agrotechnika z Białej ze swoim Dżon Direm. Będę chociaż po to aby sie przejechać- koniec końców jeszcze na 100% nie wybrałem ciągnika :)

Dodi    105

No ja będę w niedziele. Jak ktoś będzie widział typa w niebieskiej koszulce ze smerfami :D to podchodzić i się przedstawiać :D

pioter03    26

W tym roku wszystko będzie w jednej alejce . Nie trzeba będzie chodzić po kilku. Bedzie aleja i po 2 stronach będą maszyny. Bedzie parking przed wystawa ,na początku maszyny na końcu alejki ma być chyba bydło a na uboczu beda budowlane . beda 2 wjazdy i 2 wyjazdy na parking.

Pawel20    49

Dla mnie 14 trochę późno, ale jak będzie co oglądać na tej wystawie to postaram się dotrwać do tej godziny spotkania. Do niedzieli.

Dodi    105

No dla mnie też trochę późno. No ale bywa. Parę kilometrów muszę przejechać i wrócić bo obowiązki są

marcin04    65

ja byłem miejscami robiło się nie ciekawie, na stoisku agro-plantu roztaczaliśmy belę słomy żeby trochę wciągnęło

Pawel20    49

Jeśli dojadę na 12 to spotkam się z @Nasilem przy MF, i jeśli będzie co oglądać to poczekam na to spotkanie o 14, które mam nadziej tez będzie przy tym ciągniku. To do jutra.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się