margoo78

Dotacje do silosów na zboże 2023

Polecane posty

ZYLA    706

Jak masz w ofercie producenta silosu wyszczególnione właz boczny, czy drabina i za które dopłacasz to myślę że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8903
55 minut temu, CriticalHit napisał:

Ja mam pytanko odnośnie zestawienia finansowego we wniosku, wystawiacie tam wszystkie pierdoły jakie są w ofercie typu, mocowania, drabinki, włazy, czy tylko konkrety : silos, podajnik, żmijka. Podpowie ktoś?

Przeczytaj na stronie oficjalnej arimr, tam wszystko pisze. Składasz wniosek I nie wiesz o co składasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    85

spokojnie, jak ten program naprawdę ruszy i KPO przejdzie i producenci silosów się o tym przekonają to jeszcze bedziesz mial okazję rezygnować z poszczególnych elementów oferty byle tylko w 122 się wyrobić ;) czego oczywiście Tobie i sobie nie życzę ale obawiam się że takie będą realia podczas realizacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo9812    47

Panowie gdzie szukać tego wniosku ? Bo na pue w kalendarzu jest i co kliknę to spowrotem kalendarz sie wyświetla..

 

8 minut temu, Pablo9812 napisał:

Panowie gdzie szukać tego wniosku ? Bo na pue w kalendarzu jest i co kliknę to spowrotem kalendarz sie wyświetla..

 

Dobra znalazłem to, teraz co wpisać w tym syntetycznym celu tej inwestycji ? Że poprawa infrastruktury magazynowej i przez to optymalizacja przychodów ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    635
CriticalHit napisał:

U mnie wyszło 122netto i zastanawiam się czy z czegoś nie zrezygnować, żeby było optymalne 100tys. 

A po co masz rezygnować przecież i tak dadzia maxymalnie (o ile wogule dadzia) tyle ile przysługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2125
Dnia 5.06.2023 o 17:22, suffeks napisał:

ciągle czekam za ofertą to puściłem z cennikiem na razie najwyżej później doślę 

Masz moze cennik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

Ma ktoś ofertę na kubełek za około 30 tyś bo muszę do poniedziałku czekać za oferta a tak to bym coś wysłał na sztukę razem ze silosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    706

Tylko pamiętajcie że Bin sprzedaje golasa. Bez drabiny, podłogi ryflowanej, włazu bocznego. Plus jeszcze transport i montaż 

Brał ktoś 40tonowy  od bina w takiej konfiguracji? Jestem ciekawy ile wyszedł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    220

Dobra ogarnąłem. Teraz kilka pytań. Te wszystkie 3 oświadczenia trzeba załączyć wypełnione i podpisane. Czy musi być oferta czy starczy cennik z konsila tak jak pisaliście? 

 Czy ta umowę (11 stron) o objęcie przedsięwzięcia wsparciem bezzwrotnym z planu rozwojowego też trzeba załączać?

W planie finansowym jedna pozycja i całe koszty czy wyszczególniać trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    706

Odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania masz w instrukcji. 

Edytowano przez ZYLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    913

Czyli będzie możliwość wykreślenia czegoś z wniosku?, bo napisałem na 2 biny paszowe i jeden lejek + dmuchawa.

 

EDIT: Mazowieckie 272  

Edytowano przez ThePerkins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamKutno    162

BIN ociąga się z wyceną? Ktoś robi od ręki? W ODR twierdzą, że do 20 tysięcy nie trzeba oferty. To prawda?60 ton złapałby się może w tej kwocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj