Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez cinas16
      Witam, w związku, iż zamierzam kupić Bizona Z056 proszę o pomoc w stworzeniu poradnika kupującego na co zwrócić uwagę aby nie wpakować się na minę. Chcę aby to wyglądało tak: element do sprawdzenia, jak rozpoznać jego sprawność, oraz koszt ewentualnej naprawy.
      Oceniamy stan wizualny: zadbany kombajn z zewnątrz, niemalowany, może świadczyć, że właściciel o niego dbał, był garażowany. Idąc dalej tym tropem reszta podzespołów może również być zadbana. Malowanie może świadczyć o tym, że właściciel próbował doprowadzić kombajn do należytego stanu (niekoniecznie musiało się to udać), lub zwyczajnie go picował. Silnik: zwrócić uwagę na jego pracę, czy jest równomierna, nie falują obroty, nie ma wycieków, ciśnienie oleju, nie kopci za bardzo, czy był naprawiany Pasy klinowe: które są najdroższe? Skrzynia biegów Pół osie czy nie są pogięte elementy żniwne? Na co zwrócić uwagę? Załączyć kombajn na kilkadziesiąt minut, zobaczyć czy się grzeją łożyska Ogumienie: czy nie jest zużyte i popękane Ile warto dać za Bizona rok 83-87?
    • Przez puszek1993
      Witam kolegów!
      Jestem posiadaczem kombajnu bizon sampo i mam pytanko czy nikt z was kto ma taki kombajn nie robił w nim tarczy docisku sprzęgła.Awaria mojego kombajnu nastąpiła dwa dni temu rozebrałem wszystko i tarcz jest ok ale docisk ma powyginane te słoneczko w środku czy wiecie co na to poradzić a może wiecie gdzie regenerują takie tarcze docisku sprzęgła czekam na odpowiedzi pozdrawiam!
    • Przez kingway
      Witam , czy ktoś z was posiada lub wie gdzie znaleźć katalog części do kombajnu Bizon Rekord z 1997 roku ? 
    • Przez kingway
      Witam , czy ktoś z was wie jakie powinno być ciśnienie w akumulatorze hydraulicznym w Bizonie Rekordzie Z0-58 i czy powinno się go napełniać argonem ?
    • Przez Sławek
      czy którys z kolegów posiada stół do rzepaku oplaca sie to kupować
      a może ktoś sam sobie zrobil kakowy bo mi ostatnio taki pomysł chodzi po głowie może ktos sie podzieli pomysłem

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.