Skocz do zawartości
AGRObombula

Wapno granulowane

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wapno
a1fe26c2    36

Naciągacze zazwyczaj mamią jakąś okazją i do tego trzeba decydować się szybko. To powinno wzbudzać czujność potencjalnej ofiary.

Ainat    10

Ja generalnie takie sprawy mam od dawna rozwiązane ; nie podejmuję po prostu rozmowy.

asharot    175

W przypadku wapna akurat zasada czym droższe tym lepsze się nie sprawdza do końca.Trochę działam w branży transportowej w transporcie materiałów sypkich i nie jednokrotnie firmy które cieszą się bardzo dobrą opinią na rynku sprowadzają towar od firm u których nigdy bym się nie zdecydował na zakup dla siebie.Często też firmy podwykonawca pakuje już u siebie w firmowe bigbagi towar który trafia do firmy która ma uznaną markę na rynku za cenę kilka razy większą.

Edytowano przez asharot

Wiadomość z agroFakt.pl

Ainat    10

W przypadku wapna akurat zasada czym droższe tym lepsze się nie sprawdza do końca.Trochę działam w branży transportowej w transporcie materiałów sypkich i nie jednokrotnie firmy które cieszą się bardzo dobrą opinią na rynku sprowadzają towar od firm u których nigdy bym się nie zdecydował na zakup dla siebie.Często też firmy podwykonawca pakuje już u siebie w firmowe bigbagi towar który trafia do firmy która ma uznaną markę na rynku za cenę kilka razy większą.

Dlatego napisałem , że najlepiej kupować z markowych i uznanych kopalni a nie u nie wiadomo kogo i nie wiadomo co.

Kopalnie są stale te same, nie rozmnażają się. Trzeba jedynie trochę wysiłku włożyć w pozyskanie informacji co gdzie się znajduje.

A tak przy okazji może kolega by napisał co i gdzie najlepszego można szukać?

Agrest    345

Porównywać jest sens, ale wybór kupującego.

Z Dwikóz to kreda pojeziorna o niższej zawartości CaO -  40% - nie pamiętam ale chyba dość wilgotna, może się gorzej siać

Polcalk to zmielone wapno jurajskie o wyższej zawartości CaO.

thor1984    7

Czy kreda z Polcalc to rzeczywiście kreda? Pytam bo na worku kredy z Dwikoz jest oznaczenie 07 a na worku z Polcalc nie mogę znaleźć żadnego podobnego symbolu?

AlaCapone    3567

Wapno bez oznaczenia na opakowaniu nie powinno być dopuszczone do sprzedaży. Poniekąd świadczy albo o nieznajomości co sprzedaje, albo o ukrywaniu tego. Na opakowaniu musi znaleźć się taka informacja.

thor1984    7

W takim razie Polcalc wprowadza w błąd pisząc na workach że to kreda granulowana. 

Agrest    345

Szlag człowieka trafia na niektóre produkty. Tyle uczciwości ze strony dystrybutora, że napisał dokładnie z czego zrobione. Ale i tak rogacze kupią. 

Zgranulowany dolomit o przemiale 0 - 2mm czyli ten co na kopalni 17zł/t kosztuje. Penie jeszcze jakaś otoczka nierozpuszczalna :tw_angry:

https://www.olx.pl/oferta/wapno-granulowane-magnesia-calc-CID757-IDoQYVQ.html#82096d9a1e

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się