mateusz8530

jonh deere 8130 czy hew holland tg 283

Polecane posty

jaro    166
@witek

masz racje ze sa takie jd i takie te wieksze powyzej 100km dobre nawet sa ale te miejsze juz takie nie sa ja bralem case jx1090u anie 90konnego nh bo tam z kad bralem case'a niebylo nh i wogole case byl ciagnikiem roku 2006...

A w czym są te JD gorsze od Case ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1
oj byl byl

 

To jaki model??


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1
@witek

masz racje ze sa takie jd i takie te wieksze powyzej 100km dobre nawet sa ale te miejsze juz takie nie sa ja bralem case jx1090u anie 90konnego nh bo tam z kad bralem case'a niebylo nh i wogole case byl ciagnikiem roku 2006...

Ale case nie był ciągnikiem roku 2006 :angry: :angry:


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale case nie był ciągnikiem roku 2006 :angry: :angry:

mialem gazete i bylo tam ze case byl ciagnikiem roku 2006


Power by tradition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1
mialem gazete i bylo tam ze case byl ciagnikiem roku 2006

Ciągnikiem roku został mccormick a za dising dostał nagrode claas :) :) :)

Tak napisane było w rpt


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągnikiem roku został mccormick a za dising dostał nagrode claas :) :) :)

Tak napisane było w rpt

zgodze sie z toba ze mccormick byl ciagnikiem roku 2006

ale o case'ie gdzis bylo tez napisane ale niepamietam gdzie :)


Power by tradition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Dobra nie kłuce się z tobą jak gdzieś napisane było to spoko


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon29    0

Chyba tych ciągników roku 2006 było więcej niż jeden :) Narazie mamy 3, ktoś jeszcze o jakimś słyszał?? Z mojej 30-stki też możemy zaraz zrobić ciągnik roku 1970-któryś, albo CIĄGNIK ROKU 2012 hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tych ciągników roku 2006 było więcej niż jeden :) Narazie mamy 3, ktoś jeszcze o jakimś słyszał?? Z mojej 30-stki też możemy zaraz zrobić ciągnik roku 1970-któryś, albo CIĄGNIK ROKU 2012 hahaha :)

no aczemu 330 nie bardzo dobry komfort kabiny :):)


Power by tradition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
Poczytajcie opinie właścicieli mniejszych JD, jest ich wiele na AF i chwalą je. Przykład: robertbara z John Deere 6320 Premium ma ponad 2000 motogodzin przez 3 lata.

 

Tak jest chwaliłem jak miał 2 tys mtg i teraz również chwalę a ma już 2400. Jednym slowem strzał w 10. Robię nim większość prac w gospodarstwie i sprawdza się super :) Pozdrowionka dla użytkowników John Deerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obikey    0

Tak na poważnie to sądzę że porównujesz 8130 i tg283 ze sobą tylko ze względu na podobną cenę, prawda? Przecież pod względem mocy bliższy tg283 jest dopiero chyba 8330 ze swoimi 280 KM. Skoro jednak wybierać miedzy tymi dwoma to z pewnoscia JD. Właśnie kupiłem 8230, jak narazie nie miałem jeszcze okazji nim w polu nic zrobić, ale rozpatrując tylko pod względem ergonomii i designu JD jest zdecydowanie praktyczniejszy i moim zdaniem ładniejszy. Poza tym ma bogatsze możliwości rozbudowy podstawowej wersji. Myśle np. o Active Seat czy AutoTrack. Inna kwestia to to, że już chyba nowego New Hollanda nie kupisz z serii tg. Zastąpiły je 8020 czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Dziękujemy - Użytkownicy John Deere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2

Niedaleko mnie jest servis NH znajomy tam pracuje nio cóż powiem szczeże nie polecam tej marki a co do case to nh i cese to jest jedna firma podobno były przypadki że hm przemalowywno na czerwono jako case. JD zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lepszy jest john deere podobno jest nie do zdarcia i częsci łatwiej zdobyc. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz4255    10

W Polsce jest moda na jd to wszyscy (prawie) kupują jd, na ukrainie jest moda na nh i case to kupują te dwie marki a ziemi mają przecież znacznie więcej niż w naszym kraju. Zresztą obydwie marki są z tego samego kraju. Z tych dwóch marek wybrałbym case magnum.pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimo    0

W sprawie porównywania JD 8130 A NH 8020 to nie mam wątpliwości bierz JD jest lepiej dociążony i ma większa siłę uciągu a jeżeli się decydujesz na NH to weź lepiej Case pod względem silnika o wiele lepiej wypadł niż NH tak bynajmniej było napisane jak testowali te marki.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkram    0

U mnie we wiosce są dwa JD 8320 i 8420 mają je może od 2 lat przedtem też mieli JD chyba dwa 8410 i jak widać u nich sie sprawdziły bo te 2 traktory muszą obrobić 3000 ha znaczy sie muszą zrobić orkę i uprawić pod siew.A robią po parę tys mtg na rok wiec muszą być dobre skoro znowu wybór padł na JD. Dlatego polecam ci JD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin385    1

A niedaleko mnie w mokrzeszowie w minorze mają 4 jd bardzo je chwalą bo są mało awaryjne,proste w obsłudze,mocnei i szybsze wpracach polowych od new hollanda.JD są to najlepsze traktory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj