• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Wolf14
      Witam Forumowiczów. Tak jak w temacie - który ciągnik wybrać? Areał to około sześć hektarów.
    • Przez adrian123292
      Witam. Mam problemz ursusem 5714. Otóż wyje mi straszne skrzynia lub coś w moście po włączeniu przedniego napedu. Dodatkowo ciągnik tak jak by trochę hamował i buksują lekko tylne koła co widac na utwardzonej drodze. Bez napędu tych objawów nie ma. Ciagnik był już rozbierany i wymieniałem koło pośrednie przystawki napędu ponieważ były rozwalone łożyska na nim i zostało uszczerbione. Myślałem że owe wycie było przez tą usterkę i niestety okazało się, że to nie tego wina i nadal jest to samo. Rozebralem też przedni most w nadzieji że cos tam znajde niestety wszystko jest tam dobrze.. Pomóżcie bo już rozkładamy ręce z tym traktorem..
    • Przez Rychu332
      Delikatny luz na obu tylnych kołach to po prostu łożyska do wymiany? wyczytałem że w tym ciągniku rozkręca się różnicowy i dlatego pojawia się luz na kołach, przerabiał ktoś ten temat? 
    • Przez Miszka123
      Witam takie pytanie mam do was  w moim Ursusie 1224 sypie mi się siedzenie  i planuję  wstawić  nowe  i  zastanawiam się na jakie  zmienić ?  bo pierwsza moja taka myśl żeby na pneumatyczne   a to siedzenie wymaga  pod sprężarkę podłączenia  i jak by było podłączone  to mógłbym  użyć sprężarki np   do napompowania koła  czy było by trzeba odłączać siedzenie by napompować koło  ?   na jakiej  to zasadzie jest  może ktoś z was  wstawiał  do takich ciągników   czy może mechaniczne wybrać    są jakieś rodzaje ich  tak samo jak i pneumatycznych      
    • Przez Wiesi0
      Witam chodzi mi o montaż anteny takiej żeby można było słuchać dalekich stacji radiowych takich jak VOX fm i Eska i tym podobnych bo Zet i RMF już mnie nudzą.
      Zasięg jest bardzo słaby w mojej okolicy ale na seryjnych antenach samochodowych i radiach z dobrym tunerem da się posłuchać, dodam odbiór nie za mocny.
      Myślałem nad anteną elektryczną składaną zamontowaną obok nagrzewnicy na dachu, bo antena musi być najlepiej na środku dachu i stać pionowo.
      Jeszcze bym zamontował dodatkowy przełącznik żeby antena się nie wysuwała z dachu jak się włancza radio.np drzewa czy jak się słucha mp3.
      Myślałem nad motylkowo ale w gałęziach sobie nie poradzi nawet jak bym ją położył, a z boku kabiny nie da rady może jakiś wzmacniacz z anteną wewnętrzną.
      Lub jakieś inne sposoby.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.