tommot003

Zakup przyczepy d 47

Polecane posty

jacek3773    230

jeśli z papierem to dość rozsądna cena, wkładasz 4-5tys. i masz dość dobry wagon

bez kwitu warta tyle co złom

 

rama zapewne nie jest prosta, nawet z fabryki wychodziły z takimi wadami że to się w głownie nie mieści

może i wychodziły , w tej akurat skrzynia idealnie leży na ramie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

może i leży,ale to nie oznacza ze nie ma takiej partaniny

 

6787569300_1434826792.jpg


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230

no powiem ci  że tak nie wygląda , są purchle rdzy na połączeniach ( spawach) ale na równych elementach jest normalne farba  , a to ze zdjęcia to tylko huta i to szybko nim się rozsypie w piasek he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

Koledzy podpowiedzcie czy warto kupić d47 za( cena minimalna 7100zł ) Przyczepa jest z oryginalnymi burtami, gdzie nie gdzie są cętki rdzy i na tylnej burcie na środkowych słupkach na dole są dziury zapiankowane. Dolna rama, osie, felgi, resory oryginalna farba zero rdzy. Proste ramy nie spawane. Opony 20" nie popękane. Najgorsze to nie jest zarejestrowana. Ogólnie prezentuje się ładnie i nie jest styrana. Nie mam zdjęć zrobionych. Dodam, że już mam jedną d47 na balonówkach ale 3 przyczepa by się przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

nawet z papierem nie jest tyle warta, a co dopiero bez, odpuść sobie, lepiej popatrz na 732, bo w tej cenie można coś rozsądnego kupić


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

jest takie powiedzenie że jak coś jest do wszystkiego to jest do d... 

chcesz 3w to szukaj d55/634, choć pieniądz dużo większy


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

Może ktoś jeszcze podpowie czy opłaca się dać 7100 za przyczepe bez papierów w bardzo dobrym stanie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

NIE <_<  Za taką kasę to kupisz do remontu ale z papierami B)   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1827

Teraz przyczepy bez papierów nie warto kupować bynajmniej w moich stronach...

Jak mam skup zboża na granicy innego powiatu i w 2016 roku w żniwa woziłem zboże to służbiści wszystkich z tablicami ze swojego powiatu co nawet świateł nie mieli przepuszczali, a mnie i wielu innych kontrolowali i szukali czegoś aby tylko się przypieprzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

Może ktoś jeszcze podpowie czy opłaca się dać 7100 za przyczepe bez papierów w bardzo dobrym stanie?

 

Nie warto tak jak koledzy wyżej pisza, policja coraz czesciej i wiecej sie kreci i czy na skup czy jak masz pola dalej nie przybudynkach. Nie wiem co sie tak uparłeś na ta d47 to sa bardzo słabe przyczepy lepiej poszukać cos zachodniego do remontu za te pieniadze. i nie wiem czy nie lepiej kupić jednej wiekszej 8-10ton


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

w tej cenie bez kwita stoi d55: https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-d-55-CID757-IDjZA1b.html#4454b2accd

lub z papierem: https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-d55-6-tonowa-CID757-IDhXskx.html#4454b2accd

 

może nie wyglądają ale myślę że bez większego wkładu można przelatać kilka lat


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

Te dwie w porównaniu do tej co o niej pisze to ruiny. Mam nową pronara 8,5T i chciałem taką w okół gospodarstwa obornik wozić, bele siana, słomy podwieźć i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

a co polecacie zamiast D47 o ładowności 4-6 ton, wywrot koniecznie na tył ewentualnie na 3 strony, dwie osie ewentualnie 1 os lub tandem, paka coś okolo 2.2 x 4 . Używana z kwitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tutaj nowy. Potrzebuję porady dotyczącej przyczepy dwuosiowej ok, 4-6 tonowej. Koledzy doradzcie mi czy znajde przyczepę która bedzie miala minimum 160 cm od koła do koła(wewnątrz) ? muszę okraczyć nietypawą grządke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

Teraz przyczepy bez papierów nie warto kupować bynajmniej w moich stronach...

Jak mam skup zboża na granicy innego powiatu i w 2016 roku w żniwa woziłem zboże to służbiści wszystkich z tablicami ze swojego powiatu co nawet świateł nie mieli przepuszczali, a mnie i wielu innych kontrolowali i szukali czegoś aby tylko się przypieprzyć...

Przez długi czas też tak myślałem.

Teraz, po prawie 10 latach doszedłem do zgoła innych wniosków.

Wywóz zboża to ciągnik (sprawny i ważne okresoweb badanie techniczne i OC) i przyczepy (i tutaj robi się ciekawie).

Dotychczas woziło się płody dwoma przyczepami 6ton+4tony na tyle a w ostatnim roku doszła GKB (12ton wchodzi) i jedzie solo.

Zauważyłem że w przypadku zestawu przyczep to tak naprawdę pierwsza przyczepa jak nie ma papierów to i tak tego nikt nie wychwyci?

W razie stłuczki ciągnik ma, ostatnia przyczepa ma, proste, a jakieś blachy do środkowej idzie przykręcić od innej (zamówić kopie).

Tak więc gdybym miał okazje kupić pewną przyczepę (wywrotka 6 ton w moim przypadku), czyli w miarę prostą, sprawną, nie kradzioną ale bez papierów to bym wziął bo z pola mogę na podwórko wyciągnąć bez obaw bo pola blisko. Do skupu czepiam drugą na tył i po problemie.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1827

Ale jak nie masz w ogóle przyczepy i chcesz sobie jakąś kupić i nie wiadomo co będzie potem czy nie będzie trzeba nią wywieźć zboża gdzieś dalej na skup wtedy robi się problem. Więc lepiej poszukać czy pokombinować, aby były te papiery bo nie ukrywajmy koszty przeglądu załóżmy rolniczej 60 zł i OC 50 zł to śmieszne pieniądze i jest spokój :)  

 

@ŁukaszOrkisz przyczepa D46/D47 ma rozstaw jak się nie mylę 180 cm mierzona od środka kół

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

przy 2 przyczepach tak myślałem. Teraz są: GKB 8350, D633, D46 i D45 wszystkie papierami, z przeglądem i ubezpieczeniem.

Do tego bez papiera jednoosiówka do ciapka i wywrotka (6ton pszenicy wchodzi) do zetora 10145.

No i nie ukrywam że po głowie chodzi mi wywrotka około 6-8ton typu HL 6011/6102/8011 ;) ale już nie koniecznie z papierami ;)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuję jakiejś wywrotki i głównie myślę nad D732 lub D47. D732 jest nowsza ale ma wywrót tylko na 2 strony a D47 ma za to na 3 tylko jak jest z ta rama naprawdę jest dużo słabsza czy przy użytkowaniu w moim wypadku głównie zboża i to max 7 przyczep rocznie z pola do stodoły, Cena do 10 tys z malymi ruchami okolice Puław. 

 

Moje kandydatki:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-autosan-d732-zarejestrowana-mozliwosc-transportu-CID757-IDjwiEH.html#a59c45adb7

https://www.olx.pl/oferta/wywrotka-przyczepa-rolnicza-d-47-a-oc-zarejestrowana-sprawna-nowe-op-CID757-IDjkhWT.html#77bf74dcb5

https://www.olx.pl/oferta/sanok-d-47-a-CID757-IDlDphy.html#e6936074b2

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-d47-wywrotka-CID757-IDf1me3.html#e6936074b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak oceniacie tą D732 bo mi osobicie podoba sie  najbardziej tylko cena troche wysoka jakby zjechal do 10tys to bym chyba brał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

 

ostatnio przeglądałem na południu Polski przyczepy (mieszkam na drugim końcu) ściągane z Czech czy Słowacji.

Za 10-13 tysia idzie kupić fajną wywrotkę. Sam myślałem kiedyś o d47, potem przez chwilę D732, ostatnio o HLce ale ceny tych są kosmiczne.

Suma sumarum kupiłem na szybko sztywną GKB bo była okazja ale jednak zastanawiam się czy nie wybrać się kiedyś na urlopik w góry i przy okazji podpatrzeć te wywrotki z Czech bo są sporo tańsze niż na Warmii. Co do D-47 - 5-7tysia jak rama niepogięta lub już wymieniona, oczywiście z papierami, sprawna i na dobrych oponach. Inaczej nie warto wg mnie.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

A jak oceniacie tą D732 bo mi osobicie podoba sie  najbardziej tylko cena troche wysoka jakby zjechal do 10tys to bym chyba brał 

 

732 to dobre przyczepy, mocna rama, ale wąska oś i przy kołach 20 trzeba uważać w zakrętach czy na pochyłościach,

cena tej z aukcji mocno przesadzona, myślę że za taką w rozsądnym stanie warto zapłacić do 8tys. 


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym na 11,5/80 taką najlepiej ewentualnie na dużych i wymiana na balonki 

zależy mi żeby była nie za wysoka bo jakieś drewno trochę ziemi czy jakiś worek włożyć żeby sie dało  bez problemu a HL to juz większe przyczepy na podwójnych burtach a nie mam duzo zboża az tak i chyba 732 najlepsza bo w 47 obawiam sie wady tych ram ale ciężko znaleźć i tak coś rozsądnego, w kraśniku zajmują się remontem piaskowanie malowanie i poprawienie instalacje kosztuje koło 4tys z tego co sie dowiadywałem 

 

jeszcze ta jest chyba rozsądna

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-autosan-d-732-zarejestrowana-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDlN1Bs.html#b761dc8831 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj