tommot003

Zakup przyczepy d 47

Polecane posty

jaro86    31

faktycznie ta d732 jest w duzo lepszym stanie i narazie nie trzeba bedzie do niej dokladac. do tej d47 trzeba by troszke dolozyc moze by wyszlo taniej, ale z tym oszczedzaniem to roznie bywa. d47 jest bez dokumentow, wiec cena tez i przez to jest dosc niska. d732 ma kpl dokumentow. w dowodzie jest wpis przyczepa ciezarowo rolnicza, gdzies tu na forum bylo, ze przez taki wpis nie bedzie zadnych problemow?

Edytowano przez jaro86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

jesli jest bez papierow to sla mnie warta max. 2 tys.

d47 to najgorsze polskie przyczepy, przynajmniej dla mnie

jesli masz taki wpis, to przeglad bedziesz musial robic co roku (jesli sie myle to poprawcie)

najlepiej przeczytaj temat o rejestracji


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro86    31

pytalem tego handlarza to mowil, ze ciezarowo rolnicza, ze niby za taka przeglad co 2 lata, ale wole sie upewnic, bo znawca w tych tematach nie jestem. A przerabial ktos moze sztywna przyczepe na wywrotke? mam 3,5 tonowke. ktos wie jaki bylby to koszt? zadnych materialow swoich nie mam, opony tez musialbym wymienic. sam tez tego bym sie nie podjac zrobic. jestem raczej za tym, aby ja sprzedac i kupic inna ale, chetnie dowiem sie ile taka przerobka kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

Kolega niedawno przerabiał d 46 i miał trochę żelastwa swojego to wyszło mu ok.3 tys ,bez ogumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzioman18    67

właśnie patrzyłem jak jest u mnie w dowodzie napisane, i tak jak mówisz ciężarowa rolnicza, i wtedy przegląd co dwa lata, ciężarową uniwersalną też można na rolnicza przerobić w dokumentach, ale troche jest latania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

jesli jest bez papierow to sla mnie warta max. 2 tys.

d47 to najgorsze polskie przyczepy, przynajmniej dla mnie

jesli masz taki wpis, to przeglad bedziesz musial robic co roku (jesli sie myle to poprawcie)

najlepiej przeczytaj temat o rejestracji

 

Jeżeli nie d47 to jaką polecasz z wywrotem na tył i szerokością skrzyni min 220-230cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Ja miałem 3 przyczepy d 47 a teraz mam jedną też uważam że te najgorsze przyczepy które były produkowane.

Raczej nim me starych przyczep, godnych polecenia z kiprem na tył.Tylko nowe.

Idzie kupić 12-14 tonowe stare niemieckie po 20 tyś i ponad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

wedlug mine warto

z wywrotek na 3 strony ciezko, moze d55 lub nastepcy z sanoka d655

na zachodzie male przyczepy maja glownie 2 stronne lub jednoosiwe/tandem na tyl


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro86    31

ogolnie to wywrot na dwie strony mi wystarczy. chcialbym tez cos kupic zeby do tego juz nie dokladac a wydaje mi sie, ze ta bedze ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

Nie potrzebuję takiej dużej przyczepy jak 12 ton. Ale koniecznie z kiprem na tył. Nad jednoosiowymi się nie zastanawiałem, ale może będzie trzeba. Budżet ograniczony do 8-10tyś max! Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    225

Rejestrowana , nowe burty - nic taniej nie kupisz , myślę że warto - troszkę potargować na miejscu , obejrzeć ... pozostaje jeszcze kwestia transportu ale jeśli nie daleko to może w cenie z targiem się zmieści . ............. no już widzę troszkę jest ale to nie tak jak ja w ciemno przez całą Polskę z transportem w ciemno i nie narzekam , he ale zadowolony tez nie jestem - ujdzie, a brałem BSS 6 ton w podobnej cenie z dowozem ...

Edytowano przez andrzej612b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nero280    0

Nie wiem ile chcesz wydać na przyczepe ale znam goście który robi od podstaw przyczepy i to za dobre pieniądze ,naprawde solidne sam mam jedna od niego i polece kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro86    31

jednak wzialem, ta d732. mam takie pytanie jak najlepiej oproznic caly olej z przewodow i tloka zeby nie zmieszac go z olejej z ciagnika?

Edytowano przez jaro86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    225

Najlepiej nic nie robić z tym olejem to tylko skrzynia , i ile cię wyszła z transportem ? przypomnij wymiary skrzyni - wiem że coś 2 X 4 - chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro86    31

ogolnie 7100 z transportem. wiesz chcialbym raczej tej olej spuscic, bo nie wiadomo co tam jest. a bedzie to chodzilo pod new holland niby tylko td, ale poki gwaracja jest to lepiej dmuchac na zimne. a skrzynia tak jak mowisz, cos 2x4 ale co do centymetra to ci teraz nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Olej musisz spuścić. Podkręcaj węże od siłowników, i zostaw na 3-4 dni. Olej sam zejdzie. Z węży sprężarką wydmuchaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro86    31

bo przy opuszczonej kipie chybe w silownikach nie ma nic oleju czy sie myle? olej jes t tylko w samych przewodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

olej na pewno bedzie, troche w silownikach i przewodach

wymiary, jak sie nie myle, to 2,3x4m po zew.


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

d 732 to nie jest

wyglada na d46, ale jak piszez ze wywrotka to pewnie przerabiana

jak na moje oko jakoes 5 tys.


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
    • Przez Wopl
      Czy ktoś zakładał koła od koparki do przyczepy rolniczej. Opona jaką chcę założyć ma wymiary 10.00r20 a oryginalna 8.25r20. Najbardziej interesuje mnie jak opona się zachowuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj