Skocz do zawartości
yacenty

OC na przyczepe

Polecane posty

Nikita_Bennet    101

no stronka jest fajna ;) Czasem w robocie z niej korzystam.

A co do wpisowego - mi krzyknęli tyle w TUW że taniej wyszło w PZU pozostać przez to wpisowe.

Co do jednego terminu za OC pojazdów to policzyłem sobie że u mnie jest to 400-500PLN max rocznie.Tyle mogę dać jednorazowo i nie łazić co miesiąc a przy negocjacjach na przyszły rok jest łatwiej. Jutro lub w piątek pojadę i podpytam w dwóch centrach ubezpieczeniowych co mogą mi dać i jeszcze raz nawiedzę PZU i może concordię bo czytając to większość z was ma TUW albo PZU.

W PZU samo OC na przyczepę i T-25 po 60zł(ojciec ma wszystkie zniżki).
dać 60 PLN a dać 35 przy 10 pojazdach to jest różnica. Może mała ale po co przepłacać? Tym bardziej że zniżki mam też wszystkie przy OC.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

michal1993    350

Każda oszczędność nawet rzędu 20zł w dzisiejszych czasach jest ważna. Czytając temat powoli dochodzę do wniosku, że trzeba będzie zmienić ubezpieczyciela. Ale to aż za rok, jak wygaśnie stara polisa...

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Nikita_Bennet    101

pytałem w HDI, starą rozwiązujesz po zawiązaniu nowej i ponoć zwrot niewykorzystanej części jest.

Mi średnio chce się smigać co miesiąc (choć fajne dziewczyny tam są) szczególnie że mam nawet dwa OC których płatność jest w żniwa.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Wiadomość z agroFakt.pl

jan23    1

Witam, podepnę się z moim pytaniem pod ten temat bo nie znalazłem lepszego a mianowicie jak to jest z zakupem przyczepy która nie posiada ważnego ubezpieczenia oc, słyszałem że wystarczytylko w dniu zakupu ubezpieczyć taką przyczepę i wtedy w razie gdy fundusz gwarancyjny dopatrzy się przerwy w ubezpieczeniu to ściga poprzedniego właściciela a ja jestem czysty bo w dniu zakupu przyczepa była ubespieczona, może ktoś z was przerabiał coś takiego to prosił bym o odpowiedź.

pasiu66    17

Jest dokładnie tak jak piszesz. Tylko ważne jest to żebyś od razu po kupnie ubezpieczył tą przyczepę.

Roki212    88

Odkopię trochę temat :)

Ile płacicie obecnie za OC przyczep ?

Tydzień temu za Sanok D46, DMC - 6140 kg, ładowność 4500 kg w Pocztowe TUW zapłaciłem 44 zł przy 60% zniżek, byłem też w PZU i koleś wyskoczył mi z 90 zł :lol:  

andrzej78    22

Warta 46 zł taka sama przyczepa d46,propozycja PZU 84 zł.Składka ubezpieczenia zależna jest też od miejsca zamieszkania.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Radek000111
      mam zwykłą, starą przyczepe 3 tonową, ile atmosfer powinna miec kołach żeby nie siadły opony pod ciężarem?????
    • Przez pio46
      Witam .Jaką nową  przyczepę polecacie  około 12 ton z skrzynia pow 5 metrów i ich ceny?
    • Przez Jackassiu
      Witam
      Mam zamiar kupić przyczepę z SANOKA D 45( najprawdopodobniej) wywrot na 2 str, ładowność 3,5t. Po prawej stronie nad tylnym kołem znajduje sie tabliczka znamionowa a z lewej str tej tabliczki jest jeszcze jakiś "aluminiowy pasek" (obydwie te tabliczki są nie czytelne-jakiś nalot+farba). Moje pytanie jest następujące: gdzie szukać nr nadwozia-ramy?
      Odnowienie tych numerów kosztuje "TYLKO" ok 310 zł
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez Tomsky
      Witam,
      zastanawiam się nad zakupem używanej przyczepy skorupowej SODIMAC , tandem resorowany. Jeśli na forum są użytkownicy takiej maszyny proszę o info na co zwrócić uwagę przy  zakupie , ewentualnie słabe strony czy problemy .
      Pozdrawiam