Celownik07

dno nastawne nie wraca /poznaniak/

Polecane posty

Celownik07    722

jutro chce siac a widze ze w siewniku (poznaniak r'86) jedno z denek nastawnych nie "podnosi sie" po ruszaniu ta srodkowa dzwignią. Wszystkie inne ładnie równo pracują otwórz-zamknij a to jakby sie blokowalo, pomagam sobie srubokrętem zeby je podnieść  - co na szybko mozna zrobic aby je poprawic? narazie lekko psiknąłem WD40 i probowałem poodginać tą obudowe metalową. Srubami nie kręciłem(ani spręzyny).  Jakby w ogole  dno sie nie ruszało to bym wiedział ze to wina zaznaczonej sruby a tak to jakby cos je blokowalo

obraz.png.91f95027c228347704bbf9e8bd383739.png

jacus    3105

starosc panie starosc....chyba nie myslisz tego rozbierac i wymieniac ??

buk, humor ,seks ,rokendrol.

SamaPrawda    423

Sprężyna się ściska czy wałek luźno się obraca w tym języku? Może być po prostu, że coś ci podeszło, nawet w nowym raz na jakiś czas coś takiego się wydarzy

Celownik07    722

Panowie ogarniete. Jak wspomnialem psiknalem jakis czas temu wd40- wtedy bez rezultatow, a dzis zachodze i pieknie sie porusza ze wszystkimi. Wd potrzebowal czasu. Temat do zamkniecia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wesley
      czy ktoś z was ma taki siewnik,proszę o opinie na jego temat...
    • Przez szymon003
      witam , ktoś pomoże jak zrobić ściezki technologiczne ? siewnik 2,5m a opryskiwacz 12m 
    • Przez dawid9721
      witam panowie wiecie może jak ustawić siewnik do siania koniczyny mam go od nie dawna i nie wiem co gdzie przestawić
    • Przez Dawid381010
      witam Wszystkich Użytkowników 
      Zwracam sie z uprzejmą prośbą ; jak ustawić siewnik pod Rzepak jak i pszenicę ? 
      chodzi mi głownie o obroty koła ile obrotów zrobić na próbę kręcona 
      Hassia du 100 21 lejków 3 metry 

• Przez Hubert20
      Witam myślę nad zakupem nowego siewnika i jakie marki i modele polecanie 3 metrowe z broną aktywną. Osobiście zastanawiam sie nad  maschio gaspardo dama, kuhn combiliner sitera albo nad marką lemken, amazone. Jesli ktos posiada dany model bądź daną marke to z chęcią posłucham waszych opini
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj