Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szczygel18    1
jakie jest moje ulubione slowo?????

będę zgadywać mhm...

czy ja wiem....

a to te magiczne słowo ........"Nie"

a morze taki mały wyjątek i zobaczę na forum lub na PW pewien link.....

lysyrolnik    14

@Zetor5321 na to nie ma reguły, możesz już być z dziewczyna po tygodniu, ale jak laska jest inteligentna to Ci to może zająć więcej,(dużo) czasu, i czasem przydaje się drobna pomoc koleżanek i kolegów :) Ale jednak z własnego doświadczenia wiem, że taki wypracowany związek przetrwa dość długo jak nie do śmierci :)

No a w moim temacie sprawy mają tak powolny obrót, że mój mózg, nie ma już co robić :) Ostatnio byłem z ta koleżanka, która opisywałem wcześniej na zakupach łaziliśmy ze 3,4 godziny po sklepach i było cudnie :) W pewnym momencie kiedy ja przymierzałem garnitur na studniówkę(hyy no właśnie :) właśnie z nią idę ) stwierdziła, że nie powinno jej być ze mna w tym momencie, bo się zakocha :) Myślę, że podczas studniówki się cosik wyjaśni a jak nie to poprawka na kuligu u mnie :)

banan575    104

laski sa takie ze nawet po roku moga cie kopnac w d.... a wy tu mowicie o kilku dniach???

pynczor    2

ja z moja dziewczyna pisalem 3 godziny i napisala mi ze mnie kocha hehe oczywiscie jestesmy z sasiednich miejscowosci wiec taki obcy jej nie bylem :)

szczygel18    1

banan dawaj link a nie sicie me walisz......:) ;(

propos złotych porad dla młodego usera....

1. Pamiętaj zawsze ty jesteś gorą bo Ci kobietka na łeb wejdzie :)

2. To jej powinno zależeć...... bo na silę to....

3. Jak cie wali w rogi to ty ją........... świry.......

4. Jak Ci za szybko poszło to też nie jest za teges bo coś tam potrzebuje albo coś w tym stylu

no i mógł bym tak do rana.....

yacenty    569
13091993 czy ty patrzysz tylko co jest pod koszulko??? to nie jest najważniejsze .

ja tam wole popatrzyc a moze bardziej zrozumiec co ma pod włosami, bo jak siano to ja dziękuję

yacenty    569

w kontekscie mojego posta to na głowie ma włosy a w głowie siano zamiast rozumu :)

yacenty    569
a jak patrzysz???? w monitorze czy w realu????

niestety w tej kwestii monitor prawdy nie powie

martina    23
Ja Martinkę znalazłem , ma fajne zdjęcie w takiej obcisłej koszulce . :) Zaakceptujesz moje zaproszenie ?? :)

To było obraźliwe.. I w taki sposób to tylko idiotkę z sianem w głowie można poderwać ,a porządna dziewczyna cię wyśmieje!!!

PS. To nie bluzeczka a sukienka!!!

szczygel18    1

A mi miło zawrzeć było znajomości z koleżanką chodziby na n-k.

taka mała dygresja ale bardzo ładne widoki tam u was z tego co widziałem w tle na twoich fotkach....

A sukienki fajne.....:) świry....

banan dawaj link...........!!! prosze ;D

banan575    104
porządna dziewczyna cię wyśmieje

dziewczyna a dziewczyna to jest pieklo i niebo. czasami lepszy diabelek jak ten aniolek!!!!

banan575    104

Jedrus to na agro pisze :):) sz zebym wlaczyla gg???? zadanie robie!! brak czasu na gg.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych