Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jarekw    2

Czas leczy rany. Wcześniej ktoś pisał już ile na świecie jest tego kwiatu.

Jako osoba, która już cwierc wieku przeżyła, chciałbym powiedziec ze swojego doświadczenia, że te słowa są w 100% prawdziwe.

Cichy007    0

Andrzej jezeli Ci na niej naprawde zalezy to walcz o nia... Kwiaty i te sprawy... a powoli wypracujesz sobie pozycje atakujacego:)

jakub16    118

tez tak walczyłem :) i co nic z tego napisała ze już ma chłopaka tylko ze jak zacząłem podryw to mówiła ze nie ma

lysyrolnik    14

Andrzej jak Ci zależy na tej dziewczynie to się na nic nie oglądaj tylko walczysz :)

Ja teraz walczę o pewna dziewczynę na której mi bardzo zależy, już nawet przyjąłem pozycje konspiranta i psychologa :) i szczerze to wczoraj sama mi napisała, że jak ogląda moje zdjęcia na n/k to czuje się o mnie zazdrosna(prościej chce być ze mną :) ) no i teraz to już mam z górki :)

milanreal1    290

bawić się w psychologa to nie radzę.mi przyniosło więcej strat niż korzyści.mi na jednej ciągle zależy ale chyba mi się nie uda...

pynczor    2

a dziewczyn nie mozna obczaic w jednym dniu daje Ci do zrozumienia ze jej na Tobie zalezy a w drugim nie chce Cie znac tak to juz jest

13091993    0

Czas leczy rany , ale kuracja jest długa , ja miałem parę udanych związków , ale były też katastrofy , pół roku się leczę i nie przechodzi .

SzTyWnY    0

i wszystko przez baby, ja tez cierpie ale próbuje walczyc o nią z tym ze juz mi zaczyna pomysłów brakowac,wg mnie to sie oddala niz przybliza....:/

milanreal1    290

kobieta po prostu zmienna jest.i trzeba się przyzwyczaić do ich nastrojów bo to normalne u nich.

nic na siłe, tylko spokój nas ratuje... spokój, nie obojętność i zamknięcie się w czterech scianach... chodzić patrzec wypatrywac... szukać ale nie na siłe... iść na dyske ale nie szukac w każdej potencjalnej żony...

Zetor5340    1

Haha, dawna prawie zapomniana koleżanka dzwoni do mnie dzisiaj i pierwszy tekst jaki usłyszałem to :

" Cześć, kiedy idziemy pić?" ;) hehe

Ostatnio jak ją widziałem to abstynentem była :D

Kobieta zmienną jest... i nie ma chu** ;)

andrzej2110    529
ja nie che jakiejś tylko to. Ale już i nadzieja umarła ;)

Dziś z nią pisałem na NK i okazało się ze ma chłopaka. No cóż, ja to mam szczęście ....

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.