Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
milanreal1    290

jak się nawróciłeś to pewnie do spowiedzi? a tak na poważnie to jak coś powiadom o dacie ślubu to się o bramie pomyśli....

Pronar82a    30

To rozumiemy że weselu już niedługo ;) Mam nadzieję że nas wszystkich zaprosisz, co??

Cichy007    0

hehe panowie slub bedzie za jakies 6 lat:D narazie sa wazniejsze sprawy;) Tesciowa jest podobno spoko i nawet mnie pozdrawiała ostatnio... ale Tesciu tu mnie pewnie z flinta przywita:D

milanreal1    290

tylko się nie przejmuj jak na obiad dostaniesz czarna polewkę.w moich okolicach często tak bywa i wcale nie ma powiązania z czarna polewka z "Pana Tadeusza".a jak teściu postawi wódeczkę to już jesteś zaakceptowany.

Dymek89    1
hehe panowie slub bedzie za jakies 6 lat:D narazie sa wazniejsze sprawy;) Tesciowa jest podobno spoko i nawet mnie pozdrawiała ostatnio... ale Tesciu tu mnie pewnie z flinta przywita:D

;) mam ten sam problrm :) Z tesciowa to idzie pozartowac i sie smiac do bolu czy pogadac na powaznie a ojciec mojej to chyba nigdy ze mna zdania nie zamienil, a zaznacze ze razem jestesmy 4 lata ;) i powiedz mi Cichy007 czy zwykle nie jest odwrotnie nie?? :)

Matuch    1
...a ojciec mojej to chyba nigdy ze mna zdania nie zamienil, a zaznacze ze razem jestesmy 4 lata ;)

Razem? 4 lata? Z ojcem??? ;):)

wybacz nie mogłem się powstrzymać :)

A teściowie mają gospodarę? Jak nie to pewnie ojciec Twojej kobity, nie chce żeby jego córa na gospodare poszła.

Dymek89    1

no fakt oni nie maja gospodarstwa ;) ale jej matka to caly czas mnie namawiala zebym zostal na gospodarce, chociaz wcale nie musiala bo czlowiek w to wrasta zaraz po urodzeniu wedlug mnie.

MarekUA    16

W naszych stronach jest odwrotnie! Jeśli ktoś zostaje na gospodarce to czyli musi być "nieukiem" i nadającym sie tylko do pracy fizycznej..;/ no i mało która dziewczyna chce spojrzeć na rolnika w sumie jej sie nie dziwie praca praca praca... a skoro ktoś jest nauczony cały dzien siedziec w net i nic nie robic a mama obiad poda itp hehe wiedz wieś jest "beee" hehe ja się nie przejmuję ale jest kilku starszych kumpli którzy przekroczyli 30tkę i sie przejmują;/ Trzeba zmienic tę tendecje życie na wsi zmieniło sie prawie wszystko robią maszyny, wszystkiego masz pod dostatkiem i co ważne ZDROWE!!!!!!! A

milanreal1    290

ja wam powiem ze zawsze lubiłem wieś.a miłość do rolnictwa dziadek mi zaszczepił i agrofoto.pl

damian40000    85
W naszych stronach jest odwrotnie! Jeśli ktoś zostaje na gospodarce to czyli musi być "nieukiem" i nadającym sie tylko do pracy fizycznej..;/ no i mało która dziewczyna chce spojrzeć na rolnika w sumie jej sie nie dziwie praca praca praca... a skoro ktoś jest nauczony cały dzien siedziec w net i nic nie robic a mama obiad poda itp hehe wiedz wieś jest "beee" hehe ja się nie przejmuję ale jest kilku starszych kumpli którzy przekroczyli 30tkę i sie przejmują;/ Trzeba zmienic tę tendecje życie na wsi zmieniło sie prawie wszystko robią maszyny, wszystkiego masz pod dostatkiem i co ważne ZDROWE!!!!!!! A

Moja dziewczyna stwierdziła że chce żebym został urzędnikiem;) praca 5 dni w tygodniu po 8 godzin;) tylko jakoś mnie to nie ciągnie.

MarekUA    16

Wiesz zkadś znam to! Miałem kiedyś dziewczynę która chciała abym nie pracował w rolnictwie..Byłem jeszcze młody ale w życiu nauczyłem sie jednego nie rob tego co ci każą tylko co ci serce podpowiada.. no i wybralem-rolnictwo;) czasami jak mnie "była dziewczyna" widzi jak jadę do pracy z siewnikiem czy pługiem na jej twarzy widzę ironiczny uśmiech.. Ja sie nie przejmuje ponieważ robie to co kocham. a zkobietami to róznie raz jest za dużo a raz nie ma żadnej :D :rolleyes: :D B)

A co uważącie o szukaniu dziewczyny przez net? wiem że kilka osób znalazło bratnią dusze...chociaż to troche kicz.

Matuch    1
W naszych stronach jest odwrotnie! Jeśli ktoś zostaje na gospodarce to czyli musi być "nieukiem" i nadającym sie tylko do pracy fizycznej...

No to kurna dajcie studencika, intelektualiste na gospodare i niech opanuje zasady tam panujące,

technologie plonu, czy hodowli,... Znam takich, krawaciaży-miastowych z nową fantazją, naczytali się książek

i się garną do gospodarzenia, a potem zdziwieni, że nakład poniesiony na nawozy i opryski przerósł dochody z plonów :rolleyes: :D . Z tym się trzeba urodzić :D

quercus    6
ja wam powiem ze zawsze lubiłem wieś.a miłość do rolnictwa dziadek mi zaszczepił i agrofoto.pl

U mnie dokładnie tak samo. Zwłaszcza dziadek.

Cichy007    0

Panowie ja Karoline poznałem przez neta... Tzn. tata był u znajomego gospodarza i wylukał ze on ma córke... a ja wiedzialem tylko jak sie nazywa nic wiecej.... powoli skolowalem nr gg troche pisalismy pozniej ja bylem u niej w szkole i sie zobaczylismy dalej juz jakos poszlo... ale ogolnie to wiesz roznie to bywa z tymi dziewczynami z neta... hehe wtedy to pisalem z nia bo ma duze gospodarswo;p

Kamyk514    0
W naszych stronach jest odwrotnie! Jeśli ktoś zostaje na gospodarce to czyli musi być "nieukiem" i nadającym sie tylko do pracy fizycznej..;/

U nas tak samo mówią nie tylko na wsi ale w domu stwierdzenia bo jak ktoś jest najmłodszy to przejmuje gospodarstwo a nie środkowy jak ja

I z tego względu że olewałem szkołę wszyscy mi mówili że będziesz świniarzem

I choć jestem może trochę uczony z czym innym problem to mam dziewczynę

nasil90    94

Poznawanie dziewczyn przez net jest bardzo fajne :rolleyes: nie mam w tym z byt dużej wprawy ale Ta którą poznałem niedawno jest super :D niedługo mam zamiar się z Nią spotkać :D . A co do wybory dziewczyna - rolnictwo to w miom przypadku wygrywa rolnictwo bo nie wyobrażam sobie innej pracy a jak jej nie pasuje to jest jej sprawa B)

13091993    0

często dziewczyny mają uprzedzenie do rolników , ale my chociaż znamy pracę i obowiązki . tylko małolaty nie umieją tego docenić

Cichy007    0

Tylko panowie poznajac dziewczyne przez neta nie zapomnijcie o fotkach;p Bo mam kolege ktory o tym nie pomyslał i pozniej mial problemy:D

Matuch    1

Okazała się męszczyzną. :rolleyes:

Ja tam pozytywnie na to patrze, przez pewien portal poznałem w ciągu 2 lat 4 wyjątkowe dziewczyny.

Z dwoma sie spotykałem (suma sumarum nie wyszło, ale nie żałuję). Trzecia to pociecha do pogaduch, nigdy się nie spotkamy. Za to ostatnia to filmowa opowieść (coś jak "Masz wiadomość" z Megg Ryan).

Zwróciłem jej uwagę, przypadkowo trafiając na jej profil, gdyż miała rażący błąd w "skąd jestem". Napisała For For Away, poprawiła i zaczęliśmy gaworzyć. Dziewcze jest strasznie aroganckie, pewne siebie i prześliczne (widziałem na żywo. Mieszka w niemczech i z racji odległości mogłem sobie pozwolić na bardzo luźną gadkę, zaprzyjaźniliśmy się i nie długo znowu się spotkamy. Bardzo ciekawe rzeczy moga spotkać na takich portalach.

Za nic bym tego nie odpuścił.

andrzej2110    529
Tylko panowie poznajac dziewczyne przez neta nie zapomnijcie o fotkach;p Bo mam kolege ktory o tym nie pomyslał i pozniej mial problemy:D

była baba jaga?? :rolleyes:

według mnie przez neta lepiej nie choć zdarzaja sie udane pary... mój sąsiad poznał dziewczyne z drugiego końca Polski... tzn on tu z Pomorza a ona z Krakowa... sa małżeństwem... ale moje zdanie jest takie lepiej poznać real... przecież my nie jesteśmy jacyś inni gorsi... żeby tak poznawać...

martina    23

Moja koleżanka tez znalazła swojego przyszłego męża na czacie :rolleyes: I są małżeństwem od 4 lat :D

Cichy007    0

Nie no była dziewczyna tylko chyba nie o takiej chłopak snił;D i mial jeszcze problem bo okazało sie ze jej babcia mieszka kilka domow dalej od niego i jak przyjechala na ferie do baqbci to krok w krok za nim chodziła nawet do szkoły:d

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych