Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Cichy007    0

A nom warta grzechu i taka słodka;p Ale jakos nic dalej sie nie rozwija... ;) A co do postu powyzej to tez sie zgadzam z tym ze dziewczyny z reguły wolą drani, zaswiruje,przyszpanuje...

martina    23
A co do postu powyzej to tez sie zgadzam z tym ze dziewczyny z reguły wolą drani, zaswiruje,przyszpanuje...

Mylisz sie ;) Ja mam dopiero 18 lat, a zrozumiałam ze ci szpanerzy to sa nic nie warci... Lepsi sa tacy spokojni i poukładani. Nigdy nie potrafiłam znaleźć chłopaka o podobnych zainteresowaniach... Gdy tylko wspominałam o tym ze jeżdze ciągnikami i kosze kombajnem, spotykałam sie z głupkowatym usmieszkiem, a potem wybuchem smiechu i tyle było tego tematu...

Cichy007    0

hehe ja nie mowie ze we wszystkich przypadkach tak jest... poprostu mowie to ze swoich obserwacji... zwlaszcza w szkole... ja tez juz mam podan 18last:D

Gość maciek08   
Gość maciek08
Mylisz sie ;) Ja mam dopiero 18 lat, a zrozumiałam ze ci szpanerzy to sa nic nie warci... Lepsi sa tacy spokojni i poukładani. Nigdy nie potrafiłam znaleźć chłopaka o podobnych zainteresowaniach... Gdy tylko wspominałam o tym ze jeżdze ciągnikami i kosze kombajnem, spotykałam sie z głupkowatym usmieszkiem, a potem wybuchem smiechu i tyle było tego tematu...

hehe to na AF masz duzy wybór chłopaków którzy lubia takie dzieczyny jak ty.............

milanreal1    290

a zadam wam takie dziwne pytanie.Zwracacie uwagę czy dziewczyna pali papierosy?jak dla mnie to bardzo obrzydza o dziewczynę.tym bardziej że ja nie palę.a dym papierosowy strasznie przenika i jak dla mnie nie ma nic gorszego jak dziewczyna śmierdząca papierosami.

darek16    3

ja wam powiem jedno w jednym dniu z dziewczyną myślicie jest wszystko ok gadka szmatka myślisz sobie bardzo dobrze mi idzie dobry humorek już 2 dni a potem ozywasz się do niej i już po ptakach wogóle nie chce z tobą gadać czy co trudno zrozumiec kobietę!

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Każdy by chciał poznać taką dziewczynę. A jednak okazuje się, że koleżanka @martina ma taki sam problem. Pewnie nie szukamy w odpowiednim miejscu.;)

martina    23

No własnie tongue.gif Ale jakos sobie daje rady smile.gif

a zadam wam takie dziwne pytanie.Zwracacie uwagę czy dziewczyna pali papierosy?jak dla mnie to bardzo obrzydza o dziewczynę.tym bardziej że ja nie palę.a dym papierosowy strasznie przenika i jak dla mnie nie ma nic gorszego jak dziewczyna śmierdząca papierosami.

Zgadzam sie z toba. Ja nie pale i nie mam zamiaru, to tylko strata kasy. A tak wogóle nie toleruje palaczy bo śmierdza fajkami...

pioter    44

@martina widać, że dzisiaj się zarejestrowałaś ;) nie piszemy posta pod postem, uzyj opcji edytuj...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Zgadzam sie z toba. Ja nie pale i nie mam zamiaru, to tylko strata kasy. A tak wogóle nie toleruje palaczy bo śmierdza fajkami...

Ja mam dokładnie takie samo zdanie. I nie tylko strata kasy ale i zdrowia. A pisałaś, że nie ma chłopakow, którzy myślą podobnie jak Ty.;)

semos    11

no to widzę, że niektórzy już zaczęli swój podryw ;) ;) (żart) a i taka mała podpowiedź jak sie zwracasz do kobiety (i nie tylko do niej) to imiesłowy pisz z dużej litery (w Twoim poście chodzi o imiesłów TY) :) :) dużo osób zwraca na taki szczegół uwagę :) Pozdrawiam i nie miej mi tego za złe.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzieki za radę. ;) Zaraz poprawię.

Cichy007    0

No ja np. zwracam uwage na to czy dziewczyna pali i czy pije alkohol w zwiekszonych ilosciach. Mi przeszkadza dym papierosowy bo mam chyba na niego poprostu alergie;p i ajk tu sie lizac z dziewczyna jak tam smierdzi fajami;p

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Całować się z popielniczką, blee...

Dobre ;);):) Ale masz całkowitą rację. Jak dziewczyna śmierdzi fajami to od razu przechodzi ochota na całowanie.

andrzej2110    529

o taka dziewczyna to dla mnie ;) Tylko jakoś nie mogę na tako trafić :)

bartus16    8

ale @andrzej to zacznij wiecej jezdzic na dysk lub po jakis imprezach to zobaczysz ile bedziesz mial okazji do poznania ;)

Gość maciek08   
Gość maciek08

a wcale niemusi być dyskoteka.......

heh ja już niejedną poznałem w autobusie jadąc do szkoły ;)

andrzej2110    529

Ja poznałem pewno przez neta ale ona nie nadaje się a gospodarkę ;)((((((((( potem inno (a w sumie to dwie) ale tez nie na gospodarstwo ;)

Znam tako co na gospodarstwo pasuje ale jakoś nie wyszło :) Mieszka blisko mnie no ale cóż :)

kluch369    9

Hehehe. No na dyskotece to na pewno taką znajdziesz, powodzenia. ;)

takie normalne znajduje się w normalnych miejscach, ale nie w dyskotekach. Tam to tylko jeżdżą żeby dobrze się napić, coś przycpać, no i "sobie ulżyć".

martina    23
nie lobię dyskotek itp ;) ja spokojny jestem a nie hulaj dusza piekła nie ma ...

Podobnie jak ja ;) NIe chce sie mi jeździć po imprezowniach, a potem ledwo żywa z bólem głowy i zapachem fajek na ubraniach wracać do domu :) to nie na moje nerwy... Wole sobie w domu posiedzieć i pooglądać dobrych filmów :)

@kluch369 masz racje co do tych co na dyskoteki chodzą, to same desperatki które szukaja naiwniaka co postawi im drinka i może coś jeszcze... :)

pynczor    2

a ja sie pochwale mam dziewczyne z sasiedniej wsi ma mala gospodarke ok 5ha jezdzi traktorem itp jest sprytna silna (jak na dziewczyne) tez nie chodzi na dyskoteki no i jak dla mnie to jest piekna ;)

andrzej2110    529
Podobnie jak ja ;) NIe chce sie mi jeździć po imprezowniach, a potem ledwo żywa z bólem głowy i zapachem fajek na ubraniach wracać do domu ;) to nie na moje nerwy... Wole sobie w domu posiedzieć i pooglądać dobrych filmów :)

@kluch369 masz racje co do tych co na dyskoteki chodzą, to same desperatki które szukaja naiwniaka co postawi im drinka i może coś jeszcze... :)

O to widzę ze mamy coś wspólnego :) Kiedyś bardziej patrzyłem na filmy. Teraz więcej na kompie siedzę a tv gra zboku i czasem zerkam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.