Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Kolego jarekw... no i może masz racje... ale u mojej byłej... jej matka wzrokiem by cie zamroziła a co do rozmowy... o losie potem byś sie zalał... taka prawdziwa, zła teściowa... ale dla chłopaka jej siorki miła bo kasiasty,uczony... A teraz tam gdzie jeżdże to jest tak jakbym do domu przyjechał słuchaj... nie moge narzekać na Agate ani na jej mame... co innego to była Monika i jej matka królowa lodu :) ale to było dawno...

jarekw    2

Karol, jeśli jest tak jak piszesz to faktycznie dobrze trafiłeś. A o tej wcześniejszej potencjalnej teściowej to bardzo źle świadczyło, jeśli ktoś patrzy tylko przez perspektywę kasy...... to można powiedziec, fatalnie to na przyszłośc rokuje.

W sumie muszę Ci przyznac, że też to przerabiałem :) Z tym, że ja miałem do czynienia z potencjalnym teściem. Od razu widziałem, że gośc mnie nie lubi. Ale to już bardzo dawne dzieje.

Pozdrawiam!

Keram0610    0

ja mam takie zdanie ze najlepsze dziewczyny to proste dziewczyny a trzeba odróżnić coś takiego jak podryw a miłość no bo to chyba wiadome można na imprezie no wiecie zabawić się trochę z laska w samochodzie no a miłość no to trochę inaczej trzeba to rozegrać:)

Potencjalnego teścia brak... ale był dobrym człowiekiem z tego co mi opowiedziała Agata i jej matka...

Tak ale teraz była lepsza akcja: pojechaliśmy na dyske: ja, Agata, jej kuzynka z mężem... i była i moja była z tą super przyjaciółeczką... była draka hehehe... ale poradziliśmy sobie :)

milanreal1    290

czytałem kiedyś że najgorsze co może być to pójść z dziewczyną na dyskę.że to pierwszy stopień do rozstania.jak myślicie jest w tym coś prawdy?

pynczor    2

ee ja bylem pare razy i jakos nic sie nie dzieje no ale moj kumpel byl na 2 i na dwoch sie rozstal i teraz nie chodzi z dziewczyna :) roznie to bywa

kubaguzik    133

Keram0610 dobrze mowisz bo to co najprostsze to najlepsze i chodzi tu o wszystkie dziedziny świata bo np 330 skrzynie naprawisz sam a w fend 936 vario nie :) troche ot

Maniek    5

Mówicie że za młodu trzeba sie wyszaleć i ja też tak sądzę. Mam prawie 17 lat i jakoś nie uśmiecha mi sie "chodzić" z laską która ma naje.... w głowie, która jak zobaczy jak inny koleś do niej świruje to jej sie to podoba. Niepowiem sam lubie sie "powygłupiać" z dziewczynami ale jakoś tak głupio chodzić z laską której sie nie jest do końca pewnej i świrować że jest sie kimś bo idzie się z dziewczyną przez wieś i trzymać sie za rece, a pużniej szpan że już ze wszystkimi sie chodziło. Spotkałem swój ideał jak dotąd raz w życiu ale w najważniejszych momentach człowiek jest głupi i nie potrafi się odnaleść i tak właśnie było w moim przypadku a teraz to już jest za puźno.

Maniek, ja Cie doskonale rozumie, ja z taki byłem i to nie jedną... a teraz jak mam dziewczyne która kocha, ze mną jeździ na te dyski... ale nie tydzien w tydzien, ja z nią jade raz, dwa na miecha... z moją byłą musiałem jechać bo było źle, ona się nachalała i wogole w d.... mnie miała... i do końca musieliśmy siedziec tj. do 4 rano... a teraz jak jade z Agatą to wypijemy po dwa piwa, cole... potańczyny ze znajomymi pogadamy i najpóźniej o drugiej jedziemy spać do domu... także nie zawsze jest tak jak piszesz... ja swoje wiem... :angry: :):):)

Maniek    5

Wiadomo że nie jast tak zawsze jak napisałem ja poprostu sie z takimi laskami spotkałem i mam o nich takie zdanie.

Dla mnie najbardziej śmieszne jest to że laska z dopiero co poznanym chłopakiem już mówi że go kocha i niewiadomo jak za nim szaleje a za 2 tygodnie już sie tyrają.

Sądzę że będąc w tak młodym wieku wystarczy "pobawić" się z wieloma laskami a nie obiecywać jednej miłość jak i tak nic z tego nie wyjdzie. Oczywiście jeśli spotka sie dwoje ludzi którzy byli "pisani" sobie to jak najbardziej ma sens ale pod warunkiem że obydwaj tego chcą a nie tylko jedna ze stron.

13091993    0

podoba mi się dziewczyna trzy lata młodsza ode mnie , chodzę do III gimnazjum , a ona do VI klasy , kumpel mówi mi żebym się za nią brał bo wie od niej , że podobam się dziewczynie ja też wiem . czy nie jest dla mnie za młoda ?

DawidMalw    1

Wiesz co innego,gdy chłopak ma 20 lat, a dziewczyna 17 lat...A tutaj??? Trochę "duża" różnica wieku. Ja bym sobie to odpuścił...

milanreal1    290

bez przesady związki z 12 latkami to porażka.12 lat to raczej dziecko niż dziewczyna więc nie ma sensu.udaje że ma z 20 lat,popisuje sie itp.ja myślę że od takie to trzeba szerokim łukiem omijać.ale ja mam 19 lat i tak mówię.ja jestem dorosły i dla mnie 12 lat to dziecko.ale ty jako że masz 15 lat to można trochę po świrować dla "jaj".

Cichy007    0

Chłopaki a co ja mam mysłec ja mam ponad 18 a dziewczyna niecałe 15? wyglada na wiecej, jest mądra zna kilka języków i wogóle dobrze nam sie rozmawia ale jakos nie moge przetrawic tego wieku... a co Wy o tym myślicie?

pynczor    2

a jak dlugo ze soba jestescie bo jak przetrwaliscie juz długo to moze jeszcze wytrzymasz jakis czas :)

Cichy007    0

Hmm... wiesz to długa historia;p zanmy sie ponad rok na poczatku tylko zwykła znajomosc kolega-kolezanka, pozniej wspolne spacery ,gg,telefon. I w wakacje sie urwało ona poznała chłopaka ja dziewczyne i tak jakos sie rozeszlo ze zostalismy przyjaciółmi. Ale kilka dni temu nasza przyjazn zboczyła z toru ze ja tak sie wyraze;p Niby zwykly spacer zapowiadał sie w poczatkowej fazie a w końcowej sie przykleilismy... i na koniec grzecznie za raczke odprowadziłem ja na autobus... I tak jakos kleimy sie do siebie od kilku dni prawie codzienie... ale mi jakos ten wiek uwiera...

pynczor    2

hehe widze ze milanreal 1 sie czesto wypowiada i prawie zawsze sie z nim zgadzam no jesli masz silna wole to wytrzymacie a jesli nie to zaczniesz sie wstydzic ze masz tak mloda dziewczyne no i .....

w mojej oklicy tez tak bylo na poczatku bylo wspaniale a pozniej w towarzystwie stal 2m od niej i byl koniec

Cichy007    0

no własnie ja sie tego obawiam... koledzy maja dziewczyny po 18-19 lat... ale jesli bedzie tak jak teraz to chyba bede w to brnął dalej:)

Maniek    5

Przecież 3 lata różnicy to nie tak dużo jak byś chciał związać się mając 15 a dziewczyna 12 to wtedy troche nie bardzo bo wiadomo co to jest 12 lat, ale jeśli jest tak jak mówisz to znaczy że jesteście sobie bliscy i to sie liczy i ewidentnie laska na ciebie leci i myśli o tobie poważnie a tego nie można bagatelizować. :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych