Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
quercus    6

!!! UŻYTKOWNIKU BANAN575 NIE CYTUJEMY POPRZEDNIEGO POSTA !!!

Tyle sie o tym mówi a ta dalej -.-'

krolikNH    56
mam blad wosy ale to nieoznacza ze trzeba dla mnie duzymi literami pisac. ;):D

Widocznie terapia wstrząsowa jest potrzebna... To że masz blond włosy nie oznacza również, że możesz łamać notorycznie Regulamin...

lysyrolnik    14

Nie miało być OT, ale ja już nie ścierpię tego więcej. Koleżanko @banan575 jeszcze jedna uwaga ze strony któregoś moda na to że łamiesz regulamin a osobiście nałożę Ci bana. Regulamin jest po to aby go przestrzegać, a Ty nagminnie go łamiesz tak być nie może.

To tyle z mojej strony. I koniec OT!

@quercus: Jak cos to ja jej dam banana ;)

13091993    0

Dostałem zaproszenie od dwóch koleżanek z klasy na zakupy , mam im towarzyszyć , ale wiem o co naprawdę im chodzi . Ostatnio pytały mnie , która w naszej klasie ma fajną d*pę i jechały imiona , w tym swoje . Jak im odmówić ?

13091993    0

poszedłbym jeżeli kumpel by mi towarzyszył , samemu z dwiema nie wypada , są fajne , nawet nie wiem która fajniejsza .

mnich    11

Ja bym nieprzepuścił takiej okazji, tymbardziej powinieneś iśc sam ;)

mirasek    7
Dostałem zaproszenie od dwóch koleżanek z klasy na zakupy , mam im towarzyszyć , ale wiem o co naprawdę im chodzi (...)

Wiadomo, żeby targać torby z zakupami ;)

banan575    104

@13........ jak niebyles nigdy na zakupach z babami to sie zastanow,bo na bluzce sie nieskonczy. :D:):):);)

lysyrolnik    14

No to ja sobie tak myślę, że zawczasu sobie przygotuj jakieś alibi na tą sobotę ale nie mów im o tym wcześniej. Wybierz się z nimi na te zakupy i gdyby szło nie po twojej myśli to zastosować alibi i się dyskretnie zmyć z towarzystwa ;)

mnich    11

Dokładnie dlatego ja staram się unikac tego jak ognia, cały dzień zmarnowany i te ciągłe przymierzanie, głowa mnie od tego boli, no ale czasami trzeba się poświęcic ;)

banan575    104

to zalezy jaka kobieta, ale jak cos kupisz to ona sie niepogniewa.

Pamietam jak koles przyszedl do baru a tam siedziala laska i ten chcial jej drinka kupic to ona sie zgodzila, to koles sie zapytal jakiego? to ona ze najdrozszego jakiego maja w tym barze to ten koles zamawia a barman sie zapytal czy wie co robi, on powiedzial ze tak i prosil o drinka to barman zrobil i zawolal od niego ponad 100zl.

milanreal1    290

no to chyba po tym drinku miał ochotę tę laskę udusić.

ja myślę że powinieneś iść z tymi koleżankami.jeszcze zależy jakie one są bo ja miałem podobny przypadek tylko te dziewczyny lubiły robić sobie jaja to wiedziałem że to nie jest poważnie.ale jak one na poważnie to ci zaproponowały to bym się nawet nie zastanawiał.

banan575    104

eee nie, gosc kasiasty. z bratem i 2 kumplami pojechali o 23.00 do warszawy na dyskoteke z rzeszowa.

milanreal1    290

to nie ma tylko kasy ale też wyobraźnie.nie wiem co za sens tak daleko na dyskę jechać.przecież Rzeszów to także duże miasto i na pewno lasek tam nie brakuje.chyba że może po prostu chciał masę kasy na paliwo wydać.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.