marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Bartek1961    2

Generalnie z mego doświadczenia nie ma na to uniwersalnego sposobu. Jednak portfel, auto i ciuch pomagają. Tylko jeżeli szukamy czegoś trwałego to nie ma na to metody!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie z mego doświadczenia nie ma na to uniwersalnego sposobu. Jednak portfel, auto i ciuch pomagają. Tylko jeżeli szukamy czegoś trwałego to nie ma na to metody!!
cos w tym jest Panie Kolego ale bez przesady... owszem mieć gest ważna sprawa ale nie od razu... moim zdaniem... osobiście to lubie dziewczynie wręczać kwiatki jakis drobiazg ale nie po dwóch czy trzech spotkaniach... a auto pomaga owszem, można dziewczyne zabrać w jakieś ciekawe miejsce tu czy tam (tylko gorzej jak sie ma ograniczenia typu hodowla albo mało benzyny w baku haha) tylko nie ciągle w to samo miejsce ale z tym to już lipa czasami jak sie okolice objechało hehehe <_<

być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19
Generalnie z mego doświadczenia nie ma na to uniwersalnego sposobu. Jednak portfel, auto i ciuch pomagają. Tylko jeżeli szukamy czegoś trwałego to nie ma na to metody!!

 

 

Owszem, Auto, kasa, bilety dla niej -kino/disco/pub ech

ale każdy chce mieś LASKĘ jak z Bajki.

 

Ale sami do tego doprowadzamy....

bo chcemy.!

 

Każdy chce mieć szczuplutką, ładniutką z ładną wypukłą dupcją, dużymi jędrnymi piersiami żeby można było coś popieścić....

ale

trzeba pomyśleć czy przez takie szukanie czegoś czasem w życiu nie przeoczymy.

 

 

Wiem z doświadczenia sam jedną dziewczynę bardzo dawno temu utraciłem tym że szukałem ideału, okazało się potem że ten ideał właśnie odszedł. //za późno się obudziłem

 

Teraz mam kogoś bardzo <_<) ślicznego i mądrego <_< i nie narzekam.

 

Zrozumieć można jedno w tym, laska która leci na auto? to przysłowiowa "blachara"

kobietę można sprawdzić bardzo prosto z jakiego powodu jest z Tobą.

 

(ale to już tajemnica tego kto już wie)

Więc, dodam że każda kobieta jest piękna ale nie umnie pokazać swojego waloru estetycznego

za uwarzcie po real SHOW w telewizji jak się umaluje to jest SPOKO a jak jakieś zdjęcie paparozii to jest bZYdka

 

A więc głowy do góry. Panowie

No i nie można zapomnieć o tym że o krowach się nie rozmawia przy pannach HEHEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Panowie dajcie spokój auto jak auto grunt by było zadbane i czysto w środku(!)

Auto sprzątam i czyszcze tylko dla siebie bo nie lubie jeździć w śmietniku, niestety co po niektóre dziewczyny nie potrafią tego uszanować, wsiądzie taka i palcuje po zaparowanych szybach które skrupulatnie czyściłem żeby smug nie było, albo klasycznie wyświni tapicerki przy wsiadaniu <_< to już grupka piwoszy po imprezie zostawi po sobie większy porządek, tylko potem trzeba zainwestować 3,50 w choinke zapachową :lol: ale trafiają sie też bardzo przyjemne pasażerki, żeby nie było, głównie wyszkolone przez braci lub również zmotoryzowane. Tak odnośnie moich przygód "auto vs dziewczyna" <_<

 

Idiotkami nie ma co sie przejmować, lepiej poszukać dłużej a nie rzucać sie na padline...

Święta prawda... może troche przesadziłeś z ostatnim określeniem, w końcu to kobieta, jaka by nie była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta prawda... może troche przesadziłeś z ostatnim określeniem, w końcu to kobieta, jaka by nie była <_<

Może i przesadziłem ale one tez suchej nitki nie zostawią na nas... nie lubie blachar i takich co pięknymi słówkami i oczkami myślą że zbajerują... mam dystans choc nie zawsze to się sprawdza... tak jak właśnie wczoraj kiedy to po raz wtóry sie przejechałem... teraz spróbooje po jakims czasie z moją była... znaczy wspolny wypad na łono natury... winko hehe cos tam jeszcze wymysle tylko chodzi o nastrój... ale to czas pokaże


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

zaparowane szyby i palce... <_< jestem w stanie za to wysadzić z samochodu, wśrodku drogi, nawet na autostradzie... <_<


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaparowane szyby i palce... <_< jestem w stanie za to wysadzić z samochodu, wśrodku drogi, nawet na autostradzie... :lol:

eee no bez przesady... pomazane szyby... jak to wasza jakas luba to ok... koleżanka to wystarczy szczera uwaga a nie za plecami wypisywanie na forum <_< owszem moja kumpela nieraz nabrudzi czipsami ale ona to ma dla mnie cierpliwość i złote serce jedna z niewielu osób z którymi moge sie bawić i pogadać tak od serca wiec jej to wybaczam hehehe zreszta co to wysprzatac samochod...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
zaparowane szyby i palce... <_< jestem w stanie za to wysadzić z samochodu, wśrodku drogi, nawet na autostradzie... :lol:

Widze Piotrze że sie doskonale rozumiemy <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Mam taki sam problem z dziewczynami ponieważ jak sie dowiadują że pomagam przez wakacje u rolnika to mają mnie za idiotę i że coś ze mną nie tak

Teraz prawie każda dziewczyna patrzy na kasę auto i wygląd zewnętrzny :/ nie wiem dlaczego na wygląd bo on zawsze sie zmieni i to jest denerwujące <_<

Tak mnie też zaczeła denerwować, bo jej się nie podobało że robie na gospodarstwie i powiedziała że jak nie przestane to znami koniec. Nie no ja przepraszam ale jakieś granice są co ona odpier... będzie mi warunki stawiać to ja przepraszam miło było ale to je zerwałem co ona se myśli że będzie mi rozkazywać. Wole do końca życia sam gnój wywalać niż z jakąś głupią być


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winda    1

UrsusCzesio>> masz racje z tymi laskami... ja też mam problem z laskami< taką na jedną noc to łatwo znaleść na dyskotece a taką na całe życie to juz trudniej <_< ale trzeba próbować, gadka szmatka jakiś bajer nie jest zły i do przodu... he he he <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Tak mnie też zaczeła denerwować, bo jej się nie podobało że robie na gospodarstwie i powiedziała że jak nie przestane to znami koniec. Nie no ja przepraszam ale jakieś granice są co ona odpier... będzie mi warunki stawiać to ja przepraszam miło było ale to je zerwałem co ona se myśli że będzie mi rozkazywać. Wole do końca życia sam gnój wywalać niż z jakąś głupią być

a co to ja obchodzi co ty robisz a tak naprawde to jeszcze nie wiadomo co bedziesz w zyciu robil bo jestescie jeszcze mlodzi tak jak ja <_< a moze bedziesz jakims prezesem to wtedy wroci i przeprosi haha moje glupie wymysly <_<


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Jak by tak zebrać wszystko to co jest napisane w tym temacie to mozna by nakręcić brazylijską telenowele <_< <_<


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
(...) niestety co po niektóre dziewczyny nie potrafią tego uszanować, wsiądzie taka i palcuje po zaparowanych szybach które skrupulatnie czyściłem żeby smug nie było

 

O matko! :) Możesz mieć na wyposażeniu samochodu spray do szyb i ściereczki - i zaproponować dziewczynie, by od razu po sobie "posprzątała" <_< ; ewentualnie rękawiczki bawełniane, co by dziewczyna przed mazaniem szyb nie robiła tego gołymi rękami <_< . Nie powinno ją to dziwić, tak jak Ciebie nie powinno dziwić to, że ona na przykład siadając na fotel kładzie na nim przyniesiony ze sobą pokrowiec izolujący ją i jej czyste ubranko od bądź co bądź używanego fotela :lol: ...(nie patrzcie tak na mnie :P ).

 

 

nie chodziło mi o to zeby byc wulgarnym i takie tam...:0

tez uwazam ze facet powinien byc miły i uprzejmy ale tez zdacydowanie i pewnosc siebie to podstaw.

 

Rozumiem chyba, co masz na myśli. Chodzi o to, by mężczyzna przejął kontrolę nad spotkaniem, by był "wodzirejem" spotkania, by przejmował inicjatywę, by był intrygujący, by nie był niańką dziewczyny i co chwila nie pytał jej: "co chcesz teraz robić?"

 

Ale facet nie może być też zbyt uprzejmy. Facet, który jest zbyt miły, a chce poderwać dziewczynę - zostanie tylko jej przyjacielem. Nadmierna uprzejmość sprawia, że kobiety będą traktować go jak popychadło i wykorzystają go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitram92    1
Ale facet nie może być też zbyt uprzejmy. Facet, który jest zbyt miły, a chce poderwać dziewczynę - zostanie tylko jej przyjacielem. Nadmierna uprzejmość sprawia, że kobiety będą traktować go jak popychadło i wykorzystają go...

 

 

Trafiony! A ja tyle czasu szukałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Auto sprzątam i czyszcze tylko dla siebie bo nie lubie jeździć w śmietniku, niestety co po niektóre dziewczyny nie potrafią tego uszanować, wsiądzie taka i palcuje po zaparowanych szybach które skrupulatnie czyściłem żeby smug nie było, albo klasycznie wyświni tapicerki przy wsiadaniu <_< to już grupka piwoszy po imprezie zostawi po sobie większy porządek, tylko potem trzeba zainwestować 3,50 w choinke zapachową <_< ale trafiają sie też bardzo przyjemne pasażerki, żeby nie było, głównie wyszkolone przez braci lub również zmotoryzowane. Tak odnośnie moich przygód "auto vs dziewczyna" :lol:

 

 

Święta prawda... może troche przesadziłeś z ostatnim określeniem, w końcu to kobieta, jaka by nie była :P

Skróce to....wsiadła pomazała szyby... ty sie zdenerwowałeś...napisałeś o tym na forum... teraz odwrotna sprawa,

ona pisze na forum ze pomazała tobie szyby palcami, jak to wygląda? czy ludzie nie myślą?

nie wiem czy mnie zrozumieliście ale np: ja bym sie czuł jak jakiś debil gdybym wsiadł do czyjegoś auta i pomazał zaparowane szyby paluchami.(niekoniecznie czystymi).

nie wiem może to jest głupie myślenie ale tak to odebrałem, że każdy powinien choć troche ruszyć mózgiem a nie zeby np taki @mirasek musiał myśleć za kogoś.....

 

te wyświnione tapicerki zrozumie... przez nieuwage czy co... ale tak mazać szybe to....ehhh (albo zamierzone albo nieumyślnie czyli bez użycia mózgu)

 

....


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
O matko! <_< Możesz mieć na wyposażeniu samochodu spray do szyb i ściereczki - i zaproponować dziewczynie, by od razu po sobie "posprzątała" :P ; ewentualnie rękawiczki bawełniane, co by dziewczyna przed mazaniem szyb nie robiła tego gołymi rękami :) . Nie powinno ją to dziwić, tak jak Ciebie nie powinno dziwić to, że ona na przykład siadając na fotel kładzie na nim przyniesiony ze sobą pokrowiec izolujący ją i jej czyste ubranko od bądź co bądź używanego fotela <_< ...(nie patrzcie tak na mnie :) ).

Ja zazwyczaj przecierpie to w milczeniu, gest ze ściereczką ciekawy aczkolwiek nie wiem czy pojednawczy :lol: Ale jak widać chyba żaden facet nie lubi jak mu sie maże paluchami po szybach, także uważam że wystapiłem ze słusznym "problemem" :) A używane fotele wypiore, jak będzie troche cieplej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
a co to ja obchodzi co ty robisz a tak naprawde to jeszcze nie wiadomo co bedziesz w zyciu robil bo jestescie jeszcze mlodzi tak jak ja :lol: a moze bedziesz jakims prezesem to wtedy wroci i przeprosi haha moje glupie wymysly <_<

No ale za rok skończe gimnazjum i ide do rolniczej a jak tamtą skończe to już będę mógł mieć gospodarstwo i dostane je! :P <_<


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

to ci powiem masz motywacje


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to teraz piszemy o samochodach czy miłostkach, podrywach czy jak? lukam tu prawie codziennie o ile w Gdyni nie jestem :lol: mi do śmiechu raczej nie jest bo znowu kicha ale to się da jakoś... teraz jeszcze moje zwierzaki nakarmić... umyć się itd... zjeść i na imprezke... od dziś będe kłamać... <_< <_<


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7
Rozumiem chyba, co masz na myśli. Chodzi o to, by mężczyzna przejął kontrolę nad spotkaniem, by był "wodzirejem" spotkania, by przejmował inicjatywę, by był intrygujący, by nie był niańką dziewczyny i co chwila nie pytał jej: "co chcesz teraz robić?"

 

Ale facet nie może być też zbyt uprzejmy. Facet, który jest zbyt miły, a chce poderwać dziewczynę - zostanie tylko jej przyjacielem. Nadmierna uprzejmość sprawia, że kobiety będą traktować go jak popychadło i wykorzystają go...

 

No @Kasztanko.. wiecej takich rad poprosze.. <_< zartuje oczywiscie..

To TY jestes najwazniejszą osobą w tym temacie bez której nie mógłby on istniec..

POZDRO !!!


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

A czytałes pierwszy post w tym temacie? <_<


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

@karolbor1985

Wygladasz mi na desperata jeśli chodzi o wyrwanie dziewczyny :P Wrzuć chłopie na luz, widze że jesteśmy w podobnym wieku, jeszcze sobie znajdziesz kobiete z którą spędzisz reszte życia. Pamietaj o tym co napisałeś, że

Idiotkami nie ma co sie przejmować, lepiej poszukać dłużej a nie rzucać sie na padline...

...i to że jesteś ze wsi, czy to że jesteś rolnikiem to żadna ujma. Wiem że w rozmowie z dziewczyną ciężko przechodzi przez usta ten fakt, ale jeśli komuś to nie pasuje to nie warto marnować czasu na tą osobe. Nie udawaj też kogoś kim nie jesteś, bądź sobą, przecierz potem całe życie nie będziesz udawał. Dołowanie sie że chłopcy "z miasta" mają więcej do "zaoferowania" to jakaś tragiczna pomyłka. Ileż można jeździć do tych samych pubów czy lokali, bo w mieście praktycznie tylko to jest rozrywką. Można jeszcze poszwędać sie samochodem, ścignąć sie z jakimś gościem ze świateł, postać sobie na parkingu (jakie to romantyczne :lol:) i tyle atrakcji w mieście. Dzisiaj my, chłopcy ze wsi :) zabraliśmy dziewczyny na off-road. Panny były zachwycone, komentarze w stylu "to lepsze niż seks!" mówiły same za siebie <_< Także jak masz jakąś pasje to spróbuj zafascynować tym dziewczyne. Bycie miłym tak, ale bez przesady, wazeliniarstwo raczej nie jest drogą do sukcesu. Można też udawać macho, ale nie znajdziesz złotego środka jakim trzeba być bo dziewczyny są różne, dlatego bądź sobą a kiedyś trafi swój na swego. Powodzenia.

 

Żebym tyle pisał w technicznych to byli by ze mnie ludzie... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mirasek

desperata nie jestem bo nie biore byle czego(czytaj modelka barbiszon itd) szukam normalnej a i na takich sie można przejechac... ja bym najchetniej wrócił do swojej byłej ale mi poprostu czegos brakuje czego jej potrzeba... zagmatwane to i tyle... za długo jestem sam więc się nie dziw panie kolego... a co do czego dyska w porzo...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj