Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jozek18    0
Rady jak najbardziej przydatne :] Tylko u mnie to same głupki, przejdziesz się z dziewczyną, zaraz hehe,hahaha,hihi... Ale tym nie ma co się przejmować, ty się ożenisz, a oni zostaną z tym hihihahahehehooho :(. U mnie to same tapety... Nie ma jak to mieć 3 chłopakow w ciągu tygodnia.

Mam to samo ale też taki problem że co urodziwsza i mądrzejsza to na chłopaków ze wsi nawet nie patrzy tylko wszystkie nagle miastowe się robią :angry: :angry: :angry: :angry: I gardzą wsią, a to przecież ona "karmi" wszystkich ludzi

Pavel    10

@Kasztanka: ja przeczytałem :)

tak mnie zastanawia fakt, bo miałem kilka takich sytuacji, dlaczego gdy chłopak się dziewczynie podoba, a znają juz sie, to ona sie do niego przymila i gadka-szmatka te sprawy, nagle chłopakowi zaczyna sie to podobać i zaczyna swój 'taniec godowy' a ona wtego wielce trudną udaje?

Nawet ładnie to koleżanka ujęła - tylko zabrakło tego jednego zdania - ze jeśli się nie uda to NIC NA SIŁĘ !!!! - poprostu jak dla mnie musi cos jak to mówią zaiskrzyć

PS - powodzenia wszystkiego w miłosnych podbojach - pamiętajcie ze w sobote jest wasz szczęśliwy dzień :) 07-07-07

słyszałem, że to jednak pechowa data w astrologii oznacza kosę i nagle wszyscy zaczeli odwoływac śluby tego dnia? :(

yacenty    565

czuje sie zaproszony na wesele :)

na ostatnim wlasnie poznalem sympatyczna dziewczyne, nie czekalem wcale 2-4 na 1. kontakt, juz w poniedziałek rano do niej dzwonilem:)

jak na razie jest bardzo sympatycznie - jedyny problem to fakt ze mieszka... 420km ode mnie :( no ale coz - nikt nie powiedzial ze bedzie lekko:(

trzeba walczyc bo wydaje sie ze warto, czego wszystkim zycze:)

marcin974    25

o wlasnie Jacku moze Ty pomozesz koledze ,,w meskich sprawach" :):(

pozdro dla admin-ow i mod-ow :)

yacenty    565

raczej nie jestem tutaj dobrym przykładem zeby komus udzielac rad w tym temacie, ot przypadek:) tak wyszlo:)

Basiutka20    2

@yacenty - jeśli dzieli was taka odległość to namów ją zeby się na AF zalogowała :)

@krzysiek90 - niezły teksicior - tylko zapomniałeś dodać coś o solarium :(

yacenty    565

lepiej nie :(

teraz to tylko czasem ucho mnie boli od telefonu :) a tak to bym chyba wogole od kompa nie odchodzil :) a wiadomo kazdy musi tez pracowac :)

marcin974    25
lepiej nie :)

teraz to tylko czasem ucho mnie boli od telefonu :) a tak to bym chyba wogole od kompa nie odchodzil :) a wiadomo kazdy musi tez pracowac :)

heh Dal bys Jej miano adninistratorki i git :(:)

yacenty    565

moze lepiej nie, wtedy nie byloby zabawy - w smskach czy tez telefonkach :(

tomek    0

@Kasztanka bede stosował się do Twoich rad-zobaczymy co będzie na dysce czy wyrwe jakiegoś lachona :(

Matey    431

Po tej odpowiedzi śmiem twierdzić, że to musi być niezły "lachon" hehe :(

marcin974    25
Po tej odpowiedzi śmiem twierdzić, że to musi być niezły "lachon" hehe :(

nie przesadzajmy -dopiero koncze uczyc sie tego na pamiec hihi

Basiutka20    2

i jak tam podboje miłosne :) - który śpiewał pod balkonem a który hipnotyzował laski oczami - przyznajcie się :(

Ovca    28

ojjj panowie :( pozdrawiam i ide spac z moja kochana >jest u mnie na noc< :) hehehe....tylko wiecie nikomu ani słowa :) cisza :)

marcin974    25
ojjj panowie :) pozdrawiam i ide spac z moja kochana >jest u mnie na noc< :) hehehe....tylko wiecie nikomu ani słowa :) cisza :)

hehe spoko ja nikomu nie powiem :(:):)

narazie tylko ja wiem :):):)

...cisza...

marcin974    25
tylko czasem nie poprawcie przyrostu naturalnego w naszym kraju :)

A jesli nawet ...jak dobrze pamietam to i tak mamy ujemny... :(

yacenty    565
i jak tam podboje miłosne :) - który śpiewał pod balkonem a który hipnotyzował laski oczami - przyznajcie się :(

ja tam dalej tylko smski wysylam - ciezko nawet zadzwonic jak sie pol dnia na traktorze siedzi albo w innej robocie

tak btw: niezle mi ktos stracha napedzil z serwerem AF

pozdrawiam

YacentY

marcin974    25
ja tam dalej tylko smski wysylam - ciezko nawet zadzwonic jak sie pol dnia na traktorze siedzi albo w innej robocie

tak btw: niezle mi ktos stracha napedzil z serwerem AF

pozdrawiam

YacentY

wlasnie Jacku jak to sie stalo?? ja zauwazylem ze to dzisiaj od godziny 00:03 do 21.10 chyba bylo :(

kris14    259

Właśnie coś było nie tak- od godz. 15 próbowałem wejść na forum lub galerię i nic! :angry:

To samo było z forum Ursusy.pl :(

yacenty    565

no cóż ktos nam robil atak DoS, ale w pore udalo sie to usunac, czlowiek cale zycie sie uczy i glupi umiera, mam nadzieje ze to byl przedostatni raz :(

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych