Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rafal88    10
Hm, a więc jest taka sprawa jest pewna dziewczyna gdzie Ona wie o mnie no i ja o niej od mojego kolegi (razem pracują),chciałem numer telefonu do niej żeby mu dała dla mnie ale nie chciała mu powiedzieć go (pewnie ma jakieś ale do tego tak wywnioskowałem). Ale zdobyłem numer tel. stacjonarnego i nawet próbowałem zadzwonić tylko nie wiem co mam powiedzieć na początku, poradźcie co mam powiedzieć z góry DZIĘKUJĘ???

Moze po prostu popros ja do tel. i sie przedstaw?? i sprobuj zaprosic na pogawedke??

elwis2    11

No i zadzwoniłem, gadałem z nią b. długo, ale cóż już za późno ma już kogoś od niedawna, tego kumpla to uduszę normalnie, jestem taki wkurzony na niego że hey że tak zj.bał sprawę, nie zapomnę mu tego bo jak się okazało to miał numer tel. kom. już dawno, dzięki rafał88, akurat ona odebrała i tak fajnie się z nią rozmawiało, to nazywa się mieć pecha w tych sprawach!

/// po przecinku należy zrobić spacje

Edytowano przez andrzej2110
różne błędy

Basiutka20    2
No i zadzwoniłem, gadałem z nią b. długo, ale cóż już za późno ma już kogoś od niedawna, tego kumpla to uduszę normalnie, jestem taki wkurzony na niego że hey że tak zj.bał sprawę, nie zapomnę mu tego bo jak się okazało to miał numer tel. kom. już dawno, dzięki rafał88, akurat ona odebrała i tak fajnie się z nią rozmawiało, to nazywa się mieć pecha w tych sprawach!

/// po przecinku należy zrobić spacje

no szkoda ale przynajmniej masz pewność ze zrobiłeś wszystko co mogłes - gdybyś nie zadzwonił to do końca zycia byś sobie nie darował

Matey    431

hehe ale nasze trio ma trzech ;) Chociaż pewnie zaraz ja sam zostane jak @zetor i @maricn974 sie zabiorą za te sprawy ;);)

rafal88    10
hehe ale nasze trio ma trzech ;) Chociaż pewnie zaraz ja sam zostane jak @zetor i @maricn974 sie zabiorą za te sprawy B);)

Jak @zetor i @marcin974 Cie zostawia to przyjmiesz nowych czlonkow,napewno tutaj takich nie brakuje ;)

zetor    3

ja zostaje w swoim trio ale jak cos sie zacznie dziac to zwolnie ciepłą posadke ;)

MECHANIZATOR    156

hehe - moze zróbcie listę kolejkową - zeby pózniej nie było niejasności jak sie miejsce zwolni ;) ;)

andrzej2110    529
Jak @zetor i @marcin974 Cie zostawia to przyjmiesz nowych czlonkow, napewno tutaj takich nie brakuje ;)

a żeś go pocieszył ;) A może to On zostawi "tryjo" ?? ;)

zetor    3

kto sie bedzie pisał na miejsce po mnie jesli kiedys zwolnie ?;)

Matey    431
a żeś go pocieszył B) A może to On zostawi "tryjo" ?? ;)

Haha ;) zetor zaraz pewnie "wyrwie lachona" jak to zetor :) A może marcin pierwszy zwolni posadę ?;)

Kasztanka    1
Wy tu panowie gadu gadu a dziewczyny tylko czekaja. Wiec brac sie do roboty!!! ;)

No właśnie! Do roboty chłopcy! :)- zbliża się weekend, Wasze trio wciąż trwa. Więcej energii, otwartości, śmiechu, żartowania, bardziej czarować, z uśmiechem, mniej pierś wypinać, zaś dystans do siebie bardziej uwypuklić- wtedy "wzięcie" będzie zdecydowanie większe- dziewczyny preferują tego typu zachowanie, bo jeśli facet potrafi z przymrużeniem oka traktować siebie i świat (co nie znaczy, że lekceważąco), to oznacza, że wewn. siłę posiada, więc inwestycja trafiona (sorry, ale takie spojrzenie damskie :) ).

and    0

A jeśli nie daje się nawet sobie szansy to... nieciekawie...

Tak jak u mnie...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych